Какво сготвих днес - [АРХИВ 3]

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
tsura_78
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 616
Регистриран на: пет окт 24, 2008 10:59 pm
:: 50 рецепти от tsura_78
:: 77 снимки от tsura_78
Местоположение: MADRID и Плевен

Мнение от tsura_78 » пон ное 17, 2008 6:32 pm

Честито и от мен,да си готвиш със здраве :cheers: Тези бързонагряващите са супер,защото няма да чакаш да нагрее,и става всичко толкова бързо.мойта има и часовник даже да се изключва сама,но аз обичам да си наглевдам когато готвя.Още веднъж честито..
Изображение

"Осъзнай, че ти си отговорен за собственото си щастие, затова прави неща, които те правят щастлив!"


zuzkoto
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 225
Регистриран на: ср окт 15, 2008 1:20 pm
:: 138 рецепти от zuzkoto

Мнение от zuzkoto » пон ное 17, 2008 6:59 pm

Още веднаж, да ти е честита и със здраве да си я ползваш.

sve_georgieva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 204
Регистриран на: пон юни 16, 2008 9:15 pm
:: 19 рецепти от sve_georgieva
:: 39 снимки от sve_georgieva

Мнение от sve_georgieva » пон ное 17, 2008 7:57 pm

И от мен честито, със здраве да я ползваш и да приготвяш много вкуснотии на нея!

Потребителски аватар
Vania2006
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 77
Регистриран на: чет сеп 18, 2008 10:37 am
:: 5 рецепти от Vania2006
:: 2 снимки от Vania2006

Мнение от Vania2006 » вт ное 18, 2008 7:52 am

Добро утро!Момичета,горещо ви благодаря!
Рени,как така е гръмнала печката? :shock: Да не е била и с газ?Мен мн ме е страх да готвя на газ.Аз исках да си взема печка горене,само защото и пералнята ми е на тази марка.

Днес ще правя печени чушки-панирани с яйце и сирене и пържени картофки.Не съм решила месната част още,но сигурно ще е печена наденица.
Снощи за първи път збърках Чудните мекици на Петя :D очарована съм от отзивите за тази рецепта.За първи път ми се случва да видя рецепта с толкова много гласовеи то се отлични :wink:
Приятен ден!


Потребителски аватар
reni55
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1188
Регистриран на: ср юни 25, 2008 7:49 pm
:: 227 рецепти от reni55
:: 321 снимки от reni55

Мнение от reni55 » вт ное 18, 2008 9:17 am

Споко Ваня!
Гръмнала е крушката на фурната и сега не може да пече - нещо
изгоряловътре...
Аз ползвам газ от 1973 г.Когато ми свърши газта - не ми се готви!
Мразя да готвя на ел.котлон.
Миналата година ходих да готвя на една приятелка на щерка ми - да й помога,защото третото й дете прохождаше и й беше трудно.
Та тя имаше керамични котлони - беше ми много трудно:
- котлоните са близо един до друг и не може да се сложат 2 средни тенджери....едната трябва да е много малка....
- включваха се със сензори - още едно неудобство,защото когато разбърквам често ми се случваше да се изключи котлона и да не забележа веднага....
Днес няма да готвя - има ядене от вчера!
Лек ден на всички!!!!

Потребителски аватар
Vania2006
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 77
Регистриран на: чет сеп 18, 2008 10:37 am
:: 5 рецепти от Vania2006
:: 2 снимки от Vania2006

Мнение от Vania2006 » вт ное 18, 2008 10:53 am

Ти направо ме разби :D Аз не бих могла да направя и пържено яйце на газ.Не мога да си представя как я ползваш толкова години,но като си помисля това е въпрос на навик.Не се знае дали някой ден и аз няма да предпочета газ.По-малка съм и тепърва имам да се уча на много неща :D

sve_georgieva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 204
Регистриран на: пон юни 16, 2008 9:15 pm
:: 19 рецепти от sve_georgieva
:: 39 снимки от sve_georgieva

Мнение от sve_georgieva » вт ное 18, 2008 11:05 am

Ваня, не се притеснявай от газта-не е толкова страшно, просто е въпрос на навик. Аз от както се помня готвя на газ-хем е по-бързо, хем е по-икономично.

Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » вт ное 18, 2008 11:41 am

Аз съм готвила на ток/обикновенни котлони с плоча/ до преди 5-6 години, от тогава използвам котлони на газ, и да ви кажа честно, разликата за мен е само във времето за приготвяне - на газ става по-бързо. :)
Снощи до 10 часа вечерта се занимавах с Горещи бомби!Ако удома чакаха на мене трябваше да останат гладни :lol: ! "Китаеца" спаси положението :wink: Довечера ще пусна снимките, че още не съм ги смъквала от фотоапарата.

Потребителски аватар
tsura_78
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 616
Регистриран на: пет окт 24, 2008 10:59 pm
:: 50 рецепти от tsura_78
:: 77 снимки от tsura_78
Местоположение: MADRID и Плевен

Мнение от tsura_78 » вт ное 18, 2008 12:06 pm

Здравейте и от мен.Току що направих гъбена яхнийка/ще бъде придружена с пилешки пържолки/ за мъжа ми,а за сина има още от снощния грах.Както ви казах половинката ми не е привърженик на граха и снощи като му го сервирах го погледна и каза-"Препечи ми филийки" :x Детето няма претенций,даже много му хареса граха.
Ще проверя как могат да се качват снимки тук във форума.Искам да ви покажа какъв"кулинар"е сина ми.Вчера са ходили от училище в фабрика за правене на бисквити.От там са им дали престилки и шапки/бели като на готвачите/,защото са приготвяли торти,и той си доиде толкова въодушевен че се хвана да ни прави тортата която е научил. :roll: Малко прекалено сладкано детето остана много доволно и си я яде/само/. :wink: Лек ден на всички от мен..[/img]
Изображение

"Осъзнай, че ти си отговорен за собственото си щастие, затова прави неща, които те правят щастлив!"

Потребителски аватар
reni55
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1188
Регистриран на: ср юни 25, 2008 7:49 pm
:: 227 рецепти от reni55
:: 321 снимки от reni55

Мнение от reni55 » вт ное 18, 2008 12:18 pm

Цуре,
ти пак си минала лесно - с печени филийки!
Чакам с нетърпение да видя снимки на синът ти!!!
На колко години е?


Заключена