Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '10

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » ср апр 21, 2010 10:46 am

Здравейте!При нас слънцето все пак реши да се покаже!Всички са на работа и училище,къщата е празна и това е повод да изчистя малко по-задълбочено,като първо например прибера всички играчки и книжки от пода и мебелите :shock: .Само по тавана не са разхвърляли моите разбойници :agr: .Ще трябва да въвеждам по-строги правила май...Днес поне няма да готвя,имам поръчка за сандвичи с чай и айрян за довечера.

Рали,дано да ти се размине посещението при лекар!Пиши после какво се случва с глезена ти.

Слънчев и ползотворен ден на всички :flow2: :flow1: :flow2:!


Потребителски аватар
Ralkata
готвач с точилка
готвач с точилка
Мнения: 116
Регистриран на: чет дек 10, 2009 10:21 am

Мнение от Ralkata » ср апр 21, 2010 2:05 pm

И ние се радваме на топло и слънчево време.Дрехите от поредната пералня съхнат на двора,имам доста неща за вършене в къщи,но ще използвам хубавото време да се позанимая в градината,а в късния следобед ще се занимая с тях и приготвянето на вечерята.
Усмихнат ден :flow2:

Потребителски аватар
mimoza784
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 57
Регистриран на: пон яну 25, 2010 3:49 pm
:: 83 рецепти от mimoza784
:: 509 снимки от mimoza784

Мнение от mimoza784 » ср апр 21, 2010 2:11 pm

Деня е просто мечта - топло, слънчево, приятно време . . . само за разходки :flow1:
А аз съм на работа и даже носа си не мога да подам навън :(
А ако ви кажа какво се вижда през прозореца ми - "Гробищен парк - Варна" . . . Направо може ти убие кефа отвсякъде тази гледка :roll:
На всички, които могат да се насладят на чудното време, пожелавам прекрасен ден и много усмивки :flow2:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср апр 21, 2010 7:01 pm

Ехооо, пак съм тук - днес денят беше като мартеничка. Започна с облаци и дъжд, а още преди обед се показа срамежливо слънцето. След обед вече е топло. Току що се прибираме от една разкошна разходка в парка - цветя, цъфнали дървета, пеят славейчета. Напоследък често след работа си правим разходка там - особено когато имам останала храна за вечеря и не се налага да готвя :wink:

Спокойна вечер на всички :)
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » ср апр 21, 2010 9:24 pm

Днес беше прекрасно.Разходка,разходка и пак разходка.С малчо обикаляхме,играхме в градската градина-люлки,пясък.... :clap: Един прекрасен ден.... :hungry: А сега ще вечеряме.Спокойна вечер.

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » ср апр 21, 2010 11:09 pm

Здравейте и от мен!


Днес при нас беше направо студено, макар че към обяд слънцето се показа, треперих непрекъснато. 10 градуса - след топлите дни ми се сториха като минус 10 :cry:

Цял ден успях да изкарам на крак, без да ме боли глезена. Сега като свалих високите обувки - пак куцам :? Когато глезенът ми не се сгъва много - няма проблем. Но като стъпя на равен крак - боли на всяка крачка... И пак е отекъл :x

mandragoraa, тази арника на глобули ли е или за мазане? Имам крем арника тук, за зачервеното дупе на племенника ми :D Него ли да взема? Не ми се вярва много, ама да питам :oops:

Радвам се за всички вас, които сте се насладили на слънце :) При нас чак в събота ще се стопли, очакваме 24 градуса и слънце, слънце, слънце!

Приятна вечер ви желая и лека нощ!

Изображение
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет апр 22, 2010 7:09 am

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/_yey6vKSnH0&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/_yey6vKSnH0&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

Изображение

Добро утро!

Нека слънцето стопли душите и сърцата ни :)
Желая ви прекрасен и успешен пролетен ден, пълен с усмивкиИзображение
ИзображениеИзображениеИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » чет апр 22, 2010 10:25 am

Добро утро.Слънце и много приятно време е вън. :clap: Както се подразбира ИЗЛИЗАМЕ. :thumbsup:

Потребителски аватар
Ralkata
готвач с точилка
готвач с точилка
Мнения: 116
Регистриран на: чет дек 10, 2009 10:21 am

Мнение от Ralkata » чет апр 22, 2010 10:54 am

Добро Утро на всички
Слънцето напича,пия си кафенцето в вашата компания разбира се :P и ще тръгвам на работа,в по късния следобед съм на курс,днес ми е първия ден и малко ми е притеснено :roll: и се надявам че всичко ще бъде наред.
На вас пожелавам усмихнат и топъл ден :flow2:

lu4a
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 387
Регистриран на: ср сеп 30, 2009 2:22 pm
:: 21 рецепти от lu4a
:: 474 снимки от lu4a
Местоположение: пещера

Мнение от lu4a » чет апр 22, 2010 2:37 pm

Здравейте, и тук слънцето е в изобилие и си направихме сутришната разходка с удоволствие.
Черпя днес, защото свекър ми има рожден ден! И аз няма да готвя :clap:
Изображение

Ralkata, пиши как е минал деня.


Заключена