Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » пон яну 31, 2011 8:41 am

Добро утро, приятелки:) Липсвате ми:) Гледам да се възползвам от всяка секунда с мъжлето ми и даже май ще се удължи отпуската, което от една страна е супер, а за финансовата част- някак си ще се справим, че чакаме и гости:) Сърдечни поздрави на всички празнували и на всички с нови придобивки и нови цели за бъдещето:) Успех в начинанията! Този weekend пак изкарахме на село- децата прекараха невероятно добре. Имахме и гости и запалихме камината. Тези дни ще оправят двора, но все се бавим, че превалява от време на време, а ще се нареждат каменни плочки. И аз разбира се направих доста покупки за къщата:) Да не забравя да ви кажа, че за всяко ходене на село приготвям 2-3 различни баници, питката на Милена и мъфините на Baby, а този път и аз направих локумовият сладкиш на Криси като мъфини. Разбира се всичко в двойна доза, че вратата е постоянно отворена и трябва да има за всички:) Там все още нямаме печка и хладилник, и няма как да готвя и затова ги нося готови, печем в камината месо и само салати правя.
Сега готвя, децата са на у-ще и ще излизаме после да се поразходим с малката и татито:)
Хубав ден на всички и много целувки:)
:love:
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"


Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » пон яну 31, 2011 9:39 am

Изображение

Потребителски аватар
STELKINA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 348
Регистриран на: съб авг 15, 2009 8:38 pm
:: 45 рецепти от STELKINA
:: 222 снимки от STELKINA
Местоположение: милано родом от сливен

Мнение от STELKINA » пон яну 31, 2011 6:21 pm

Здравейте
Magi12311 дано да имаш воля и да успееш да ги спреш тези цигари и аз няколко пъти се пробвам с хапчета ама нищо не става най много половин ден издържам :( . Нашите месечни разходи за цигари са 500 евро пушим аз мъжа ми /2 кутии на ден/ и сина ми . После непременно да докладваш дали си успяла :thumup:
Весела седмица на всички :flow1:

magi12311
началник печка
началник печка
Мнения: 190
Регистриран на: нед авг 15, 2010 5:52 pm

Мнение от magi12311 » пон яну 31, 2011 6:59 pm

Стела веднага мога да ти кажа за хап4етата.Казват се CHAMPIX. АМЕРИКАНСКИ СА доста са скапи но за мен ли4но си струва ,
Като запаля цигара ми става зле и днес за цял ден сам изпушила полов.ин цигара.ПИТАХ БРАТОВ4ЕДКА МИ КОЯТО Е ЛЕКАР И ТЯ КАЗА 4Е САМ НА ПРА В ПАТ ,А ХАП4ЕТАТА СА ПОСЛЕДНА ДУМА НА МОДАТА В МЕДИЦИНАТА.Досега дори и през ум не ми е минавало да ги оставя ,но като си направих сметка................ за мен 120 евро са си пари , а изобщо не ги вадя толкова лесно


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пон яну 31, 2011 11:36 pm

Седмицата започна, а аз чак сега успях да седна на компютъра.
Ани, радвам се, че си прекарваш добре свободното време със съпруга ти и децата и все пак намираш време и за нас :P. Много е хубаво да посрещаш гости, особено такива, които идват с добри намерения! :)
Маги, успех в отказването на цигарите. Аз не съм заклет пушач, мога с тях, мога и без тях, но мъжът ми не иска да ги откаже, а като направи опит му е много трудно. Дано тези хапчета, които пиеш да са добри наистина. В България продават такива, които ти създават отвращение към цигарите, но ти насищат организма с още по-голямо количество никотин и не съм убедена, че не вредят повече отколкото да помагат.
Желая на всички ви приятна и тиха нощ!
Изображение


Заключена