Плаче ми се ....

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
buci
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 52
Регистриран на: вт юли 21, 2009 6:52 pm
:: 27 рецепти от buci
:: 29 снимки от buci

Мнение от buci » чет ное 26, 2009 12:01 am

Според мен една връзка се крепи на няколко неща- любов, доверие, секс и споделяне.
Когато няма споделяне започва да куца сексът, след него се губи доверието и накрая и любовта.Тогава нещата приключват.
Случаите за които говорите не са изключене, всеки се стреми да намери най-подходящият човек до себе си и ако се случи единият от двамата да изневери- то определено нещата някъде куцат. Трябва и смелост да се казват нещата очи в очи когато се усети някакъв проблем, така е честно, премълчаването влече след себе си изневярата. Започването на нова връзка зад гърба на другия е временно разрешение на проблемите и води до още повече проблеми. Никой не бяга оттам където му е хубаво.
Последна промяна от buci на чет ное 26, 2009 12:12 am, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Pavel
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 908
Регистриран на: нед авг 05, 2007 11:04 am
:: 26 рецепти от Pavel
:: 393 снимки от Pavel
Контакти:

Мнение от Pavel » чет ное 26, 2009 1:54 am

Тук се наложи да почистя малко. :x

Един потребител беше баннат, други остават с предупреждение.

Aut viam inveniam aut faciam

Потребителски аватар
gabi_2000
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 103
Регистриран на: ср юли 01, 2009 11:44 am
:: 4 рецепти от gabi_2000
:: 38 снимки от gabi_2000

Мнение от gabi_2000 » чет ное 26, 2009 12:15 pm

Съгласна съм с buci.човек изневерява тогава,когато му липсва нещо и това нещо го намира във външният човек.Но по .добре е ,когато осъзнаеш,че не можеш да живееш вече с този човек да се разведеш,отколкото да го лъжеш

Потребителски аватар
quick_v
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 337
Регистриран на: чет апр 16, 2009 1:54 pm
:: 22 рецепти от quick_v
:: 96 снимки от quick_v
Местоположение: Гърция

Мнение от quick_v » чет ное 26, 2009 5:09 pm

Аз обаче не съм съгласна с Buci и Gabi_2000,и според мен изневярата не идва само тогава когато ти липсва нещо,но това пак е съвсем друга тема :)


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пет ное 27, 2009 12:10 am

Aliana написа: (Защото ако той си е бил безотговорен - нямало е изобщо да създава семейство, да поема отговорност).
Ех, има много безотговорни хора на този свят, които създават семейства. Някои от тях стават отговорни, а други си остават безотговорни. Това е лирично отклонение от темата. :roll:
Човешките отношения* са най-сложното нещо в този живот. И всичко е въпрос на гледна точка.
На жената пожелавам да приеме този миг от живота с гордо вдигната глава и да продължи смело напред. На мъжа - да бъде преди всичко и въпреки всичко добър баща на децата си. На приятелите им - да бъдат до тези, които имат нужда от тяхната подкрепа. А на децата - да са щастливи и обичани във всеки един миг!

*може би по-точно е да се каже взаимоотношения


Отговори