Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » ср яну 26, 2011 11:49 pm

Да ви се похваля - днес моето момиченце прочете съвсем само първата си приказка! :clap:Е, наистина срича я в продължение на повече от час, но важно е желанието и това, че се отпусна, аз вече се притеснявах, че никога няма да се научи да чете, а догодина ще е първи клас.
Желая ви спокойна нощ и приятни сънища!
Изображение


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет яну 27, 2011 7:07 am

Изображение

<object width="336" height="295"><param name="movie" value="http://bg.netlog.com/go/widget/videoID= ... ram><param name="wmode" value="window"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://bg.netlog.com/go/widget/videoID=bg-992424" type="application/x-shockwave-flash" allowFullScreen="true" wmode="window" width="336" height="295"></embed></object>

Добро утро :)

Стуууууудено, много студено. Здрава зима е навън - дано изчезнат всички вируси и вирусчета :wink:

Миленка, браво на девойката. С желание всичко се постига. Щом се е запалила да чете, ще го постигне :thumup:

Хубав, усмихнат и спорен ден на всичкиИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » чет яну 27, 2011 10:17 am

Добър ден, Бони мерси за кафенцето!

Миленче, браво на детето - все така с мерак да продължава да чете и учи!

И при нас е голям студ - преди малко по бтв дадоха че ч -11С :( Днес вече и в нашия град отвори магазин от веригата Лидъл, предполагам че ще е лудница и мисля да отида след няколко дена - дано са се успокоили тълпите до тогава.
На ремонта почти му се видя края - остана само обзавеждането:

Изображение
Изображение Изображение

Пожелавам ви хубав зимен ден! Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » чет яну 27, 2011 10:58 am

Маги, да правиш ремонт посред зима си е истинско геройство. А още по-голямо приключение е да правиш ремонт в жилище, където се живее. Като стаите са празни е лесно, но като трябва да преместиш всички мебели и да ги покриеш с найлони.........- на никого не го пожелавам :thumdown:Знам го от собствен опит, защото и ние бяхме така миналата година, но понякога обстоятелствата те принуждават. А най-лошото е, че сега отново ще ни се наложи да минем през всичко това, защото навсякъде изби мухъл, при нас всички съседи имат този проблем заради влагата.


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » чет яну 27, 2011 11:06 am

Що се отнася до Лидъл, във Варна има от известно време, а днес откриха втори, но имам чувството, че там тълпите никога не свършват. Аз още не съм ходила, пратих веднъж мъжа ми за нещо, естествено беше свършило на втория ден от промоцията, на него магазинът не му е харесал като подредба, сега за нищо на света не мога да го накарам да отидем. Надеждата ми е, че след месец ще откриват трети магазин точно до неговата работа и тогава вече няма да може да ми откаже. Ние най-много харесваме Карфур, напоследък си пазарим почти всичко от там.

Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » чет яну 27, 2011 3:30 pm

Миленче, права си за ремонта посред зима, но мъжо ми е майстор и само през този сезон има време за у дома. Сега се движим както в лабиринт в къщи Изображение
Аз също съм фен на Карфур, но за съжаление нямаме в града ни. Пикадили ми е наблизо, но ходя по-редно там.

Я да сложа нещо да се подсилим следобяд, дано някой се появи за компания ;)
Изображение

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » чет яну 27, 2011 3:49 pm

Миленка браво на момиченцето ти.
Наистина е трудно зимата да се прави ремонт,но при нас винаги така става :shock: Маги,както виждам ремонта е мноооооооого сполучлив.И моят мъж си прави всичко сам.Браво :clap: .
Ще се почерпя въпреки,че по празниците качих някое килце :/
Малчо спи и имам малко време за мен/въпреки ,че играчки има навсякъде :D /
Днес при нас беше -4,но това не ни попречи с половинката да свършим почти всички задачи.В събота сме решили да ходим до Габрово и Дряново,при приятели.Дано не е много студено.А на връщане сме намислили да минем през Тетевен/там имам леля/.Лек ден на всички.

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » чет яну 27, 2011 5:12 pm

Ще се присъединя и аз към компанията за кафе.
Изображение
Иве, благородно ти завиждам за предстоящото пътуване! Да си изкарате много добре и да се разтоварите! И ние много обичаме да си правим екскурзии, при всеки удобен случай заминаваме някъде. Сега сме решили следващия път като се съберат малко повече почивни дни да ходим в една местност край Разград, там ни похвалиха хотелски комплекс"Островчето", гледах снимки в сайта им и много ми хареса обстановката и природата наоколо. А през лятото дестинацията ни ще е Родопите. Мисля да отидем и на "Потока" край Габрово, там от работата ми имаме база и мога да взема карта. През лятото ходихме в този край и толокова доволни останахме, че за Коледа повторихме. :wink: Ех, планове, планове.......дано да се осъществят.

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет яну 27, 2011 5:42 pm

Здравейте,
Миленче браво на детето,голямо постижение е това :thumup: .
Иве,много хубава екскурзийка сте си намислили,аз съм от Габрово,но
живея в Севлиево хубав си е нашият край :D навсякъде в България е хубаво и всяко едно място си има свойте красиви местенца.
Мaги,чудесно се справяте с ремонта ,нищо,че е зима пак сте успели. :clap:

Вчера,бяхме на ядрено магнитен резонас,оказа се, че всичко е наред
кръстни връзки,костен мозък,минискус,което е супер.Сега трябва да направим правилното лечение за възстоновяване на коляното (по точно на хрущяла).Най-после ходенето по мъките свърши и имаме ясна представа за какво става въпрос :D
Блгодаря ви,че през цялото време ме подкрепехте и бяхте с мен :thumup: :thumup: :thumup:
Лека и спокойна вечер ви желая!!!
:flow2: :flow1: :flow2: .

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » чет яну 27, 2011 5:58 pm

Здравейте мили момичета!
Миленче, браво на твоето момиченце! Важно е, че има желание!
Маги, Лидъл отвори и в Плевен - честно казано не ми харесва.
Ивка, радвам се от сърце за добрия резултат. Сега трябва да приложите правилно лечение! Желая ви приятна вечер, мили момичета!
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Заключена