Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '10

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт фев 09, 2010 7:04 am

Изображение

Добро утро, Веселушки и Веселушковци!
Днес денят започва много по-добре, не е толкова студено, а най-важното е че градския транспорт върви. Гаражът ни е дълбоко затрупан, така че е невъзможно да се ползва автомтбила. Вчера много случайно след 50 мин. чакане една маршрутка спря точно пред мен и взе точно двама човека, вкл. и мен :)
Веси, чудесно е че приятелката ти се е възстановила. Важното е че всичко лошо е отминало. След толкова тежко състояние нещата лека полека ще се оправят. Искрено се надявам, че и това състояние което описваш ще го преодолее :thumup: :thumup: :thumup:

Хубав и усмихнат ден ви желая :)
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
MUNA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 394
Регистриран на: нед ное 29, 2009 12:45 pm
:: 63 рецепти от MUNA

Мнение от MUNA » вт фев 09, 2010 2:28 pm

Здравейте,днес е топличко на вън и приятно.Денят беше като всеки един,след работа през магазина на пазар от там в къщи в кухнята и се започва готвене.Но слънчицето сее показало.Знаете ли днес една колежка в училище беше донесла вечния календар и там прочетохме че в края на май ще вали сняг.Ами аз нямам думи.Природа каквото дойде това щее,в оранжерията днес видях спанака сее показал,и скоро ще има и къдрава марула/салата/.Ами това е при мен отивам да готвя.чао за сега и приятен ден.

Потребителски аватар
elityyy79
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 111
Регистриран на: нед ное 15, 2009 2:23 pm
:: 104 снимки от elityyy79
Местоположение: Пловдив

Мнение от elityyy79 » вт фев 09, 2010 4:19 pm

Здравйте и от мен! Еееееее слън4ицето се показа днес.....днес след закуска с малката ми дъщеря излезнахме малко на покупки,след като се прибрахме аз се заех с ежедневните зада4ки вкъщи-прахосмука4ка,пране,гладене и т.н. и сега остана да приготвя само ве4ерята и това е за сега.......... :chef:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср фев 10, 2010 7:14 am

Изображение

Добро утро!
Хайде заповядайте на закуска :serve:
Да е хубав денят ни, макар че BTV ни обещава дъждовно време от синия екран. Пожелавам ви само приятни емоции и хубаво настроение :thumup:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
MUNA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 394
Регистриран на: нед ное 29, 2009 12:45 pm
:: 63 рецепти от MUNA

Мнение от MUNA » ср фев 10, 2010 12:49 pm

Makaweli,моят ден започва с целувка от съпруга ми и твойте пожелания сутрин във форума.Някак ме зареждаш положително и ми е приятно дори в 7часа сутринта да пусна компа и да видя каква закуска си ни спретнала за деня.Благодаря че си във форума и ни зареждаш с усмивка.Иначе днешния ден минава обичайно като всеки един.Ще изгладя прането ще сготвя и ще проверя едни домашни.
И от мен усмихнат и успешен ден на всички.

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср фев 10, 2010 6:13 pm

:thumup: :hug:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет фев 11, 2010 6:54 am

Изображение

Добро утро!
Да помечтаем на чаша кафе - за слънчеви сутрини, за топлото пролетно слънце и свежестта на цветята. Иначе рискуваме мрачния ден навън, студения дъжд и мъглата да ни подтискат през целия ден.

Да се усмихнем и да направим деня си цветен :wink:
:flow1: :flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2: :flow1:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
MUNA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 394
Регистриран на: нед ное 29, 2009 12:45 pm
:: 63 рецепти от MUNA

Мнение от MUNA » чет фев 11, 2010 11:36 am

Добър ден и от мен,днес денят ми започна с усмивка,чаша ароматно кафе и преречени филийки с масло и конфитюр.Тук слънцето се показва и усмихва.Аз имам свободен час и за туй пиша.Днес ще мина да купя на мъж ми нещо за свети Валентин,и след това ще се прибера да сготвя.А и прането ме чака да го простра.Имам един ръкав за доплитане,дано днес приключа с пуловера който го плета.
Желая ви усмихнат и успешен ден.
А Makaweli утре за закуска ще сваря яйца благодаря ти за идеята от снимката.Страхотна си.Е всики сте страхотни весели готвачи.Радвам се че станах член на това голямо семейство

Потребителски аватар
Ralkata
готвач с точилка
готвач с точилка
Мнения: 116
Регистриран на: чет дек 10, 2009 10:21 am

Мнение от Ralkata » чет фев 11, 2010 7:15 pm

Здравейте
Тъй като днес не бях на работа,реших да се разходя на спокойствие по магазините :clap: и резултата е подарък за Св.Валентин за половинката,разбира се не пропуснах да направя подарък и за себе си :P блузка и комплект бельо,и разни работи за вкъщи.Токущо приключих с чистенето,а вечерята е на котлона,та се заемам с гладенето.
Желая ви спокойна вечер :flow2:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет фев 12, 2010 7:11 am

Изображение

Добро утро!
Петък е - и независимо че навън мъглата е толкова гъста, че не виждам на 10 м пред себе си, на мен ми е хубаво. Работната седмица свършва и идват 2 почивни дни :thumup: Което означава почивка, любими занимания и СВЕТИ ВАЛЕНТИН :wink: Макар че за който носи любовта в сърцето си, всеки ден е празник :)

Усмихвайте се и хубав ден!
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Заключена