Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '10

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
lu4a
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 387
Регистриран на: ср сеп 30, 2009 2:22 pm
:: 21 рецепти от lu4a
:: 474 снимки от lu4a
Местоположение: пещера

Мнение от lu4a » ср май 19, 2010 7:46 pm

Aliana, като идея върху "служебната" торта може да сложиш богинята хера.
ХЕРА - гръцката богиня-покровителка на дома и семейното щастие и, по ирония на съдбата, съпруга на бога-гръмовержец Зевс известен с честите си забежки извън семейното ложе. Всички, които са чели древногръцка митология, знаят че не една и две елински девойки са станали жертва на ревността на Хера, затова народът усърдно се е опитвал да я умилостиви.
ХЕРА - женско съответствие на Зевс. Царица на олимпийските богове, властница над небето, повелителка на облаците и бурите, на мълниите и гърма, богиня на брака и съпружеската любов, покровителка на омъжените жени, помагачка на бременните и родилките. Като пример на съпружеска вярност, била неумолимо строга към престъпилите светостта на брака. Хера била дъщеря на Кронос и Рея, сестра на Деметра, Аид, Хестия, Посейдон и Зевс, с когото била свързана в "свещен брак". Тя била майка на Арес, Хеба, Хефест, Илития. Заради ревността си, гневно, а често и жестоко преследвала съперничките си и техните деца.
Изображение
Знам, че ще се справиш! :thumup:
Изображение
Изображение


Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » ср май 19, 2010 8:54 pm

Момичета нашите комци си имат БЕБЕ. :yee: :yee: :yee: :yee: :yee: :yee:Чакам мъжът ми да си дойде от работа да започваме с купона.Да ви почерпя макар и скромно :cake: :cake: :cake: :cake: :cake:[img][img]http://receptite.com/photos/mini/R14934 ... N28516.jpg[/img]

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср май 19, 2010 10:21 pm

Изображение

Ива, честито бебче на кумците ви - да расте здраво и усмихнато дете за радост на мама и тати
:baloons: :flow1: :baloons: :flow1: :baloons: :flow1: :baloons: :flow1: :baloons: :flow1: :baloons: :flow1: :baloons: :flow1: :baloons: :flow1:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет май 20, 2010 6:58 am

Изображение
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Nta1ZtVGciI&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Nta1ZtVGciI&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

Добро утро приятели!

Всеки ден човек научава нещо ново и малко по малко помъдрява - така е устроен живота :)

Хубав и усмихнат ден ви желая :thumup:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


guarinociro
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 274
Регистриран на: съб дек 12, 2009 9:17 am
:: 9 рецепти от guarinociro
:: 150 снимки от guarinociro

Мнение от guarinociro » чет май 20, 2010 9:32 am

Добро утро и на теб Makaweli.Благодаря, за приятното на4ало на деня,за настроението,с което ни зареждаш всяка сутрин.

lu4a
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 387
Регистриран на: ср сеп 30, 2009 2:22 pm
:: 21 рецепти от lu4a
:: 474 снимки от lu4a
Местоположение: пещера

Мнение от lu4a » чет май 20, 2010 9:50 am

Добро утро!
Ива, честито бебче!
Аз днес черпя по случай рожденния ден на племенника ми- става на 7 години.
Изображение :happybd:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » чет май 20, 2010 10:13 am

Добро утро и от мен!


Честито бебе и честит рожденик - да са живи и здрави, да са щастливи и усмихнати!

Вчера денят мина много хубаво и много стресово - новоизлюпената съпружеска двойка ви благодари за пожеланията!

На всички благодаря за хубавите думи отностно тортата, благодаря и за идеите за новата!
И на мен ми се върти нещо из главата, смятам днес да започна с направата на материалите - 3 вида фондан и блатове. С накупените инструменти ще ми е улеснена работата, което не означава, че ще се свърши сама... нетърпелива съм да започна, а имам още да работя, преди да мога да се отдам на хобито :cry:

Желая на всички вас приятен ден, усмихнат и ползотворен!

:flow2: :flow2: :flow2: :flow2:
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » чет май 20, 2010 11:12 am

Благодаря ви момичета.Честит рожденник,да е жив и здрав и да е късметлия. :happybd:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет май 20, 2010 2:24 pm

Иве,честито бебче на комците ви,нека расте здраво за радост на мама и тати! :baloons: :baloons: :baloons: :baloons:
Любка,честит рожден ден на малкият племенник ,нека е здрав,щастлив,да бъде малко палавичък и много послушен! :celebrate: :happybd: :celebrate: :happybd: :celebrate:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет май 20, 2010 10:46 pm

Изображение

Любче,
Да е живо и здраво момчето за радост на всички близки, да расте весело и щастливо дете и да успява
:baloons: :celebrate: :baloons: :celebrate: :baloons: :happybd:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Заключена