Помооооощщ, имам нужда от диета!?

Кое е полезно и кое не? Вкусотии, вкусотии, но как да отслабнем?
Потребителски аватар
polisewoman
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 58
Регистриран на: пон авг 24, 2009 10:53 am

Мнение от polisewoman » нед яну 31, 2010 1:07 pm

Браво-ПОЗДРАВЛЕНИЯ :clap: :clap: :clap:
Другата неделя-пак на кантара :rotlf: :rotlf: :rotlf:


donna123
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 2
Регистриран на: съб яну 30, 2010 8:38 pm

Мнение от donna123 » пон фев 01, 2010 10:21 am

:thumup: Здравейте! Поздравления на отслабващите. Диетата е на принципа на разделното хранене. 1 ден си на месо,яйца,сирене,кашкавал; 2 - на варива; 3 - постна пица, спагети...;4-плодов. И после пак се повтарят. 29 ен е само вода. Това е. :D

Потребителски аватар
Vani32
готвач с точилка
готвач с точилка
Мнения: 64
Регистриран на: нед апр 05, 2009 11:56 pm

Мнение от Vani32 » пон фев 01, 2010 11:52 am

:( и аз съм на дието но,,,,

Потребителски аватар
polisewoman
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 58
Регистриран на: пон авг 24, 2009 10:53 am

Мнение от polisewoman » пон фев 01, 2010 12:27 pm

Vani32, НЕ се отчайвай и аз бях така,но явно на всеки тялото реагира по различен начин към диетите-важно е да си упорита и ще отслабнеш :thumup:


Потребителски аватар
polisewoman
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 58
Регистриран на: пон авг 24, 2009 10:53 am

Мнение от polisewoman » ср фев 03, 2010 11:53 am

ЕХООООООООООООООО,
Как отслабвате-споделяйте-аз вече съм 5 кг по-лека
БАВНО ,НО СЛАВНО :clap: :clap: :clap:

BRIDA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 656
Регистриран на: вт авг 25, 2009 11:14 pm
:: 156 рецепти от BRIDA
:: 269 снимки от BRIDA

Мнение от BRIDA » ср фев 03, 2010 1:55 pm

Здравейте......и от мен!!!Да споделя и аз моето мнение .....колкото и да отричаме гладуването,то си е задължително при свалянето на драстични кила.Аз качих доста килограми след раждането..... грижите и времето за малкия така ме завъртяха,че даже не се и замислях за тях.......но идва един момент в който се стряскаш....особено гледайки се на стари снимки и тн.
Една моя приятелка ми препоръча по време на цикъл да хапвам само нискомаслено кисело мляко....така и направих.....има ефект...незнам с точност,не съм се мерила...тя е сваляла така 3-4кг,сега мисля да продължа още ден два....и след това ще продължа с 90-дневна диета.
Успех на всички.....и ми стискайте палци....

Потребителски аватар
polisewoman
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 58
Регистриран на: пон авг 24, 2009 10:53 am

Мнение от polisewoman » пет фев 05, 2010 12:02 pm

Интересна идея :)
и аз може да пробвам този вариант.
Вече взе да ми омръзва тази диета-нещо не се чувствам добре-като сварен макарон съм-нямам сила и съм на път да се откажа,дори мъжът ми започна да се тревожи :agr:

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » съб фев 06, 2010 8:03 pm

Откажете се от така наречената диета японско чудо.Ефектът при нея е йо-йо,освен,че никак не е здравословна.От опит го знам.
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

lqna
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 47
Регистриран на: нед май 31, 2009 10:14 am
:: 31 рецепти от lqna
:: 85 снимки от lqna

Мнение от lqna » нед фев 07, 2010 8:46 am

Здравей Нина!
Като писах, че имама нужда от диета, подчертах, че не желая да слушам неща от рода ...откажи се и ли йо-йо ефект!?
Ти какво предлагаш всъщност!?
:? Защото от това което си написала не става ясно... :?
Аз от опит ти казвам, че вече втора седмица я спазвам и то не толкова стриктно, дори злоупотребявам с шоколад от време на време и повярвай ми 5-те кг., които свалих не мръднаха нагоре!ВСИЧКО Е ВЪПРОС НА ЛИЧЕН ИЗБОР И ВОЛЯ!И ако си стигнала до тук...БЛАГОДАРЯ!

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » пон фев 08, 2010 2:04 pm

lqna,нещо не си ме разбрала.Написах го с чисточовешко намерение.Нямах за цел да те отказвам от диетата,всеки решава сам за себе си какъв хранителен режим да спазва,но...нали за това сме тук,за да споделяме кой от какво е доволен и от какво не е.Ако някой е ползвал тази или друга диета и не е доволен от резултата,неможе ли да го сподели...?Аз също съм спазвала диета,при която за една година олекнах с 34кг.,но след като родих напълнях и да си призная още не съм се подлагала на такава,може би,защото не съм намерила подходящата или просто ми липсва воля и мотивация :(,а ти ,ако си доволна от резултата на японското чудо,без да чувстваш болки в стомаха/мен ме болеше/, това трябва да те радва,значи си здрава,освен,че си и млада.Аз ти желая успех :thumup: и се надявам да запазиме добрия тон във форума :)
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон


Заключена