Подаръци ще има за всички ... ? [2010]

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
vg
Администратор
Администратор
Мнения: 553
Регистриран на: съб авг 04, 2007 11:07 am
:: 3362 рецепти от vg
:: 218 снимки от vg

Подаръци ще има за всички ... ? [2010]

Мнение от vg » ср дек 01, 2010 12:33 pm

Задачата с избирането на подаръците не е лесна. Нека в тази тема споделяме опит и идеи - да видим кой какво ще сложи под елхата :podaryk:

Не забравяйте да кажете и на вас какво ви се иска, може пък дядо Коледа/Мраз да чете форума :eleni:
Последна промяна от vg на пон яну 24, 2011 2:52 am, променено общо 1 път.
Екипът на "Веселият Готвач"


Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » чет дек 02, 2010 4:18 pm

Страхотна нова темичка.Аз започнах да се подготвям доста по рано с подаръците.Ако знаете колко голяма рода сме,а да не говорим и за най-близките приятели,подали ръка в трудни моменти.Миналата Коледа нямах финансовата възможност да купя подаръци,не,че сега имам повече,но така съм решила.Малко настроение и малка изненада на никой не са излишни.Ще снимам всичко за да видите как вървят нещата при мен.

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » пет дек 03, 2010 12:39 am

Тъй като не мога да заспя ето и снимков материал:
ИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображение
Това са половината от подготвените подаръци.Те са ми скъпи защото са мое собствено производство. :roll:За мъжът ми съм купила анцунг на Адидас/намерих го на мнооого изгодна цена/

Потребителски аватар
Jordanka1
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 436
Регистриран на: нед сеп 20, 2009 4:03 pm
:: 4 рецепти от Jordanka1
:: 28 снимки от Jordanka1
Местоположение: Белослав-Варненско

Мнение от Jordanka1 » пет дек 03, 2010 11:12 am

прекрасна идея така всеки ще сподели и може да даде идея на някой :clap: Аз имам малки деца на 3 и 9 малкото сега има мерак да свири на цигулка е няма да е оригинална и скъпа а децка за каката и тя сега иска китара +едни дънки на мъжо поръ4ах комплект дезодорзнт и душ гел на Ейван и на мен от там за свекарвата още не сам мислила на другите баба и дядо календар със снимката на децата ами така малко по скромно но такива ни са вазможностите :eleni: :podaryk:


Потребителски аватар
lucky6
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 198
Регистриран на: ср окт 21, 2009 10:58 am
:: 7 рецепти от lucky6
:: 13 снимки от lucky6

Мнение от lucky6 » пет дек 03, 2010 12:34 pm

Здравейте на всички!

Мен отрано ме обзе треската по коледното пазаруване тази година. Затова вече мога да се похваля, че съм почти готова. :P По този начин облекчих и семейния бюджет. Дядо Коледа няма да е много щедър, но пък няма да забрави никого. :emotshapka: И така, ето списъка:
- За дъщеря ми ще са дрешки, защото се очертават доста играчки от другите. За нея в яслата Дядо Коледа :wink: ще носи поръчаната в писмото кафе машина - бълбука, свети и пише, че се зарежда с истинска вода;
- За таткото някакъв Жилет с пет ножчета, това си е поръчал. Само това не е купено още;
- За баби, дядовци, чичо и вуйчо ще има по един дезодорант /на "промоция" от AVON, купени края на септември :thumup: / + малко календарче със снимка на малката и на семейство по един голям;
На 25.12 сутринта ще се събираме у нас четири семейства с децата и за тях подаръците също вече са осигурени. Доста народ ще сме като се замисля, но пък ще е весело, особено като се появи брат ми, олепен с памук, червен костюм и голям чувал. И ето какво ще сложа аз в него:
-За две момченцата на 2 и 3 г.ще има светещ и говорящ на БГ пистолет;
-За момиченце на почти две ще има мадамска чанта с пеперудка;
-За една какичка на 10 г. сме подготвили комплект с корсаж на червени сърчица;
За нова година ще направя торбички с лакомства и това ще е /и сурвакане, де.../, а на възрастните мисля да има по един шоколад....
Като тегля чертата се оказва, че само аз май не съм в списъка :?

