Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » съб мар 26, 2011 2:45 pm

Приятели утре е дългоочакваният ден,за титката на бебенцето/бях писала преди/.Много се вълнувам/в такива моменти винаги имам по някой гаф :oops: /.След малко ще направя и украся подноса,а след това ще се впусна във едно весело приключение...чистене :D :D :D .Слънчев ден от мен.


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » съб мар 26, 2011 4:44 pm

Иче, успех с питката утре! Дано няма гафове и ще чакаме снимчици, за да се порадваме на твоето произведение! :thumup: :thumup: :thumup:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб мар 26, 2011 6:34 pm

Здравейте приятели :) ,
днес до 17h.бях на работа,сега съм в къщи и се захванах с готвене и гладене ще оставя другите задължения за утре единственият ми почивен ден :shock: ,малко е кофти, но няма как :/
Иче,успех с питката ти си професионалистка и всъщност не ти е нужен :) ,
ще чакаме снимки и да разказваш как е минало всичко.
Бони, много е хубаво когато цялото семейство е в къщи,радвай се на младежите и се наслаждавайте на хубавите моменти,на нас също рядко ни се случва да се съберем всички ,затова използваме всеки един момент когато сме заедно.
Хубава вечер!
:flow2: :flow1: :flow2:

Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » съб мар 26, 2011 6:39 pm

Здравейте момичета :)
Иче успех и от мен :hug: Предполагам,че ако не мислиш за това,което правиш като нещо по-специално ще ти се получи по-добре (аз поне така правя или се опитвам да правя)
Времето днес беше отново чудесно.Сутринта изкарах в нас,но после ходих на у-ще . Беше супер забавно :P и същевременно ползотворно.Момичета,които водят курса бяха мн мили.Утре пак :love: Сега малко ще се поровя във виртуалното пространство,после вечеря и в кревата да си упражнявам техниките на дишане :D Спокойна вечер от мен!


Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » съб мар 26, 2011 11:46 pm

Здравейте муцита Изображение

Днес нямах настроение да пиша, но поне свърших работа из къщи, а и с освежаването на коридора напредваме - вече имаме сензорно осветление Изображение Времето уж хубаво, ама ветровито беше при нас, само прахоляци да ми навлече по терасата :x


От мен лека и спокойна нощ, и да не забравите да си преместите часовника

с един час напред
Изображение


Изображение

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » нед мар 27, 2011 5:20 am

Добро утро.Обяснимо е защо съм толкова ранобудна/за мой късмет се сменя и времето :shock: /Вече замесих питката и сега чакам да втаса.ще се поровя за някоя нова и лесна рецепта за козунак.Твърдо тази година съм решила да меся.
Лек почивен ден.

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед мар 27, 2011 8:56 am

Изображение

<object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shoc ... on=8,0,0,0" width="450" height="403"><param name="movie" value="http://i47.vbox7.com/player/ext.swf?vid ... f3"><param name="quality" value="high"><embed src="http://i47.vbox7.com/player/ext.swf?vid=b0fdb3f3" quality="high" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" width="450" height="403"></embed></object>

http://www.vbox7.com/play:b0fdb3f3

Добро утро :)

За разлика от вчерашния слънчев и ветровит ден днес е тихо, но е мрачно и при нас леко ръми. Ние вчера си поработихме добре в градината, засадихме череша, кайсия и 12 лозички. От време на време подновяваме дръвчетата, особено кайсиите не са много трайни.
Днес приготвям момчетата и малко ще си починем. Отпуската ми свърши и от утре пак съм на работа :wink:

Иче,
успех с питката - да стане прекрасна :thumup:
Маги, СУПЕР сте - за лятото ще имаш нов дом и когато другите правим ремонт, ти само ще ни се радваш :wink:

Спокоен и хубав ден на всичкиИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед мар 27, 2011 9:43 am

Здравейте :) ,
сядам на кафенце с вас.
Днес ще приготвям младежа за Сливен и както всяка неделя
по-вечко готвене,мисля да отделя време и за цветята.
Хубав ден!!! :flow2: :flow1: :flow2:

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » нед мар 27, 2011 10:24 am

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Да ви кажа как се сринах.Омесих прекрасно тесто,до сега не съм месила такова,превъзходно.Втаса си,сложих да се пече и след 10 мин.що да видя,цалата пита напукана отстрани,подкосиха ми се краката,сърцето ми щеше да излезе,така биеше.Добре,че замесих 2ро тесто за още 1 питка.Успокойх се малко и разточих и второто тесто.Замесих и 3то тесто,нали ми трябват 2 пити.Ох,отивам да видя какво става,а тя леко се пукнала.Тука вече щех да припадна,паниката беше пълна.УЖАС,УЖАС,УЖАС.Но след като се изпече и намазах с мед имаще хубав вид.От 3 тесто направих и 2 питка,като слънчоглед.
Ако искате снимки, :cry: :cry: :cry: :cry: нямам.От напрежение и ужас забравих да снимам. :/
Бях направила поднос от картон,обвит с опаковъчно фолио/розаво с мечета и панделки/.От страни бях сложила бяла тюлена дантела.Слогих около питката и малко зелена панделка,3 цветчета и 2 пчелички/да е красиво като цветята и работливо като пчеличките.Сложих в целуфан,завързах със сатенена панделка и сложих листче с пожелания.
А забравих да пиша,че и тока спря за 15-20 мин.
Така се получават нещата винаги при мен ,мноооооооооооого трудно.Дано хората останат доволни.А актьота е най-обичаният от мен,актьори.Градски е.Л.Н.Нищо повече няма да пиша,ставам и отивам на разходка да се поразсея.

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » нед мар 27, 2011 10:26 am

Добро утро на всички:)
Поднасям заедно с кафенцето и по едно цветенце, което много ми харесва, а не съм го виждала откакто бях малка и седях на село при баба:)
На дечицата бързо оздравяване и на решилите днес да се трудят да им е спорен деня:) Ние днес ще сме си вкъщи, но съм решила да не мърдам много:D
Бони, Ивка, децата растат и се отдалечават малко или много от нас- в началото сигурно е доста трудно, но пък нали искаме да успеят- възможностите не са навсякъде, но затова пък не трябва да се пропускат миговете, когато цялото семейство е заедно:)
Иче, сигурно е, че ще се справиш- и аз с нетърпение ще чакам да разкажеш след срещата:)
Хубав ден на всички:) :love:

Изображение

Изображение

Изображение
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"


Заключена