Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » вт мар 29, 2011 11:08 am

Ей ,приятели,какви са тези неприятни неща.Много съжалявам за случилото се на всички вас.Ще стискам палци всичко да мине много бързо.
Вяра ,радвам се за добрите новини от майчето ти. :clap: :clap: :clap:
Елти предполагам,че шока е бил много голям.Радвам се ,че и при вас нещата са се развили по най-добрият начин.
Веси :clap: :clap: :clap: ,че си видяла кърлежа на време,и си реагирала светкавично.
Да ви кажа на бързо ние какви ги вършим.
Боби не беше ходил до тоалетна /да ака :oops: /от петък.Снощи какво съм преживяла,се надявам да не преживявам никога повече.То беше рев,пищене.Много ми беше мъчно :cry: .Тази сутрин ходих до поликлиниката да занеса"находката"за изследванията/тези за ясла/.Закусихме и сега Боби си кара колата :D .Взехме една кола вчера,не е слизал от нея.Вкарва я в гаража/между дивана и вратата на терасата/ :D .Количката не е нова,а втора ръка.Голяма радост.Представете си в хола имаме един голям камион,една количка и тази новата :shock: И още 2 коша с играчки/преливащи/.
След малко ще ги прегледам и ще занеса малко при майка ми :love: :love: :love: .Една стая има само за неговите неща/тя е пълна вече :eek:
Е това е от нас за сега.Лек ден желая на всички!


Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » вт мар 29, 2011 11:10 am

Ей,новите промениМНОООООООООООООООООГО ми харесват.Браво :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: Супер!

Потребителски аватар
quick_v
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 337
Регистриран на: чет апр 16, 2009 1:54 pm
:: 22 рецепти от quick_v
:: 96 снимки от quick_v
Местоположение: Гърция

Мнение от quick_v » вт мар 29, 2011 11:48 am

И аз сега като прочетох на ичето поста и видях чак промените....много са "яки" :clap:
Глупаво е да правиш планове за цял живот, когато не си господар дори на утрешния ден!
Сенека

Потребителски аватар
Elti
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 678
Регистриран на: чет окт 08, 2009 10:07 pm
:: 31 рецепти от Elti
:: 1236 снимки от Elti
Местоположение: Перник
Контакти:

Мнение от Elti » вт мар 29, 2011 12:57 pm

Добър ден, дружинка.
milena75, Makaweli, quick_v, ivkaa75, i4eto3421 благодаря ви и аз така казвам „всяко зло за добро”. Наистина по-важно е, и съм благодарна на Господ, че детенцето ми е добре. На колата майната и (без цензура).
Вчера като видях разтеклото се табло, едно такова черно, безформено и грозно реших, че няма вариант за ремонт. Но днес майсторът, който я видя, каза, че може да се поправи и то за поносима сума. Вчера пожарникарът поздрави дъщеря ми за адекватната реакция по отношение на гасенето на пожара, но си мислех, че просто хей така го казва, за да каже добра и успокоителна дума на детето. Оказа се, че наистина тя е спасила колата от пълно опожаряване. Случило се е на оживена улица в града и добри хора също са и се притекли на помощ (за което съм много благодарна и се радвам, че все още ги има ). Признавам си, че ако ми се беше случило на мен, колата нямаше да има шанс за ремонт. :oops:
Иве, и на мен ми e жал само като си помисля за шока, който е преживяла дъщеря ми. Тя сподели, че някои моменти и се губят, което означава, че адреналинът е бил в повече. Вчера я водих да и пребаят. Днес се надявам и пожелавам на всички вас един хубав и спокоен ден. Хайде и на твойто малко шофьорче безпроблемно паркиране :D . Представям си каква радост е.
Вяра, радвам се, че и при теб нещата са се успокоили.
quick_v, добре, че си реагирала навреме и нещата са, както казваш, „ок”.
Бъдете здрави и дано късметът е с вас.
Изображение
Моето блог-местенце - http://elti-spodeleno.blogspot.com
Моята facebook страничка http://www.facebook.com/SpodelenoOtKuhnataNaElti


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср мар 30, 2011 7:13 am

Изображение

<object width="336" height="295"><param name="movie" value="http://bg.netlog.com/go/widget/videoID= ... ram><param name="wmode" value="window"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://bg.netlog.com/go/widget/videoID=bg-1083662" type="application/x-shockwave-flash" allowFullScreen="true" wmode="window" width="336" height="295"></embed></object>

Добро утро :)

Да е хубав и усмихнат деня ни, да е живо и здраво момченцето на Jordanka1. Нека расте палаво и щастливо за радост на всички около него и да има късмет в живота:hug:

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
krisi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 351
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:12 pm
:: 75 рецепти от krisi
:: 323 снимки от krisi
Местоположение: Sveti Vlas

Мнение от krisi » ср мар 30, 2011 7:54 am

Топъл дъжд, чакан дъжд ,бликнал в миг и отшумял, как светът изведнъж стана по-красив и бял....... Добро утро момичета!
Прекрасен и усмихнат ден ви желая! :)
По късно ще ви пиша сега ще събуждам мъжете :love: единия за градинка, а другия за работа :P

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср мар 30, 2011 9:14 am

Добро утро и от мене ,в този дъждовен ден :)
Седнах на едно дълго ,ароматно кафенце да се видя с вас и се захващам с домакинска работа,че съм втора смяна :) .
Честит рожденник на Jordanka1,
:celebrate: :happybd: :celebrate:
да е здрав,щастлив и много обичан малкият юнак!
Хубав ден!!! :flow2: :flow1: :flow2:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » ср мар 30, 2011 9:27 am

Добро утро! Сядам с вас на кафенце в този мрачен ден, но тук е хубаво и ведро! Честит рожден ден на момченцето на Йорданка! Да ти е живо и здраво!!!
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » ср мар 30, 2011 1:51 pm

Йорданка Честит Рожден Ден на детенцето ти.Да е живо и здраво.
:happybd: :happybd: :happybd: :happybd: :happybd: :happybd: :happybd: :happybd:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » ср мар 30, 2011 1:51 pm

Jordanka1, да ти е живо и здраво момченцето и много да ви радва, а вие възрастните да го слушате :wink: ! Весел празник!
Изображение
Вяра, как е майка ти?


Заключена