Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
magi12311
началник печка
началник печка
Мнения: 190
Регистриран на: нед авг 15, 2010 5:52 pm

Мнение от magi12311 » пон мар 28, 2011 9:35 pm

EЛТИ ,не се притесняваи материалното се постига ,мила .Важното е 4е сте живи и здарви.Ще купите друго возило :)


magi12311
началник печка
началник печка
Мнения: 190
Регистриран на: нед авг 15, 2010 5:52 pm

Мнение от magi12311 » пон мар 28, 2011 9:37 pm

VIRA,СЪАЖАЛЯВАМ ЗА МАИ4ЕТО
ДАНО СЕ ОПРАВИ ,КУРАЖ СКЪПА :thumup:

Потребителски аватар
Elti
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 678
Регистриран на: чет окт 08, 2009 10:07 pm
:: 31 рецепти от Elti
:: 1236 снимки от Elti
Местоположение: Перник
Контакти:

Мнение от Elti » пон мар 28, 2011 11:14 pm

vyra59, magi12311, благодаря ви за съпричастността.
Вяра, дано майчето се оправи. И ти си имала "смазващ" ден.
Аз съм буквално като парцал. Мисля да си лягам, но дали ще мога да заспя .... Утре е нов (и дано по-добър за всички нас) ден.
Лека нощ.
Изображение
Моето блог-местенце - http://elti-spodeleno.blogspot.com
Моята facebook страничка http://www.facebook.com/SpodelenoOtKuhnataNaElti

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пон мар 28, 2011 11:27 pm

Елти, това което ти се е случило днес е наистина много неприятно, но все пак всяко зло е за добро - първо - дъщеря ти е жива и здрава(което е най-важното) и второ - ето ти повод да си купите нова кола :P :wink: .
Вяра, най-искрено се надявам всичко с майка ти да е наред, знам какво е да се притесняваш за някой от родителите си, който е в болница и не знаеш дали ще излезе от там. Преди три години ми се обадиха през нощта да ми кажат, че баща ми е получил инсулт. Не даваха никакви надежди да се оправи, но слава Богу всичко се размина. Дано и при теб да се получи така.:thumup: Колкото по-дълги са родителите ни до нас толкова по-добре. Сега вече всеки миг прекаран с майка ми или с баща ми ми е като подарък. Така гледам и на моментите, прекарани с дъщеря ми. Никой не е вечен и трябва да се наслаждаваме на живота. Стискам палци на майка ти!:thumup:
Желая ви една приятна и спокойна нощ!

Изображение


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пон мар 28, 2011 11:43 pm

Елти, Миленче, Маги, благодаря ви за подкрепата!Не мога да си легна, сърце не ми дава. Толкова се радвах, че от днес съм в отпуск. Исках да помогна на дъщеря ми, че ще правят кръщене на детето в събота. Дано всичко е наред, да си отпразнуват празника децата! Благодаря ви още веднъж за подкрепата!!! :hug:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт мар 29, 2011 7:15 am

Изображение

<iframe title="YouTube video player" width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/NJfVxoi64Z0" frameborder="0"></iframe>

Добро утро :)

Явно вчерашния ден е бил доста напрегнат за някои от нас. Дано всичко е останало в него и днес да няма неприятности:thumup:
Elti, наистина много неприятни преживявания, но нали вие сте живи и здрави. Материалните неща са поправими и постижими - важно е здравето и душевния мир. Всяко зло - за добро:thumup:

Верче, дано мама е изкарала добре нощта и да се възстанови. Много е неприятно кагато в семейството накой е болен, но за съжаление това са неща, които не можем да избегнем. Кураж и стискам палци да чуем добри новини от теб :hug:

На всички желая хубав и положетелен денИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » вт мар 29, 2011 7:53 am

Добро утро :clap: :chef: !
Бони, благодаря за кафенцето(аз съм на две кафета вече) и за куража, който ми даваш! Мама е изкарала добре нощта, сега говорих с нея и казва, че е по-добре. Аз не съм лягала - наготвих, чистих прах, стоях на компютъра, сега правя и една постна супа с лапад(да занеса в болницата).Благодаря за подкрепата и желая на всички един хубав ден!
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » вт мар 29, 2011 8:17 am

Добро утро! Днес времето тук е мъгливо и студено добре, че е Бони да създаде малко по-ведро настроение с нейните поздрави! :D
Вяра, радвам се, че майка ти е по-добре, дано скоро да я изпишат и да може да присъства на кръщенето на правнучето, за нея това ще е голям стимул да се стабилизира :thumup: !

Потребителски аватар
quick_v
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 337
Регистриран на: чет апр 16, 2009 1:54 pm
:: 22 рецепти от quick_v
:: 96 снимки от quick_v
Местоположение: Гърция

Мнение от quick_v » вт мар 29, 2011 10:29 am

Вяра и аз стискам палци всичко с майчето да е наред,Елти мила не се ядосвай важното е ,че сте живи и здрави.....колата ще я оправите :) А аз снощи по никое време си намерих един кърлеж :eek: ..........така се панирах :shock: ,но не посмях да си го вадя сама и отидох в спешното :oops: е извадиха ми го де :roll: и всичко е ок :wink: Бони благодаря за кафенцето имах нужда от него :) желая ви един прекрасен и усмихнат ден :)
  • Поздрави,целувки,прегръдки и много обич от мен:)
<iframe title="YouTube video player" width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/uCg2BoKiuOM" frameborder="0"></iframe>
Глупаво е да правиш планове за цял живот, когато не си господар дори на утрешния ден!
Сенека

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » вт мар 29, 2011 11:07 am

Здравейте приятели,
Елти много е неприятно това което ти се е случило,но както казваме всички всяко зло за добро.
Верче,дано всичко мине благополучно с майчето ти,стискам палци.
Аз тази седмица съм втора смяна,вчера седнахме със шефовете си и си изеснихме някой неща уж се споразомяхме,пък ще видим :) .
Хубав ден!!!
:flow2: :flow1: :flow2:


Заключена