Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '10

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
guarinociro
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 274
Регистриран на: съб дек 12, 2009 9:17 am
:: 9 рецепти от guarinociro
:: 150 снимки от guarinociro

Мнение от guarinociro » съб ное 06, 2010 10:17 am

Добро утро Весели готва4и,благодря от името на МУНА за подкрепата ВИ.Изпраща ВИ МНОГО,МНОГО ЦЕЛУВКИ И ПРЕГРЪДКИ :hug: и се надява много скоро да е отново сред Вас.Много и липсвате.
А сега да споделя и моите неволи,моят син записа покъсно 4-та година,имаше невзети изпити,но слава богу,успя,та проблема сега е общежитието,дано да се решИ.Аз успях да си оправя зъбите и ве4е спокойно мога да се усмихвам.Сега отново съм си вкъщи,мъжът ми е щастлив,4е няма да се налага да готви той.Двете седмици,докато си бях в България му се видяли две години,както каза той.
На вси4ки болни пожелавам бързо оздравяване и дано не ви повтаря,на здравите да се пазят.Това е от мен за сега.
Благодаря за кафето,беше превъзходно във вашата компания. :thumup:


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб ное 06, 2010 1:14 pm

Добър ден приятели :)

Elti, Еми, Мариа благодаря ви за съпричастността:hug:
Тази сутрин не стигнах до форума - пуснах компа и го спрях без да го погледна дори. Мъжа ми имаше изпит и нямаше как да го пропусне. Ако не отидеше, щяха да го анулират. Аз естествено като зная какво е състоянието му, го придружих /макар и само за морална подкрепа/. Малко по малко се възстановява, свали температурата, но болките в стомаха още не са отшумяли.

Изображение

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/irBTFdVZxgs?fs ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/irBTFdVZxgs?fs=1&hl=bg_BG" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

Хубав и спокоен почивен ден и СЕ ОБИЧАЙТЕИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » съб ное 06, 2010 2:54 pm

Здравейте,мили и слънчеви момичета!
Много ви благодаря за гостоприемството!За пореден път ще спомена,че тук,сред вас, ми е изключително приятно. :hug:
Elti,благодаря ти за съвета,мила.Аз,обичам да изслушвам децата си,защото с техните откровения и искренност,истината е истина!Ще споделя и случката от сряда.След триседмично лекуване вкъщи /а с Ники и в болница/,отидоха съвсем здрави на детска.Когато отидох да ги взема,и двамата започнаха да кашлят и секрет от нослетата им,като вода.Като ги видях в това състояние,само дето не припаднах.След четири изпити антибиотика,пет сиропчета,след толкова инжекций,куп хомеопатични,витамини във всякакъв вариант и какво ли още не,и да завариш децата си в такова състояние,направо е кошмар!В този момент,ми идваше да викам,да крещя.Защото знам истината.Но си овладях нервите.Като се прибрахме,малките започнаха да ми разказват.Как са били навън и много са тичали,как са се потили,и когато се прибрали вътре и поискали водичка,една леличка им наляла от чешмата и те пили от студената вода.И както казаха те-но си останахме с моклите длешки.
Е,кажете ми само,как да се доверя на тези хора там!?И не е само това проблема!И не е само с мойте дечица.Както каза Elti,хората отиват на работа,само,за да си получат възнаграждението,което,всъщност не заслужават!НЕ!А,иначе детската градина е нова и е оборудвана с много красива мебел.Но,защо ли???Когато липсва най-важното!
Elti,аз също имам дъщеря.На цели19 е.Тя не е ходила на детска градина и това го отчитах до скоро като моя грешка,защото и до днес е прекалено затворена и притеснителна.Трудна й е комуникацията,Не,че незнае какво и как да говори,но незнае как хората ще приемат думите й.Неможе да се интегрира в обществото,защото все търси честното и справедливото.Просто си живее един неин свят.Много чист и още наивно детски.Сигурно,аз съм допуснала голяма грешка при нейното възпитание и изграждане като човек,но съм я допуснала неволно.
Та,така...
Хайде да ви приготвя по едно кафенце и нещо за душата :D :hug: :bliz:

Изображение

Изображение

Желая ви прекрасен ден!
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб ное 06, 2010 4:42 pm

