Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет юни 10, 2011 6:23 am

Добро утро :D ,
да пием по едно кафенце и в този последен ден от работната седмица да се захващаме за работа :roll: .
Хубав,слънчев и емоционален ден ви желая!


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет юни 10, 2011 7:24 am

Изображение

<iframe width="560" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/It4Gyq1l61s" frameborder="0"></iframe>

Добро утро :)

Ивка, благодаря за поканата - вече и аз съм на линия с голяма чаша кафе :wink:

Пети, Ива, благодаря ви за пожеланията :hug:

Хубав и спокоен петъчен ден на всичкиИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
lucky6
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 198
Регистриран на: ср окт 21, 2009 10:58 am
:: 7 рецепти от lucky6
:: 13 снимки от lucky6

Мнение от lucky6 » пет юни 10, 2011 8:35 am

Добро утро, момичета!

Днес имам нужда от огромно ароматно кафе и влизам да го изпия с вас. Много съм уморена, сънена и неадекватна! Снощи правих реване в 23,30 часа, защото не ми се спеше и ето го резултата! :sleep:
Пожелавам един спокоен ден на всички!

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » пет юни 10, 2011 10:38 am

Здравейте, милички:) Хубав ден на всички:)

Мани, да ти е здраво и усмихнато момиченцето:) Тази молитва се чете на 40-тия ден от раждането и навремето жените са се пазили до тази дата като не са излизали след залез слънце, не оставят изпраните дрешки на бебето прострени през нощта, не са посещавали чужди къщи, и даже не са оставяли чужди да поглеждат бебето. Тук в Гърция все още се спазват, а молитвата -задължително. И аз спазвах повечето с всичките си деца:)

На всички чудесни събота и неделя пожелавам, понеже май пак ще липсвам:) Вече тук не се издържа горещината и ще сме на плажа, а после в парка:) Държат ли се деца вкъщи през лятото?:D
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб юни 11, 2011 9:04 am

Изображение

<iframe width="425" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/HC8RDWQtet8" frameborder="0"></iframe>

Добро утро:)

Тази сутрин освен обичайната чаша кафе ви предлагам една красива разходка до Япония. Да се насладим за кратко на ЯПОНСКАТА ГРАДИНА САНКЕЙ-ЕН. Санкей-ен е просторна градина в южната част на Йокохама. Това е втория по големина град в страната. В миналото многократно разрушен от земетресения, днес е най-голямото пристанище в Япония и най-големият център на външната търговия в страната.
Има изкуствени езера, реки, цветя, красиви пътеки, които ви карат да мислите, че сте в Киото, но не и в Йокохама.

През зимата, парка е украсен с цвета на сливата, през пролетта – цвета на череша и азалии, през лятото цъфтят ириси, а през есента хризантеми и се носи мирисът на японските кленове.

Спокоен и смирен почивен ден - днес е Задушница. Нека сведем глава пред хората, които вече не са сред нас, но са в сърцата и душите ни

Изображение
Последна промяна от Makaweli на съб юни 11, 2011 1:58 pm, променено общо 1 път.
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » съб юни 11, 2011 10:47 am

Добро утро момичета :hug:
Бони разкошно е! Жалко,че и ние не можем да се похвалим с такива паркове Благодаря ви за съдействието.Сарандисването ни е в понеделник. Тук времето е ужасно днес и ще пропуснем разходката.Дано поне да е търговски ден :wink:Пожелавам ви хубав ден изпълнен с много поводи за усмивки!

Потребителски аватар
maggie07
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 157
Регистриран на: съб авг 23, 2008 8:41 am
:: 13 рецепти от maggie07
:: 24 снимки от maggie07
Местоположение: Пирдоп

Мнение от maggie07 » съб юни 11, 2011 1:57 pm

Нямаше ме от доста време ,но ето ме пак тук!Първо честито на МАНИ за дъщеричката всичко най-хубаво ви пожелавам и на двете ,на браменните отново честито,да споделя и аз моята сестра също чака бебче и то термина и е пак около 10.01.2012 !Аз си оставих малката ваканция през лятото и така хем учителките ще си починат от нея хем тя от тях-а аз ще имам достатъчно време да и се нарадвам!Днес у нас тече подмяна на улуците и ме чакат 5 гладни гърла така че отивам да видя какво ще метна на скарата за довечера!Лек съботен ден на всички!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб юни 11, 2011 5:03 pm

Здравейте и от мене :) ,
сядам на едно следобедно кафенце и надничам как сте,
много- много ви няма тук :shock: .
При нас времето е хладно и от време на време превлява,ходих за подарък на приятелка на дъщеря ми,че довечера е на р.д., ще се прбере от екскурзия няма да има време за подаръци,направих си една разходка помързелувах и сега се захващам с домакински задължения.
Хубава и спокойна съботна вечер!!!

Потребителски аватар
STELKINA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 348
Регистриран на: съб авг 15, 2009 8:38 pm
:: 45 рецепти от STELKINA
:: 222 снимки от STELKINA
Местоположение: милано родом от сливен

Мнение от STELKINA » нед юни 12, 2011 7:38 am

Здравейте както се очертава за съжаление единственните ми 5 минутки свободно време са неделя сутрин и ето ме тук .
Makaweli с мноооого голямо закъснение ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛА :hug:
Бъди като тревата-изправяй се когато те газят
Бъди като кокичето-намирай топлина дори в снега
Бъди като звездите-близка и далечна даряваща любов и светлина
Днес синън ми има рожден ден става на 19. Стискайте палци да успея да приготвя заплануваните мезета. Ще ходим на барбекю понеже сме около 40 човека . Месата за барбекюто ги приготвих през седмицата снощи мариновах и месото за шишчетата и направих тортите а бях цял ден на работа е с готови блатове но нямах време :oops: когато имам време ще кача снимки а сега да се захващам за мезетата че няма време
Ето почерпете се да ни е живо и здраво порасналото момче на мама и тати
Изображение

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » нед юни 12, 2011 8:01 am

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
СТЕЛИ! Да е жив и здрав сина ти!
Желая му късмет в живота!
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Заключена