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » пет дек 03, 2010 2:05 pm

Много хубави подаръци.И моят малчо ще раздава подаръци.За всички ще има по едно календарче и по една рисунка.На един лист съм нарисувала глава на зайче,а за ушенца-отпечатъци от ръчичките.
А подаръците дори и да са малки,важното е да са от сърце.Аз винаги съм се радвала на такива подаръци,и винаги са ми влизали в употреба.Помня на една Нова година се бяхме събрали с още 2 семейства.Направихме си нещо като томбола.На мен ми се падна една фуния,още я използвам,въпреки,че вече е на 4 години.
Ето как подарък за 0.60лв,се използва вече 4 години.
На всеки не му достигат пари,а това не е срамно.Винаги едно малко подаръче подадено с любов струва много повече от скъп подарък подарен с фалшива усмивка.

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб дек 04, 2010 10:20 am

Здравейте,аз още не съм решила какво ще подарявам,но
ще споделя с вас миналата година как с малко средства зарадвах всички.
подараците бяха най много до 20лв. и то само за мъжо и децата.
За половинката беше машинка за подстригване,за сина флашка,а за дъщерята чанта за училище.На племениците ми по една чаша за чай,в
нея имаше лакомства,а на по малкият строител.
На бабите по една снимка с децата.
И аз като Ивалина мисля,че с малко средства можеш да зарадваш всеки
и най-вече подарени с любов.

Потребителски аватар
sladurko
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 19
Регистриран на: нед ное 29, 2009 2:03 pm
:: 3 рецепти от sladurko
:: 4 снимки от sladurko
Местоположение: София

Мнение от sladurko » пон дек 06, 2010 4:53 pm

Чудесна тема. Предполагам че всеки ще даде идеи за подаръци.
И при мен са оскъдни финансите, нищо че не съм семейна и с деца, но за най-близките винаги ще има по нещо. Може да е нещо малко, но ще е от сърце. За брата съм купила един суичър, за сестрата хавлиен халат, за приятелите: един сервиз за кафе с малки чашки с картинки с кафенца, топка преспапие с дядо Мраз и снежинки (под топката има музикално барабанче на пружинка и се чува чудна мелодийка, намерих го на доста добра цена 3-4 пъти по-евтино отколкото беше по другите магазини), кубче на Рубик с 12 страни ( но не квадратно а всяка страна е шестоъгълна фигура и има общо не 6 ,а 12 страни), "топли ръчички" (това е много интересен подарък особено за зимата, представлява гумена възглваничка голямо колкото дланта на човек пълна с течност и малка пластинка, при лекото огъване на пластинката и пукването и течността започва да кристализира и възглавничката се загрява, така в продължение на около 15 мин остава топла и може да ви стопли ръцете в студените зимни дни, докато мръзнете по спирките и къде ли не, цената и е 6-7лв.)
Сега съм на работа, така че снимките ще кача утре. :) Така и вие ще може да споделите моята радост и коледно настроение. :)

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » вт дек 21, 2010 12:42 am

Здравейте! Аз вече приключих с коледните подаръци! :clap:
В детската градина на дъщеря ми Дядо Коледа вече дойде и й донесе "Барби принцеса с много рокли".
За елхата в къщи сме подготвили една плюшена Мама Меца с малко мече.
За мъжа ми купих зимни обувки.
За майка ми - висулка с камък"Сваровски".
За баща ми - козметичен комплект.
За свекърва ми - жилетка и шал.
За свекър ми - кожено яке(неговият подарък е три в едно - за Коледа, за Васильовден(тогава има имен ден) и за рожденния му ден, който е на 11.01.
За всички баби и дядовци има и по един календар със снимка на внучката.
На Коледа ще бъдем с приятели в Трявна, та за тях съм взела по един парфюм(мъжки и дамски), а за децата - камионче за момченцето и плюшено зайче за момиченцето.
За дъщеря ми там ще има глава на кукла за гримиране.
От едната баба за нея вече е купен въртящ се стол за бюро.
За учителките в детската градина има сувенири - по един Снежко и магнитче за хладилник с Дядо Коледа.
И последно - тъй катко момиченцето ми има на 01.01. имен ден съм й взела една музикална кукла и рокличка.
Да ви се похваля - и ние си имаме Коледен подарък:thumup: - кафемашина за еспресо(отдавна си мечтаем за такава). :clap:

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » вт дек 21, 2010 6:32 am

Браво, Миленка! Днес и утре аз ще тичам из магазините, но съм намислила за какво;)

Момичета, със здраве да посрещнете по-добра Нова Година:) :love:
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"


Отговори