Как тече денят на Веселите готвачи? - Август '10

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » пон авг 23, 2010 7:05 pm

ЕМИРА,
От все сърце ти пожелавам ,да се похвалиш много скоро, със същата прекрасна новина.
Желая ти го!


Изображение

Изображение
За целта ще трябва и количка :) Аз съм доволна от тези :P


Изображение

Много се разнежих :love: Но...,няма как, да не е така.
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон


Потребителски аватар
melek
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 327
Регистриран на: ср май 05, 2010 3:58 am
:: 82 рецепти от melek
:: 387 снимки от melek

Мнение от melek » пон авг 23, 2010 7:31 pm

ninka71 Благодаря ти от сърце :hug: Дано те е чул щъркела :) и да ми донесе бебе и на мен. :P

Приятели,желая ви приятна вечер и всичко най добро.
Изображение

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пон авг 23, 2010 7:45 pm

melek,дай боже да те споходи най-голямото щастие на земята. Пожелавам ти го от сърце!!!
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
MUNA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 394
Регистриран на: нед ное 29, 2009 12:45 pm
:: 63 рецепти от MUNA

Мнение от MUNA » пон авг 23, 2010 7:54 pm

Добър ден приятели :love:
Здравейте веселли готвачи :love:
Днес вие сте писали много.
Рали поздравления за чудесната новина ,да вие честита радоста много лека бременост на бъдещата майка,и да на целувате бъдещия батко и да слуша много мама и тако че вече ще е голям. :flow2: :flow2: :flow1: :flow2: :flow2:
Еми аз от цялото си сърце желая щъркела да дойде и при теб и при мен.Но това на сила не става .Аз те разбирам най добре и те разбирам :hug: .Миличка дано щъркела много скоро дойде при теб.Желая ти го от сърце.
На всички весел и усмихнат ден :love:


Потребителски аватар
Elti
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 678
Регистриран на: чет окт 08, 2009 10:07 pm
:: 31 рецепти от Elti
:: 1236 снимки от Elti
Местоположение: Перник
Контакти:

Мнение от Elti » пон авг 23, 2010 9:50 pm

Aliana, новината е наистина страхотна и трогваща.
Пожелавам здраве, лека бременност, много любов в семейството и здрава почва под краката на лелята.
Аз обожавам децата на брат ми - той има по-голямо момченце и малко сладко момиченце. Та дано и при вас да се появи една кокетка. Само да е здраве - от сърце ви пожелавам всичко най - най - хубаво.
Ето за бъдещото мамче един букет
Изображение

И един специален подарък (аз съм го правила собственоръчно. Специална необикновена торта за новородено (беше за бебчо на сестрата на мъжа ми))
Изображение

Скоро и на вас да ви влязат в употреба памперсите.
Бъдещата леля да се стяга :D :D :D

Пожелавам мили, сладки рожбички на всички - при тези, които щъркелът е минал да са ви живи и здрави, игриви и щастливи, а другите да имат търпение - и при тях ще дойде, само кураж, вяра и любов.

Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » пон авг 23, 2010 10:12 pm

Рали,новината е прекрасна!Радвам се заедно с вас!Аз станах майка на 24 години,но доста почаках да стана леля-на 32.На втори септември племенникът ми ще стане на 2 годинки,и ми е толкова сладък и забавен,малък бърборан...нищо,че по някаква причина не ми разрешава да го пипна дори,само понякога го грабвам в гръб,нацелувам го и го пускам,преди да се е разплакал :roll: ...Прекалих май с приказките за моя племенник,а всъщност исках да те поздравя за твоето племенниче...Нека да са здрави,спокойни и само положителни емоции за мама и всичките и обични хора.Целувки!

melek и muna,из Щръклево се навъртат едни щъркели,ще им заръчам напролет да ви донесат и на вас по едно ревливо вързопче :hug: !Стискам ви палци,момичета. Любов и търпение и всичко да се нареди ,както вие си го мечтаете!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон авг 23, 2010 10:32 pm

Здравейте на всички,
Еми, да е жив и здрав съпругът ти - нека доверието и разбирателството ви бъдат верни спътници в целия ви живот; да ви е жива и здрава и мама и да е винаги на една ръка разстояние от вас, за да ви помага :)

Рали, дано цялата бременност на снаха ти мине успешно и безпроблемно и да се роди едно прекрасно бебче - децата са най-голямото богатство :clap:

Ивка, стига да успеем да се съчетаем в подходящо време би било чудесно да си направим един пикник заедно :thumup:

А аз не можах да ви почерпя за рожденния ден на големия ни син - бяхме при него на гости от събота до днес, което означава че си направихме един чудесен морски излет и 3 дни плаж :wink:

На всички желая спокойна нощ и приятна почивка :)
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » вт авг 24, 2010 8:48 am

Рали,честито!
Да сте живи и здрави да гледате бебока.Много се радвам.Аз имам детенце на 1 г и 5 месеца и още не съм забравила очакването и радостите на бременноста.
:celebrate: :celebrate: :celebrate: :celebrate: :celebrate: :celebrate: :celebrate: :celebrate: :celebrate: :celebrate: :celebrate: :celebrate: :celebrate:
Пожелавам на всеки такова щастие!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт авг 24, 2010 9:13 am

Изображение

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/8YbpLw-fHW8?fs ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/8YbpLw-fHW8?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

Добро утро :)

Свежо и приятно е навън, макар че може би денят ще бъде топличък. Нека се заредим с нежност и позитивна енергия и изживеем един прекрасен денИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
melek
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 327
Регистриран на: ср май 05, 2010 3:58 am
:: 82 рецепти от melek
:: 387 снимки от melek

Мнение от melek » вт авг 24, 2010 9:19 am

Добро утро :flow2:


МAKAWELI,благодаря за закуската и музиката :hug: Благодаря на всички,за милите думи и пожелания. :hug: :hug: GIGI.2000 пращай ги тия щъркели насам :P

Изображение

Приятен и успешен ден :)


Заключена