празнично меню

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Отговори
marirus
началник печка
началник печка
Мнения: 3
Регистриран на: чет мар 04, 2010 12:06 pm
:: 1 рецепти от marirus
:: 5 снимки от marirus

празнично меню

Мнение от marirus » чет мар 25, 2010 12:12 pm

Маля,помогнете да направя меню за празника на дъщеря ми-24 май.Тя е 12 клас и завършва ще има бал а аз искам да поканя мои близки в къщи.Моля за идеи. :?


Потребителски аватар
ani777y
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 18
Регистриран на: съб окт 24, 2009 8:09 am
:: 18 снимки от ani777y

Мнение от ani777y » пет апр 02, 2010 11:39 pm

като съм била на такова събиране ни сервираха пилешки хапки ама не панирани ами просто пържени,крехьи съпер бяха с кашкавалчета,салам сухи в 1 чиния.погача имаще и др работи но тва бяха най вече и за десрт едно като сладоледена торта в купички

Потребителски аватар
naxos
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 37
Регистриран на: ср яну 13, 2010 1:45 pm
:: 10 рецепти от naxos
:: 74 снимки от naxos
Местоположение: София

Мнение от naxos » съб апр 03, 2010 7:14 am

Направи си поръчка в някоя фирма за кетъринг. Там ще ти предложат меню, ще ти го приготвят и ще ти го доставят- чиста работа. Няма да има притеснения. Ще имаш време да обърнеш внимание на детето, на гостите и на себе си. Весел празник!
" Който иска уважение - много не говори, който иска здраве - много не яде"

marirus
началник печка
началник печка
Мнения: 3
Регистриран на: чет мар 04, 2010 12:06 pm
:: 1 рецепти от marirus
:: 5 снимки от marirus

Мнение от marirus » пон апр 05, 2010 11:06 am

Благодаря на ani777y и naxos за предложенията.Ще се радвам да получа още.Искам сама да приготвя имам възможност и от към време и сръчност. :chef:


Потребителски аватар
MUNA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 394
Регистриран на: нед ное 29, 2009 12:45 pm
:: 63 рецепти от MUNA

Мнение от MUNA » чет апр 08, 2010 4:42 pm

Марианче,ами зависи дали ще бъде парти или тежко гости.
Е шопската салата е задължителна а предполагам,че ще бъде на обяд и една агнтешка или пилешка супа ще бъде добре.Иначе агнешко с дроб сърмаили пилешки пържоли с гъби,мезета и панирани хапки идей много.Десерта от вкусните домашни баници и сладки до калоричните сметанови торти,а май вече има и плодове.Браво и аз бих приготвила всичко в къщи.От домашното по вкусно няма.
Но питката с мед е задължителна и се чупи над главата на девойката да се извисява в ръководни постове и да и върви,и както пчеличките са трудолюбиви така и тя да и е сладък живота като меда и вечен като хляба.

marirus
началник печка
началник печка
Мнения: 3
Регистриран на: чет мар 04, 2010 12:06 pm
:: 1 рецепти от marirus
:: 5 снимки от marirus

Мнение от marirus » пон апр 12, 2010 9:36 pm

Посъбраха ми се идеи.Събирането ще бъде на 24 май на обяд.Ще бъде с най-близките ни хора-11човека .И питка ще направя,салата с кашкавалени пури,скара,мезета и питиета.За десерт ще бъде наистина най-добре нещо сладоледено.Благодаря ви за предложенията .После ще пратя снимки.


Отговори