Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет апр 08, 2011 7:09 am

Изображение

<iframe title="YouTube video player" width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/S6uCN5RXqWs" frameborder="0"></iframe>

Добро утро :)

И ето че отново е петък - просто невероятно е колко бързо дойде. Докато се огледаш и седмицата се изнизала :wink:
Иче, не се тревожи мила - детето ще свикне лека полека с яслата. Всички деца са така, трудно се отделят от родителите си - това е първата голяма раздяла в живота им. Срещат непознати хора, които са по-строги с тях, не са център на внимание и т.н., и т.н. все неща които ги знаем. Но след това и на тях им става интересно и свикват. И ти ще свикнеш - няма накъде :thumup:

Хубав петъчен ден приятелиИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет апр 08, 2011 9:58 am

Вяра, със закъснение честит празник и на теб!
Аз днес нямам часове и мислех да мързелувам, но като гледам колко работа се е насъбрала в къщи май ще трябва да си променя плановете. Изпивам си кафето и се захващам с чистене.
Желая ви приятен и слънчев ден!
<iframe title="YouTube video player" width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/iwDrMfXfRqs" frameborder="0"></iframe>

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет апр 08, 2011 9:32 pm

Иве /gigi.2000/, от сърце ви поздравявам за семейния празник :love: Обичайте се, вярвайте си и се подкрепяйте един друг и тогава любовта ви ще бъде дълга и трайна :hug:

Изображение

ВЕСЕЛ ПРАЗНИК :flow1: :baloons: :flow1: :beer: :flow1: :baloons:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » пет апр 08, 2011 10:45 pm

Благодаря ти, Бони! :hug:

Иринчице, и на теб благодаря! Бързо идвай, че съм ти скрила 2-3 ребърца :wink: !


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб апр 09, 2011 7:21 am

Добро утро :) ,
Хайде на силно и горчиво :) кафенце ,
като гледам някой хора тук са празнували :D .
Макар и със закъснение Иве,честит празник,
бъдете здрави и се обичайте ! :celebrate:
Снощи бях на купонче до късно,а днес съм кукнала рано :shock: .
Времето днес ще е ветровито ,
мисля цял ден да си остана в къщи и да мързелуам.
Хубав,приятен и усмихнат ден от мен!
:flow2: :flow1: :flow2:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб апр 09, 2011 8:49 am

Изображение

<iframe title="YouTube video player" width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/mkuY40ROOO4" frameborder="0"></iframe>

Добро утро приятели:)

Ивка, благодаря за поканата. С удоволствие пия вече втора чаша кафе и слушам хубава музика.
Днес мъжа ми е на работа и аз след кафетата ще се развихря малко на спокойствие. При нас няма силен вятър, но е хладничко. Все още се чудя дали да извадя цветята си навън - все ми се струва че още е рано. Ще преценя тия два дни :roll:

Спокойни и приятни почивни/работни дни ви пожелавам Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Elti
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 678
Регистриран на: чет окт 08, 2009 10:07 pm
:: 31 рецепти от Elti
:: 1236 снимки от Elti
Местоположение: Перник
Контакти:

Мнение от Elti » съб апр 09, 2011 10:31 am

Здравейте. И аз сядам на кафенце.
Изображение
Днес имам много запланувани неща да върша (извън къщи) и дано успея с всичко.
В къщи също имам куп работа и как ще се оправя не знам (едната неделя със сигурност няма да ми е достатъчна).
Makaweli, и аз се чудя за цветята, но май още е раничко. Страх ме е да не ги стресирам прекалено. Нощите са си доста студени.
А имам и луковични да садя - гладиоли и други, дето така и не им запомних имената. Та да питам по-опитните от вас дали вече им е време?
Вчера хвърлих бърз поглед на цветя и храсти, зимували в градината и имам съмнения, че японската ми дюля е измръзнала :( (или някоя гадинка се е хранила с нея).
Трябва да се приготвям и да хуквам да отмятам задачки.
Довечера пак ще ви проверя как сте и как е минал денят ви :) . Аз ви пожелавам да е слънчев и успешен :flow2: .
gigi.2000, макар и със закъснение приеми поздравите ми. От все сърце ви пожелавам любов :love: , любов :love: и пак любов :love: . Бъдете здрави и много щастливи!
Изображение
Моето блог-местенце - http://elti-spodeleno.blogspot.com
Моята facebook страничка http://www.facebook.com/SpodelenoOtKuhnataNaElti

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » съб апр 09, 2011 11:37 am

Здравейте.сега си пия кафенцето с вас/малко късничко :roll: ,но съм станала рано :D /.
При нас е студено и духа пак мнооооого силен вятър.С половинката се чудим с кое по напред да се захванем.Боби спи/голяма киселица беше :shock: ,аууууу ужас направо/,явно не се е наспал.
Що се отнася за цветята,мойте са повече от седмица на терасата/тя е на половина остъклена/.На повечето им се отрази много добре.Китайската ми роза се разхубави :D :D :D ,започна да цъфти.
Elti за луковичните още е рано,по точно студеничко.Според мен е да изчакаш затоплянето другата седмица.Майка ми така ще направи.
Весел почивен ден.

Потребителски аватар
latkova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 195
Регистриран на: вт окт 06, 2009 4:50 pm
:: 3 рецепти от latkova
:: 78 снимки от latkova
Местоположение: Варна

Мнение от latkova » съб апр 09, 2011 3:24 pm

Здравейте и от мен момичета. Да се запиша и аз в тази тема. Събота и неделя не ми се пада много да седна на копютъра, но снощи дъщерята беше на купон и сега спи ........ та успях да се промъкна.
На gigi2000 да е много, много обичана и пак да почерпи на диамантената сватба :)
Аз изкарах и пресях на балкона мушкатата още миналата седмица, засдих и семена от петунии. Студено и ветровито е навън, но няма време до 20 май балкона ми трябва да е разкрасен. Стайните цветя още не съм ги изкарала, те и не останаха от гадините в къщи/ имаме куче и котка/. Днес е мрачен ден затова ще се отдам на мързелуване. :D

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб апр 09, 2011 5:40 pm

Привет :) ,
аз днес също се занимавах с цветята :) ,
изнесох и стайните,съкъсчетата съм ги изнесла много отдавна,
що се отнася до луковичките и тях посях на село през седмицата,
тук по нашият край всички са ги посяли,даж аз изостанах :) .
Сега ще се заема с гладене ,че имам една страхотна камара,която чака мене :shock: ,после ще се завъртя за бързо в кухнята и то денят си минал.
Тази вечер купон по дамски пак ще има :D ,този път у нас.
Хубава вечер!!!
:flow2: :flow1: :flow2:


Заключена