Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед яну 02, 2011 2:19 pm

Ивка, Верче, Ани - благодаря ви :)
Наистина се разбирам със свекърва ми, много неща съм научила от нея и се старая да й отдам заслужено уважение. Всяка от нас, момичета, е усетила майчината ревност към себе си, няма начин. Но човек не трябва да се задълбочава в това, а просто да го приеме. И аз живот и здраве, ще бъда два пъти свекърва, но си обещавам хиляди пъти да не проявявам такива чувства, да се опитам да бъда приятелка с момичетата - дано да е така :thumup:

Нинка, на цялото ти семейство желая здраве и късмет :hug:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед яну 02, 2011 5:24 pm

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ ВАС!Бони,пожелавам ти още дълги години да се уважавате и подкрепяте със свекърва ти,да е жива и здрава!Пожелавам на всички много здраве,много любов ,щастие,лични и служебни успехи,всичко което Вие си пожелаете!!!!!!!! :hug: Вкъщи най-голямата радост на 24 декември бяха двете чертички на моя тест.....Вярно е ,че на коледа ставали чудеса........Лека вечер милички.Ох утре съм на преглед дано всичко е наред,моля стискайте палци

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » нед яну 02, 2011 5:39 pm

Айде, аз сервирам кафенцето и ви чакам:) И да си побъбрим с кафенцето;)

Изображение


Изображение

Дидка, това е най-прекрасната новина. Пази се и се наслади на този период. Желая ти много щастие:) И даже вече благородно ти завиждам:)
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » нед яну 02, 2011 6:02 pm

Здравейте мили :clap: :chef: !
Бони, пожелавам ти, мила, да си добра свекърва(аз зная, че ще бъдеш добричка)!
Нинка, благодаря много за пожеланията! Искренно се радвам, че се появи! Надявам се да се "виждаме" по-често тук!
Дианка, от сърце се зарадвах на тази новина! Желая ти всичко да е наред!
А сега, Ани, сядам с теб да си бъбрим на чашка кафе :candle:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед яну 02, 2011 6:17 pm

Изображение

Момичета, присъединявам се към кафето - тези дни съм на ягодова вълна /нали съм замразила във фризера - успешно ги пласирам :wink: /.

Дидка, прекрасен коледен подарък сте си сътворили - нека всичко да бъде благополучно :thumup: Очакваме още момичета с подобни новинки :love:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » нед яну 02, 2011 6:20 pm

Верче, много се радвам:) Сподели как посрещнахте Новата Година:) Ние си останахме вкъщи и излизахме на балкона да гледаме фойерверките и аз тихичко оставих торбата с подаръците пред външната врата. После пратих децата да гледат и ги намериха. Разочароваха се, понеже не искаха подаръци, а искаха да видят как Свети Васили (известният в Гърция дядо Коледа) минава през къщите. Бяха намислили да го черпят- хихихи:) Веднага след това изготвиха план за следващата година:)
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед яну 02, 2011 6:24 pm

Дидка,браво страхотен Коледен подарък.
Дано утре всичко е наред.
:thumup: :thumup: :thumup:

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » нед яну 02, 2011 6:25 pm

Бони, твоите синчета големи ли са?
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » нед яну 02, 2011 6:48 pm

Ани, ние на Нова година бяхме в къщи със съседите. Аз през целия ден готвих от всичко двойна доза(едната за компанията на дъщеря ми). Изморих се цял ден, но като се изкъпах и проведох някои процедури за релакс се ободрих и вечерта мина много добре. На следващия ден идваха децата и беше много хубаво.Марти и Дани ни сурвакаха, ние им дадохме парички и беше много весело. Дани(той е на 9 месеца) едва държеше сурвачката - беше много смешен. А днес за мен беше най-голямата изненада. На гости ми дойде брат ми(той живее в Монтана) и децата щом чуха, че вуйчо им е дошъл, пристигнаха веднага и се заформи една голяма компания и пак - веселия. Това е Ани - аз изкарах празниците много хубаво и съм много щастлива, че видях и брат си :love: Май ще пия още едно кафе, че се развълнувах! :hug: :flow2: :flow2:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » нед яну 02, 2011 7:05 pm

Много се радвам за теб:) И аз така се вълнувам когато наближава да си идвам в България или когато чакаме някой роднина да дойде при нас. И не само аз- децата, даже и мъжа ми (понякога се смея, понеже още не бяхме тръгнали от Варна лятото и вече планираше за следващият път:)
Тук не се правят сурвачки и дрян не се намира, но си вземам от България и си го пазя:) Тук децата пеят песнички по къщите и им дават пари и сладки. И моите ходят. Много е весело. Ние само роднините сурвакаме, а тук вратите са отворени за сурвакарчетата:)
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"


Заключена