Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '10

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » съб окт 16, 2010 3:46 pm

Любче, да ти е здрава свекървата и много да се уважавате!
ИзображениеИзображение


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб окт 16, 2010 5:03 pm

Любче,да е жива и здрава свекърва ти,много да се уважавате и подкрепяте. :celebrate: :happybd: :happybd: :celebrate:

Потребителски аватар
Anego
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 115
Регистриран на: съб сеп 04, 2010 10:14 am
:: 26 рецепти от Anego
:: 212 снимки от Anego

Мнение от Anego » съб окт 16, 2010 5:37 pm

Честит Рожден Ден на свекървата на Любче!

Да е жива и здрава!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб окт 16, 2010 7:57 pm

Здравейте, Весели Готвачи!
Любче, честит празник на свекърва ти!
Днес времето тук е слънчево, но ветровито. Аз съм още в шок от инцидента (блъсна ни кола, докато пресичахме), който ни се случи в понеделник. Много съм изплашена и не ми се ходи никъде, но малчо не го свърта на едно място и ще излизаме след малко, вероятно до най-близката детска площадка. Слава на Бога и синът ми, и аз сме добре! Нямаме сериозни травми. Казват, че никой не е в нарушение - случило се е при смяна на светофара и възрастната жена, управлявала автомобила, който ни блъсна не ни е видяла, тъй като е имало камион, който е ограничавал видимостта й. Ние почти бяхме пресекли, предполага се, че детската количка, в която беше синът ми не е бласната, само аз отнесох удара. Все още не е излезнал рапорта на полицията. Напоследък много зачестиха подобни произшествия и е наболяла тази тема, дано има някаква промяна в закона за движение по пътищата. Като пешеходец, винаги съм пресичала с голямо внимание. Прави ми впечатление, че водачите на автомобили са много агресивни - непрекъснато ми се случва на пешеходна пътека без светофар да получавам предимство от автомобила в едната лента, но автомобилите от другите ленти не само не спират, а дори и свирят и едва ли не са ми бесни, че съм решила да пресичам и им преча.
Не знам какво да кажа, просто на никой не пожелавам да се случват подобни неща и Бог да ни пази!
Извинявам се, ако съм ви натоварила, имах нужда да споделя притесненията си! Никой от роднините ми в БГ не знае за инцидента и не мисля да им казвам, за да не ги притеснявам.
Лека и топла съботна вечер ви пожелавам!


Потребителски аватар
Elti
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 678
Регистриран на: чет окт 08, 2009 10:07 pm
:: 31 рецепти от Elti
:: 1236 снимки от Elti
Местоположение: Перник
Контакти:

Мнение от Elti » съб окт 16, 2010 8:24 pm

lu4a, Честит Рожден Ден на свекърва ти. Направила си и чудесна торта. Браво!!! Хубав Празник и Наздраве на цялата компания!
sladki64e, радвай се, че е бил малкият дявол (както казват) и че сте добре. Пожелавам ти бързо съвземане след случката.
Прави ми впечатление, че водачите на автомобили са много агресивни - непрекъснато ми се случва на пешеходна пътека без светофар да получавам предимство от автомобила в едната лента, но автомобилите от другите ленти не само не спират, а дори и свирят и едва ли не са ми бесни, че съм решила да пресичам и им преча.
А, аз си мислех, че само в България шофьорите са агресивни :(

Днес ми се наложи да шофирам в София. Там какъв ад е.....нямам думи. Попаднах в едно задръстване - час и половина пълзяхме. Прибрах се като пребита.

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб окт 16, 2010 9:14 pm

Йоана, най-важното е че на теб и детето ви няма нищо. Наистина психическото напрежение остава, но трябва да го преодолееш.
На няколко пъти след такива премеждия съм носила дрехи на мъжа ми и синовете ни да им "леят куршум". Може да звучи нелепо, но във всичките случаи жената ми описваше инцидентите. Макар че сме хора реалисти, считам че това спомага да се изчисти макар и имагинерно, натрупано напрежение на психическо ниво.
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
akva7
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 403
Регистриран на: нед фев 21, 2010 10:14 pm
:: 15 рецепти от akva7
:: 107 снимки от akva7
Местоположение: София

Мнение от akva7 » съб окт 16, 2010 10:20 pm

Сладкишче,да благодарим на БОГА,че си се разминала с нещастието.В живота на човека има такива,,тежки дни'',все едно си паднала в дупка.Каквото и да направиш,все не ти върви,а лошото идва,като че ли от нищото.Всичко ще отмине.Намери си някакво приятно занимание,за да не мислиш повече за тази случка.Чула съм,че при уплаха се пие подсладена вода.

Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » съб окт 16, 2010 10:23 pm

Здравейте веселушки! Днес си направихме с малкия една екскурзийка до Варна - мъжлето имаше работа там и му направихме компания. Използвах да се видя с една приятелка, и тя с малко момченце и познайте - много радост, забавление и игри! Минахме и през Макдоналдс, взехме си и меню с играчка. Останах доволна, все пак е тъпо да си седя само в къщи :/
Изображение
Любче, честит празник на свекито ти! Нека да е жива и здрава, и да те слуша много!
Изображение
То и аз ще ставам някой ден свекърва, че и тъща...дано ме тачат зетя и снахата :P

Йони, много неприятно премеждие си имала, но слава Богу сте добре! Наистина не е лошо да си леете куршум и двамата, но незнам дали при вас се правят такива "рируали" :? А за шофьорите...нямам думи...аз съм пешеходец и виждам, че е пълно с некадърни шофьори и много купени книжки :x :x :x

Изображение

Потребителски аватар
melek
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 327
Регистриран на: ср май 05, 2010 3:58 am
:: 82 рецепти от melek
:: 387 снимки от melek

Мнение от melek » нед окт 17, 2010 8:18 am

Добро утро :)

Закуската и кафето са готови :wink:

Изображение Изображение

Ето и малко музика:

Изображение

Приятен неделен ден :love:
Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед окт 17, 2010 8:18 am

Добро неделно утро :)

На пръсти стъпва първото кафе
протяга аромата си лениво
докосва нежно моето носле,
сгушва се в косите ми свенливо.
Целува устните ми вместо теб
и страстите ми оживяват
от топлината на едно кафе,
в което тебе разпознават.

Изображение

Изображение

<object width="336" height="295"><param name="movie" value="http://bg.netlog.com/go/widget/videoID= ... ram><param name="wmode" value="window"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://bg.netlog.com/go/widget/videoID=bg-749365" type="application/x-shockwave-flash" allowFullScreen="true" wmode="window" width="336" height="295"></embed></object>

Спокоен и усмихнат денИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Заключена