Хора,помагайте!

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
kqmrosen
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 133
Регистриран на: съб ное 15, 2008 5:22 pm
:: 73 рецепти от kqmrosen
:: 54 снимки от kqmrosen
Местоположение: Карнобат
Контакти:

Хора,помагайте!

Мнение от kqmrosen » вт ное 24, 2009 11:07 am

:? Хора,помагайте!Решила съм през 2010 година да уча задочно за висше образование,но незнам в кой град,какви училища или университети има,какви са специалностите,каква е таксата и т.н.
Моля ви,насочете ме!Ще ви бъда много благодарна!
Изображение


BRIDA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 656
Регистриран на: вт авг 25, 2009 11:14 pm
:: 156 рецепти от BRIDA
:: 269 снимки от BRIDA

Мнение от BRIDA » вт ное 24, 2009 11:25 am

първо кажи каква спецоилност те интересува,в каква област......университети много-конкретизирай и ще помогнем.......и най-важното не всички специалности имат опция задочно.... :)

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт ное 24, 2009 10:37 pm

Краси,
Чудесно е че си взела такова решение - образованието връща многократно вложените усилия за получаването му.
Най-добре потърси в Google с думата "университети" - ще ти излязат огромен брой сайтове. Който и да си избереш, ти дава възможност да влезеш в страницата на желан от теб университет. Там можеш да прочетеш анотация за предлаганите специалности, условия за прием, условия за обучение и всичко, което те интересува. Някои университети дори предлагат безплатен кандидат-студенски справочник.

Успех в избора :)
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

tatiana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 66
Регистриран на: нед окт 19, 2008 4:34 pm
:: 39 рецепти от tatiana
:: 14 снимки от tatiana

Мнение от tatiana » ср ное 25, 2009 3:50 am

Кямросен, аз съм завършила 2 Университета Варна ВИНСА и Свищов Академията от двата най много ми хареса Свищов като обучение.Моя съвет е добре да проучиш нещата от към репутация на университет, какво точно се предлага, какво точно искаш да учиш, колко ти е близко защото все пак и разходите за път имат значение.Като цяло задочното обучение е по евтино, но бала за класиране е по висок от на редовното защо това е така незнам, може би защото много хора искат да учат задочно.Бих ти предложила също да проучиш и дистанционните форми на обучение те също са нещо като задочното с разликата, че задочниците имат около 1 месец очни занятия, а дистанционното обучение е 3 дни, в таксата са включени и учебниците(поне за мен беше така, говоря за периода 2005 година)незнам обаче дали имаше дистанционна фора за бакалавър, защото със сигурност има за магистър. Успех!


Потребителски аватар
kqmrosen
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 133
Регистриран на: съб ное 15, 2008 5:22 pm
:: 73 рецепти от kqmrosen
:: 54 снимки от kqmrosen
Местоположение: Карнобат
Контакти:

Мнение от kqmrosen » ср ное 25, 2009 9:12 am

:roll: Благодаря много на всички.Насочила съм се към високоалкохолните напитки,виното и хранително-вкусовата промишленост.Имам само гимназия и незнам дали приемат с висока диплома или тя няма значение.
Изображение

Потребителски аватар
gabi_2000
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 103
Регистриран на: ср юли 01, 2009 11:44 am
:: 4 рецепти от gabi_2000
:: 38 снимки от gabi_2000

Мнение от gabi_2000 » ср ное 25, 2009 12:18 pm

Краси,подкрепям те с две ръце :clap: .Радвам се ,когато срещам мотивирани хора за учене.Аз също съм задочничка.Трета година в Бургаския свободен,спец.социални дейности.Майка ми завърши финанси преди три години.На 35 години е била като се е записала.Много исках и приятеля ми да се запише,но той отказа.В момента съм в изпитна сесия.Останаха ми двата най-гадни изпита.Ще се радвам да споделиш какво си записала.Успех

Потребителски аватар
lubopitka
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 175
Регистриран на: пон дек 29, 2008 3:26 pm
:: 5 рецепти от lubopitka
:: 61 снимки от lubopitka

Мнение от lubopitka » ср ное 25, 2009 2:36 pm

Желая ти успех в твойто начинание. Аз бях задочно обучение и честно казано ми беше много лесно, защото разполагаш с повече време за подготовка при изпитите, т.е. имах предварителни и редовни дати за изпитите и си избирах на коя да отида. Едновременно с учението си бях намерила и работа. УСПЕХ. И да кажеш после какво си решила и къде.:)

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср ное 25, 2009 7:00 pm

Успех, Краси! Мисля, че в Пловив има университет по хранителновкусова промишленост :?

Потребителски аватар
krisi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 351
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:12 pm
:: 75 рецепти от krisi
:: 323 снимки от krisi
Местоположение: Sveti Vlas

Мнение от krisi » ср ное 25, 2009 7:10 pm

Браво, Краси добре си се ориентирала!!! :clap: Успех в учението!!!

tatiana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 66
Регистриран на: нед окт 19, 2008 4:34 pm
:: 39 рецепти от tatiana
:: 14 снимки от tatiana

Мнение от tatiana » чет ное 26, 2009 2:19 am

Абсолютно си права Сирена в Пловдив има такъв университет и там подготовката е много добра, моя приятелка завърши там.Пожелавам Успех и стискам палци! :P


Отговори