Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » ср юни 01, 2011 11:04 pm

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ,СЛАДКИ ДЕЧИЦА!ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ СЪС ПРЕКРАСНО ДЕТСТВО!
ИЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :clap: :clap: :clap: Честито Ели.Много се радвам за теб.Страхотна новина :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: .


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет юни 02, 2011 7:37 am

Добро утро приятели :)

Нямах нет от миналия ден и току що след дълги усилия мъжът ми се справи с кабелния ни оператор след два дни ходене по мъките :agr:
Но вече всичко е наред и мога макар и с малко закъснение да наваксам. През двата дни са се случили много интересни неща :thumup:

Миленка, нека девойката да е жива и здрава, да расте щастлива и обичана и да постига мечтите си :happybd:

Ани, липсваше ни. Искренно се надявам да си добре и отсъствието ти да е било свързано с хубави преживявания :hug:

Ели, ПРЕКРАСНА НОВИНА :flow1: От сърце ти желая всичко да протече успешно и да ви зарадва един прекрасен малък МЪЖ /по възможност/ :hug:

Пети, чудесно е че нещата при теб се подреждат успешно :thumup: Как е малката госпожица - сигурно всеки ден си правите разходки по морския бряг :love:

И накрая макар и с малко закъснение НЕКА ДЕЦАТА НИ СА ЖИВИ И ЗДРАВИ, ДА ИМАТ ЩАСТЛИВО И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО И ДАНО ДА УСПЕЕМ ДА НАПРАВИМ ЕДИН ПРЕКРАСЕН СВЯТ ЗА ТЯХ :thumbsup:

А сега ви желая един прекрасен ден и много усмивкиИзображение

Изображение

<iframe width="425" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/aPwZAEol1PI" frameborder="0"></iframe>
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет юни 02, 2011 8:53 am

Добро утро и от :) мене,
тези дни съм много натоваренна,
със закъснение да честитя празника на дечицата да са здрави и много-много щастливи!
Днес е Спасовден ,
Честит имен ден на всички именници да сте здрави и да носите името си с чест!
Честит празник на всички Бълагари!
Хубав ден!!!

Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » чет юни 02, 2011 2:59 pm

Изображение

Здравейте веселушки!

Ели, страхотна новина, мога да кажа че си герой на днешното време!!! Пожелавам ти леко бременеене и накрая хубав финал!
Миленка, честит празник на момичето ти на патерица! Да ти е жива и здрава, весело и щастливо детство и пожелавам! :celebrate: Тя май ще е първокласничка на есен тази година?
Пети, успех на магазина ви! Как е малката Мери?

Да не пропусна да честитя празника на именниците днес, да им е живо и здраво името!:baloons:

Мина тържеството за изпращането от детската градина, много емоционално беше и си поплакахме май всички накрая.
Изображение
Само че на моя малчуган не му бяха разпечатали удостоверението, наложи се днес да ходя да го вземам, занесох го дори направо в училище. Сега чакам пералнята да опере, и мисля нещо да наготвя :)

От както свърши бала все съм болна, първо гърлото ме тормози, а сега една упорита хрема, чак си мисля че синузит, или зъб...и аз незнам вече... Взех си саридон и чакам да ме отпусне поне за малко...

Хайде на следобедното кафенце:
Изображение


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » чет юни 02, 2011 7:55 pm

Бони, Маги, благодаря ви за поздравите!
Маги, и ние имахме тържество за завършването на детската градина, при нас съвпадна с рожденния ден и също беше доста вълнуващо. Не се размина без сълзи разбира се, но такъв е животът. Какво ли ни чака от тук нататък :/ .Притеснена съм на каква учителка ще попаднем, дали дъщеря ми ще свикне с нея и с другите деца от класа. С моя приятелка, която има син на същата възраст, подадохме документите заедно и се надяваме децата ни да са в един клас, защото се познават от бебета(родени са почти по едно и също време) и много се разбират.
При мен от утре започва сесията и ще имам изпити, а после цяло лято почивка!
Лека вечер на всички!

Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » чет юни 02, 2011 9:27 pm

Добър вечер момичета :) Честит имен ден на всички ,които празнуват.
Маги мерси за пожеланието :thumup: Дай боже да има хубав сезон.Иначе малка Мери всеки ден е на разходка по крайбрежието .Чужденците супер много и се радват :D отклонява вниманието от витрините.Добре е, расте.Вече ни дарява с усмивки и прегръдки :love: Кротка е за сега,проплаква само ако и закъснее яденето :P Спокойна вечер от нас :hug:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет юни 03, 2011 7:22 am

Изображение

<iframe width="425" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/_8VpOJeUBhY" frameborder="0"></iframe>

Добро утро :)

Тези дни ми се заредиха или с гости или с презентации. Миналия ден техническа, снощи - кулинарна :thumup: Иначе пък е интересно :thumup:
Тази вечер накрая мисля да се спра и да вляза малко в кухнята.
А сега си допивам кафенцето и поемам по пътя към последния работен ден от седмицата :wink:

Желая ви спокоен и усмихнат денИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет юни 03, 2011 8:18 am

Добро утро приятели :) ,
днес съм рожденичка да ви почерпя,но ще е скромно,че още не съм се научила да качвам снимки,но вие си ме знаете и няма да ми се сърдите.
:serve: :beer: :cake: :serve: :cake: :beer:
Хубав ден!!!

Потребителски аватар
Elti
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 678
Регистриран на: чет окт 08, 2009 10:07 pm
:: 31 рецепти от Elti
:: 1236 снимки от Elti
Местоположение: Перник
Контакти:

Мнение от Elti » пет юни 03, 2011 9:24 am

Изображение

Потребителски аватар
lucky6
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 198
Регистриран на: ср окт 21, 2009 10:58 am
:: 7 рецепти от lucky6
:: 13 снимки от lucky6

Мнение от lucky6 » пет юни 03, 2011 12:43 pm

Честит рожден ден, ivkaa75!!! Да си жива и здрава!
Ели, невероятна новина! Честито! Пожелавам ти лека бременност и още по-леко раждане!
Вчера имах час за фризьор е взех малката с мен в салона. Много й беше интересно. Стоя да гледа отблизо как се прави педикюр и маникюр. Разрешиха й да бута лаковете. :roll: Милото, смяха му се, че гледа с отворена уста! Много беше доволна. Накрая ми вика: Мамо, искам пак да дойдем!


Заключена