Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '10

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед сеп 19, 2010 9:32 pm

Изображение

Йоана, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДАНИ :happybd: :celebrate: :happybd: :celebrate: :happybd: :celebrate:
Нека да расте здраво, весело и прекрасно дете за радост на всички вас!

Весел празник :)
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » нед сеп 19, 2010 9:35 pm

Честит празник, Йоана,да ви е здраво и весело детето!
Изображение

Потребителски аватар
buci
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 52
Регистриран на: вт юли 21, 2009 6:52 pm
:: 27 рецепти от buci
:: 29 снимки от buci

Мнение от buci » нед сеп 19, 2010 10:16 pm

Почти цял ден мързелувах,заслужих си почивката след вчерашната офанзива на ливадата. :D

Честит рожден ден на малкия Дани, да расте весело и здраво дете!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пон сеп 20, 2010 2:51 am

Благодаря ви, мили приятели, за хубавите пожелания! :hug:


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон сеп 20, 2010 7:07 am

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/2lhGHHOOaIw?fs ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/2lhGHHOOaIw?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

Изображение

Добро утро приятели :)

Започва още една нова работна седмица. Навън денят лениво пропълзява през сивкави облаци. Цяла нощ валя на пресекулки и сега е измито и свежо. Като че ли ще се усмихне слънцето - тук там се синее късче небе.

Желая ви хубав ден и успешна седмицаИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
quick_v
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 337
Регистриран на: чет апр 16, 2009 1:54 pm
:: 22 рецепти от quick_v
:: 96 снимки от quick_v
Местоположение: Гърция

Мнение от quick_v » пон сеп 20, 2010 9:41 am

Добро утро и от мен веселяци :) При нас все още е лято и си е топличко :) Отдавана не съм се записвала :love: ,но това е защото при мен нищо ново,нищо интересно....Но така или иначе съм тук :) да кажа и аз за днес какво мисля да правя:)След малко ще излизам да напазарувам,като се върна обичайните задължания...готвене, пране,гладене,чистене...Към 3 часа ще ида да прибера сина ми от училище(тогава свършват)Ох да ви се похваля осиновихме си котарак от един приют казва се Одисей(така го бяха кръстили в приюта и на паспорта му е записан с това име)аз малко негодувам,защото никак не обичам животни да влизат в къщи,а този даже и вътре живее,но го взехме заради синчето ми и сега ще ви разкажа историята с взимането на котака.Преди няколко седмици едно малко котенце беше паднало в улична шахта и тук целия квартал се бяха събрали да го вадят и не можаха да го извадят и котето стоя вътре 3 дни.На третия ден обаче,ние със сина ми двамата успяхме да спасим котето.....нахранихме го ,изкъпахме го,обезпаразитихме го......абе всичко както си му е реда и решихме да остане да пренощува на двора ни.Направихме му от една кутия своеобразен подслон застлахме го и го оставихме да спи.На сутринта го нямаше и решихме ,че си е отишло.И така до обед когато аз съвсем случайно погледнах в шахтата на помпата в двора и.........ужас....котенцето беше се удавило там :/ Та синът ми много тежко изживя смъртта на котето плака в продължение на една седмица(никога не съм предполагала ,че е толкова чувствителен)и накрая решихме да си вземем коте.И така Одисей се озова в нас :) Около 3 седмици е тук(вътре в нас) и още не мога да понасям котарака да ми броди навсякъде,но........нали се успокои малкия;) Та такива му ти работи при мен:)Пожелавам ви един лек и хубав ден ,и успешна нова седмица:)
Глупаво е да правиш планове за цял живот, когато не си господар дори на утрешния ден!
Сенека

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » пон сеп 20, 2010 10:40 am

Мило,хубаво дете,Честитя ти от сърце,много здраве и късмет ти пожелавам занапрад.
:happybd: :happybd: :happybd: :happybd: :happybd: :happybd:
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ДЕНИ!
С малко закъснение! :oops:

Потребителски аватар
Elti
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 678
Регистриран на: чет окт 08, 2009 10:07 pm
:: 31 рецепти от Elti
:: 1236 снимки от Elti
Местоположение: Перник
Контакти:

Мнение от Elti » пон сеп 20, 2010 10:41 am

О, quick_v, много тъжна история. Аз много обичам животните и случката с малкото котенце ме наскърби. Мисля, че правилно сте постъпили като сте взели друго коте - Одисей ще свикне с вас, вие с него. Преди време в къщи имахме кученце. Така бяхме свикнали с него, че си беше като част от семейството. Когато го загубихме много плакахме всички (даже не ми се говори за това :( ) Но, така е - лошо и добро се редуват.

Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » пон сеп 20, 2010 1:32 pm

Здравейте веселушки Изображение

Вчера си бяхме на село с малкия - чистихме, прахме, подреждахме двете с леля ми ...а малкия се наигра доволно! Днес от сутринта подхванах задачките, успях да ги свърша и чак сега се прибирам у дома.
Ще пропусна обяда, но сервирам кафенце, че се изморих много:
Изображение

Със закъснение да честитя рождения ден на детето на Йоана! Да е живо, здраво, да си изживее детството диво и щастливо!
Изображение

quick_v, постъпили сте правилно като сте взели котето - и аз не обичан такива животни да са ми в апартамента, но нали детето е щастливо!

Сега малко ще си почина, по-късно ще готвя дробчета!

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пон сеп 20, 2010 3:25 pm

Здравейте весели :chef: !
Честит рожден ден, ДАНИ!
Да е живо и здраво детенцето, желая му много късмет в живота!
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Заключена