Как тече денят на Веселите готвачи? - Август '10

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Elti
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 678
Регистриран на: чет окт 08, 2009 10:07 pm
:: 31 рецепти от Elti
:: 1236 снимки от Elti
Местоположение: Перник
Контакти:

Мнение от Elti » съб авг 07, 2010 9:47 pm

lu4a, добре дошла!
Снимките са много хубави. :clap: За такива като мен, дето тази година още не са видяли морето (все има работа и все отлагаме отпуската), са направо балсам за душата. Ох, и ние сме от хората дето все искат да видят още и още и точно като вас обикаляме и не се задържаме на едно място (така ми липсва това нещо). Както и да е (размечтах се... :) ), радвам се, че сте си изкарали добре. :thumup:


Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » съб авг 07, 2010 9:50 pm

Любе, страхотни снимки си сложила, децата ти са толкова сладки, а ти направо сияеш! Прекарали сте си чудесно, личи си!
И в моя роден град сте били, докато гледах направо усетих дъх на море! Точно където сте се снимали в Несебър, на крепостната стена, има една кръгла, полуразрушена кула. Там вътре бях паднала като малка, още си спомням каква глъч беше докато ме изкарат, а пък после, като научиха нашите къде съм се качвала..., малеееее :P
Благодаря за споделените моменти!
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » нед авг 08, 2010 10:15 am

Добро утро на всички!

Днес ме събуди дъждът, чукащ по первазите. Вали си тихо и спокойно, няма движение на коли и хора, само в някой храст се обажда птица... Есенно настроение над селото :)

Моите хора още спят, не е учудващо, такова време е само за сън. Аз използвам лукса да поседя сама с кафето си и компютъра :thumup:

От както Бони я няма, никой не пише сутрин добрите пожелания, няма хубави клипчета. На мен това ми липсва. Бих сложила и аз, но незнам как става да се сложи директно видео, аз знам да слагам линкове :oops:

Днес брат ми ще се прибере, мисля какво да сготвя, а и нещо сладичко трябва да измисля, че той в неговата работна квартира се храни все набързо. Разглеждам тук из сайта, но не мога още да реша.
Освен това трябва да опаковам и на сина ми някаква сносна храна, той отива с приятели до Холандия, на гости на техен съученик, чието семейство се изсели там преди месец. За армаган за семейството бях направила един чийзкейк-брауни, но моят син отказва категорично да носи каквото и да било, срам го било да носи плато по влаковете... трябваше да се досетя, че ще е така, и мен ме беше срам на неговата възраст :roll:

Вие как сте? При повечето от вас сигурно е слъчево и горещо, но за мен, след невероятните жеги тук, това дъждовно време е като балсам!
Желая ви приятен неделен ден, спокойна отпуска на отпускарите и хубави дни със семействата ви!

Изображение
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
STELKINA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 348
Регистриран на: съб авг 15, 2009 8:38 pm
:: 45 рецепти от STELKINA
:: 222 снимки от STELKINA
Местоположение: милано родом от сливен

Мнение от STELKINA » нед авг 08, 2010 10:34 am

Здравейте момичета :flow1:
Рали с удоволствие бих пийнала 1 кафенце на такава веранда с прекрасен изглед.
lu4a добре сте си изкарали хубави снимки.
Ние още не сме решили кога ще ходим на море но къде вече знам , пак в Несебър . Там ми е най хубаво. Все още оправяме документите за къщата дай боже понеделник вече да вземем нотариалния акт :) . Иначе си почивам добре мързелувам по цял ден и си бъбря с комшийките до обед на кафе а следобед на биричка :D . Вечер излизаме с приятели и вечеряме навън . Хубаво нещо е отпуската :thumup:


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед авг 08, 2010 11:08 am

Здравейте,
Любче,браво за снимките много са хубави, аз също се размечтах за море, но след две седмици тръгваме.
Рали, и аз бих споделила кафенцето на тази тераска с вас.
На мене също ми липсват на Бони клипчетата и кафенцето,но ще я очакваме с нетърпение да се завърне.
Стелка, наслаждавай се на отпуската прекарай си я по най- добрият начин.
Аз, днес ще готвя,чистя и гладя ще прекарам деня в къщи, а утре отново на работа.
Прекрасен и спокоен ден ви желая!
:flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2:

Потребителски аватар
tillia
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 510
Регистриран на: ср фев 20, 2008 8:23 pm
:: 721 рецепти от tillia
:: 2770 снимки от tillia
Контакти:

Мнение от tillia » нед авг 08, 2010 12:36 pm

Като не мога да ползвам редовно компютъра, все нещо ще пропусна или ще закъснея!
И въпреки закъснението -
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН , ЙОНИ!
Букет от нежни пожелания дарявам ти с две ръце ! Пожелавам ти всичко, което си пожелаеш да се сбъдне и да му се насладиш!

Изображение
http://da-gotvim-s-tillia.blogspot.com/
http://www.snimka.bg/?profile,albums

Истината е въпрос на гледна точка !
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед авг 08, 2010 6:47 pm

<object width="336" height="295"><param name="movie" value="http://bg.netlog.com/go/widget/videoID= ... ram><param name="wmode" value="window"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://bg.netlog.com/go/widget/videoID=bg-239089" type="application/x-shockwave-flash" allowFullScreen="true" wmode="window" width="336" height="295"></embed></object>

Здравейте на всички :)
Радвам се да прочета за всички и заниманията ви. Първо искам да поздравя рожденничките - Ива, Йоана да сте живи и здрави, да сте много обичани майки и съпруги, да сте много влюбени и щастливи :hug: :hug: :hug:
Стела, добре дошла :clap: Чудесно е да се завърнеш у дома, там винаги те очакват най-топлите прегръдки :)

Момичета, аз още не съм в къщи, но имам достъп до компютър и исках да ви видя. Като се върна ще сложа снимки и ще ви разкажа повече :wink:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » пон авг 09, 2010 9:01 am

Като реверанс към Бони,и за да ви пожелая прекрасен ден!
Изображение

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » пон авг 09, 2010 10:03 am

Здравейте!
Бони,хайде мила,липсваш ни вече :hug:
Иве,мерси за кафенцето!
Ето нещо и от мен за закуска
Изображение

<object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shoc ... on=8,0,0,0" width="450" height="403"><param name="movie" value="http://i48.vbox7.com/player/ext.swf?vid ... 96"><param name="quality" value="high"><embed src="http://i48.vbox7.com/player/ext.swf?vid=c0b68c96" quality="high" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" width="450" height="403"></embed></object>
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон авг 09, 2010 4:56 pm

Здравейте,
да ви почерпя днес имаме 18- годишнина от брака ни с половинката :cake: :beer: :cake: :beer: :cake:
всякаш беше вчера, любовта ни е все така жива и не отихваща,
минахме през огън и ад и си мисля,че трудностите още по -вече ни зближиха,особено когато става въпрос за най-свидното ти детето,но всичко вече е минало и ние все така силно се обичаме. :love:
мята половинка е забравил сигорно или си трае,но аз тази вечер ще го изненадам с една прекрасна и незабравима вечер :wink:
дано децата не ме издънят,но те са големи имам им доверире.
Хайде лека вечер!!! :flow2: :flow1: :flow2:


Заключена