Нинка, благодаря за кафето и бонбонките:bliz: И аз сега сядам с чаша кафе - да се ободря малко. Напълно съм съгласна с теб и Elti - човек трябва да влага сърце в работата си и да я върши с любов. Само тогава е полезен за другите и за себе си. И колко просто биха се случвали нещата - даваш любов и...получаваш още повече. Сигурно ще прилича на описаното преживяване от Рали миналата седмица в пътешествието й по пътя на виното.
За това обаче трябва коренно да се промени съзнанието и мисленето на хората, но не на думи - а в действителност. Винаги съм си мислила че това не е толкова трудно, т.е. за мен не е. През живота си ние преживяваме много неща - и добри, и лоши. Всяко преживяване е един урок и ако човек правилно си направи съответните изводи, ще бъде в състояние да се промени. Точно тук обаче е ролята на свободната воля. Ако не обърнеш внимание на "урока си", утре пак ще сгрешиш, и пак , и пак. А после се чудим защо не ни върви и все ни се случват неприятности.
Но... за огромно съжаление ние хората зависим един от друг. И в прав текст - какво са виновни дечицата, че не са се отнесли грижливо към тях в градината. Да, явно този персонал не си е научил "урока", но защо за сметка на децата ни.

Нещо много се разфилософствах, но ми се искаше да споделя мислите си...

Хубав следобед и нека си "учим уроците" :)
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб ное 06, 2010 5:03 pm

Благодаря,за кафенцето и бонбоните.
Бони,успех на половинката ти с изпита :thumup: :thumup: :thumup:
и дано се оправи по-бързо,че вече май даста време не е добре.
Аз,също съм съгласна с Elit,на тези хора като не им се работи с мерак,нека си ходят,все пак става въпрос за децата,а те милите са най-искрени.
Нинка и аз на твое място бих била бясна,дано по-вече нямате неприятности и болестите бягат по-далеч от вас.
Хубава съботна вечер!
:flow2: :flow1: :flow2:

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » съб ное 06, 2010 6:56 pm

Как сте, дами? Нямаше ме няколко дни и много ми липсвахте:) Вече изчетах всички нови рецепти и от утре пак започвам с изпробването:) Моите сладурчета нямат търпение. Хубав weekend на всички най-сърдечно желая:)
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед ное 07, 2010 8:21 am

Изображение

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/iLi_osYNsOU?fs ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/iLi_osYNsOU?fs=1&hl=bg_BG" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

Добро утро :)

Нека денят ни бъде нежен и спокоен. Да се насладим с пълна сила на топлото есенно слънце и съберем светлина за дългите зимни дни.

Хубав ден Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
STELKINA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 348
Регистриран на: съб авг 15, 2009 8:38 pm
:: 45 рецепти от STELKINA
:: 222 снимки от STELKINA
Местоположение: милано родом от сливен

Мнение от STELKINA » нед ное 07, 2010 9:18 am

Здравейте . Ето ме и мен на кафе с вас
Започнахме да пращаме по магазините офертите за коледа :clap:
Тук пак е облачно и май ще завали .Ох всяка хеделя е така :cry:
guarinociro добре дошла пожелавам ти след обновяването на зъбите да имаш и повече мотиви да се усмихваш по често :)
Късмет и от мен на MUNA :thumup:
Рали не се ли измори бе мила все с ремонти
Нинка браво на теб тас професия не е за всеки
Скорошно оздравяване на всички и яще чесън , малко е гаден ама избива микробите
Дано не съм пропуснала някой хайде да се захващам с шетане и гладене , че довечера пак ще имаме гости .
Лек ден на всички :flow2:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед ное 07, 2010 10:29 am

Здравейте и от мене,
вече пия второ кафе и се наслаждавам на хубавата песничка,която Бони е избрала.В момента ми се готвят ястията за днес,а после се захващам с гладене,по късно може и една разходка да си направя.
Лека,ведра и весела слънчева неделя!
:flow2: :flow1: :flow2:

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » нед ное 07, 2010 10:58 am

Здравейте!
Навън вече е топличко и много слънчево!Нека тази светлина, изпълни с блясък очите ни и с топлина душите ни!
Усмихвайте се повече!
И...не забравяйте да кажете на любимите ви хора,че ги обичате!

Изображение

На всички желая, прекрасен неделен ден!

Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон


Заключена