Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср мар 02, 2011 5:34 pm

Миленка, не е лошо да споделиш - това вероятно е проблем не само при Elti :wink:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
aniela
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 7
Регистриран на: нед дек 19, 2010 1:24 pm
Местоположение: Димитровград

Мнение от aniela » ср мар 02, 2011 5:37 pm

Момичета, въоръжете се с търпение, следващите дни ще е още по-студено.
Така каза Емил Чолаков /сладур/

Търпение, още мъъънчико :) :) :) [/b]
Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните винаги се колебаят.

Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » ср мар 02, 2011 5:51 pm

Здравейте момичета!И аз днес се поразходих малко-ходих на пазар ,на преглед на кафенце и мина денят :) .Vyra59 радвам се,че резултатите на дъщеричката ти са добри :hug:.
Elti и аз плащам такъв ток 300-350лв,което ми се вижда нереално :? Надявам се по-бързо да се оправи времето ,така на всички ще ни поолекне малко :thumup:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср мар 02, 2011 5:59 pm

Teodora /lucky6/, поздравления за годишнината ви :love:
Бъдете влюбни и щастливи, вярвайте си и нека с времето любовта ви помъдрява и става по-зряла :hug:

Изображение

ВЕСЕЛ ПРАЗНИК
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
Elti
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 678
Регистриран на: чет окт 08, 2009 10:07 pm
:: 31 рецепти от Elti
:: 1236 снимки от Elti
Местоположение: Перник
Контакти:

Мнение от Elti » ср мар 02, 2011 6:24 pm

Честита, Годишнина на младото семейство. Останете си винаги влюбени и бъдете много щастливи заедно (Ах, каква хубава тортичка ви е избрала Makaweli)
:cake: ХУБАВ И РОМАНТИЧЕН ПРАЗНИК!


Миленче, искам, искам... (писах ти на лични)
MANI, наистина са нереално високи тези сметки. Познавам хора, които плащат по 100лв. със същите уреди, като мойте.
И даже се шегуват, че имаме таен цех. Познавам и такива, които са си "гъднали" електромера и май ние (редовните или будалите - не знам къде да се класирам) плащаме загубите от техните действия.
Преди време се заговори, че електомерите ще се сменят с нови, които ако напрежението е под допустимото отклонение спират да отчитат.
Е, не стана тая подмяна. И ясно защо - аз с мойто напрежение щах да съм с нулеви сметки.
Хайде, работното ми време свърши. Минавам на бърз пазар и се прибирам у дома. Чао.
Изображение
Моето блог-местенце - http://elti-spodeleno.blogspot.com
Моята facebook страничка http://www.facebook.com/SpodelenoOtKuhnataNaElti

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср мар 02, 2011 6:37 pm

И от мене честита годишнина!
Бъдете здарави,щастливи обичайте се много :love: !
Ммомичета аз днес също ходих да си платя тока,че бях малко от закъснелите :wink: и платих 86лв. ,а при положение,че в къщи сме на природeн газ,този месец ме забиха в земята двойна сметка.
Миленче, сподели за тези уреди ,който сте монтирали.
Приятна вечер!
:flow2: :flow1: :flow2:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » ср мар 02, 2011 7:56 pm

ТЕОДОРКА, честита годишнина и от мен! Бъдете винаги заедно и много щастливи! Весел празник Ви желая!
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » ср мар 02, 2011 11:21 pm

Здравейте! Днес денят ми беше много дълъг и изморителен. Имах часове от 7.30 до 19.00ч. Сега се чувствам ужасно разкапана, в къщи ми се сърдят, че не искам да говоря, а аз цял ден това правя и сега не искам да си отворя устата даже!
Енергоспестяващият уред, за който ви писах е малко по-голям от епилатор, включва се в контакт някъде из жилището(важното е да е директно включен в контакта, а не в разклонител). Принципът му на действие е, работи с енергоспестяващи модули, приложими при домашни условия. В характеристиките му пише, че стабилизира захранващото напрежение и големината на тока чрез акумулиране на енергия и премахване на моментните пикове, което води до намаляване на активната мощност, консумирана от електроуредите в домакинстовто и по този начин се постига икономия на електроенергия. Устройството използва технология на немска фирма(за съжаление в момента не мога да ви кажа коя точно), законно е в ЕС и пише, че се продава успешно в Западна Европа и САЩ от няколко години.
Ние си го купихме от едно изложение около Коледа, имаше специален щанд на дистрибутора(Майк ЕООД - 0878 20 9593; 0878209597) Струваше 40лв. Мисля, че това не е много висока цена ако наистина е толкова полезно.
При нас има вече ефект-въпреки че навън е много студено и климатикът работи непрекъснато, все пак последната ни сметка е по-малка от предпоследната, а месецът беше по- студен. Освен това, използвайки този уред човек се застрахова и срещу нежелани повреди в електроуредите. Чувала съм, че на много хора са им изгорели хладилници и печки заради подадено високо напрежение. Може би наистина има нещо вярно в това, защото преди много често ни горяха енергоспестяващите крушки, които по принцип имат дълъг живот. Сега вече като включихме устройството този проблем го нямаме.
Надявам се да съм ви била полезна.
Извинявайте, че чак сега отговарям(видях, че написаното от мен е срещнало голям интерес, прочетох и съобщението на Elti), но не можах по-рано да седна на компютъра, имах нужда от малко релаксация.
Желая ви приятна и спокойна вечер!

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » чет мар 03, 2011 8:31 am

Tеди,честита гогишнина и от мен.Да сте живи и здрави ,да се обичате и уважавате.
Миленка благодаря ти за информацията.
ЧЕСТИТ 3 МАРТ!ЧЕСТИТ ПРАЗНИК БЪЛГАРИ,КЪДЕТО И ДА СЕ НАМИРАТЕ В МОМЕНТА/в България или някъде по света/.ДА СЕ ГОРДЕЕМ,ЧЕ СМЕ БЪЛГАРИ,И ЧЕ СМЕ ДАЛИ НЕЩО НА СВЕТА!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет мар 03, 2011 8:35 am

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК БЪЛГАРИ!
Днес малко се пооспах,
сега сядам с чаша кафенце да си видя с вас,
но като гледам само Ичето е от по раннобудните :D .
Спокоен и ведър празничен ден ви желая!!!
:flow2: :flow1: :flow2:


Заключена