Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » вт юни 21, 2011 9:06 am

Добро утро веселушки, мерси на Бони за кафето :)

Пети, благодаря ти миличка. Малката е голяма кукла, пу пу да не са и уруки :)

Иве, писах ти на лични да не разтеглям тук темата :thumup:

Вчера цял ден навън с малкия, не мога да се завърна чак у дома :D Поне свърших и нещо полезно - правих мъфини за едно благотворително изложение в наше училище, в помощ на болно детенце.

Пожелавам ви хубав ден! :flow1: :flow1: :flow1:


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср юни 22, 2011 7:00 am

Изображение

<iframe width="425" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/M11dmKD_5j8" frameborder="0"></iframe>

Добро и свежо утро :)

Красиво и усмихнато започва деня - все още градския шум не е превзел въздуха. Мирише на свежо и цъфнали липи. Макар че само след час нещата ще бъдат съвсем различни. Но.....всичко тече, всичко се променя :wink:

Желая ви един хубав и щастлив денИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » ср юни 22, 2011 7:25 am

Добро утро и от мен :flow2:
Сядам да си изпия сутринта кафенцето на бързо с вас :love:
Благодаря отново за милите думи ! Ани и аз възприемам кръщенето по този начин,за това се залавям с подготовката :love: Иче пробвай със Санаториум и повече хомеопатия.При нашето слънце има ефект.Лекарите са и казали да редува планина и море.Сега е почти всеки ден на плаж,а на есен ще ходят пак на Трявна мисля ,че беше!Там са и правили някакви нагревки основно.Преди това през седмица миличката и изписваха антибиотици,а е на 2 годинки.Кумицата ми се видя в чудо-така и баткото се разболяваше.Скорошно оздравяване на малкият мила :hug:
Хубав и усмихнат ден!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср юни 22, 2011 7:37 am

Добро утро :) ,
Бони пак ни е поднесла кафето и аз го пия с удоволствие.
Пети, малката е голяма сладурана да ви е здравичка.
Иче,много е неприятно това с малчо,
дано намерите решение в най-скоро време на проблема.
Хубав слънчев ден!!!
:flow2: :flow1: :flow2:


Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » ср юни 22, 2011 7:41 am

Мерси Иве :hug:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » ср юни 22, 2011 1:36 pm

Пите, голяма сладурана е малката! Дано да е все така усмихната и обичлива!
Днес следобед най-после ще открием сезона на плажа! :clap: От работа все не ни оставаше време, но вече приключих с изпитите и мога да се отдам на пълноценна почивка.
Слънчев ден на всички!

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » ср юни 22, 2011 2:21 pm

Здравейте, милички :)

От мноооого отдавна не съм писала тук, а и не съм поглеждала и чела в тази тема. Нямам много време.
Затова първо искам да честитя на всички, имали повод да празнуват - да им пожелая само добро и много късмет! :flow1:

Иве, и моето дете боледуваше много като малко, главно поради криво-разбрани грижи от моя страна :wink: Но всичко, с което организма му сега се преборва, му дава защита за в бъдеще. Не се притеснявай от температурата - децата я понасят различно от нас. Както са те посъветвали и другите майки - заложи на превенция, а не на лекуване на вече появили се болести. Не грабвай директно химическата бухалка - тя най-често и не е нужна :wink: Желая му на мъничкия да укрепне и да е здрав :thumup:

Пете, да я нацелуваш малката от мен ! И да качиш снимки тук, да й се порадват всички :) :) :)

След сияйната, слънчева, вълшебна пролет, която ни бе дарена тази година, дойде един неколкоседмичен, задýшен период, в който многократно на ден и на нощ ни разтърсваха истински летни бури - невероятни природни явления, с гръмотевици и светкавици, падащи на толкова често и така оглушително, както не бях виждала никога до сега!
А от няколко дни се установи хладно време, с поройни дъждове. Извадихме ботушите, пуловерите, якетата. Одеве видях и жена с шал, но това вече е прекалено :) Без лампа денем в стаите е тъмно, това наистина е неприятно :) Но пък природата се възстановява - от сухата пролет бяха изгорели треви и храсти, бяха пожълтели, както и на есен дори не се случва. Сега избива буйна зеленина, направо прелива в някакъв див разкош, до където ти стигат очите - наситено, сочно зелено! Ако можех да повдигна дъждовната завеса, щях да снимам и да ви покажа :) Но дъждът така чука по перваза, че заглушава дори радиото :)
Утре тук е почивен ден, много почивни дни се нанизаха, всяка седмица по нещо! Утре пак е нещо католическо, на което дори и нямам превод, а германците пък не могат да ми го обяснят :roll:
Сега ще ходя на покупки, а после ще ида видя племенниците ми. Малкият, Явор, ще тръгва след месец на детска градина, накупено е вече всичко, днес го водих и на поредната имунизация, че на майка му не й се излизаше в този проливен дъжд с бебето. А то бебето, Адриан, става все по-хубаво и интересно :) От плачливите е, но фазите на спокойствие взеха да се увеличават. Гука, смее се... а най-обича да се вози в колата, там гарантирано дава спокойствие :D
Моят син изживява първата си сериозна връзка, не само "ходене". Нещата изглеждат дълбоки и той е като преобразен. Виждам го в различна светлина и много му се радвам - явно той е от хората, на които любовта им се отразява съзидателно, а не ги подлудява :love: Момиченцето е едно съвсем нормално, здравомислещо дете, съученици са от 3 години. Тя не е от модните куклички, напротив - спортува, често я виждам да излиза с кучето си от гората, взима сестричето си от детска градина - съвсем нормално момиче. И не се опитва да го откъсне от приятелите му, а се срещат вечер и ходят с кучето из горите или ливадите. Сега тук се стъмнява към 23 часа и имат време да се видят по светло.
Такива неща стават покрай мен :)

Надявам се всички да сте здрави и ви пожелавам всичко добро :)

:flow2: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2:
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » чет юни 23, 2011 7:13 am

Добро утро!
Днес имам повод да почерпя. Моето внуче Марти навършва 5 годинки. Да ни е жив и здрав!
Изображение
Изображение
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет юни 23, 2011 7:30 am

Изображение

<iframe width="425" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/YALQMDKGwMo" frameborder="0"></iframe>

Добро утро :)

Рали, колко хубави неща се случват около теб - СУПЕР :thumup: Бебчо нека расте жив и здрав - забравиха се вече сигурно проблемите около раждането му. Нали всичко е ОК? А за младежа - щом това са първите трепети, всичко е много сериозно. Човешко и напълно нормално е - така е било и с нас :wink: Изживяванията са дълбоки и истински, а понякога такава връзка остава и за цял живот - при всеки човек е различно. Нека са живи и здрави децата и да са щастливи :thumup:

Верче, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЕТЕНЦЕТО - НЕКА ВИ Е ЖИВО И ЗДРАВО, ДА РАСТЕ ПАЛАВО И ЩАСТЛИВО И ДА ПОСТИГА МЕЧТИТЕ СИ:happybd:
Хубав и усмихнат ден на всички и днес се пазете от горещото слънцеИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
lucky6
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 198
Регистриран на: ср окт 21, 2009 10:58 am
:: 7 рецепти от lucky6
:: 13 снимки от lucky6

Мнение от lucky6 » чет юни 23, 2011 9:49 am

Здравейте!

Вяра, да ти е живо и здраво внучето!
Рали, така роматично го описваш това дъждовно време....., че да му се прииска на човек да завали! Което е напълно вероятно да се случи по прогноза! :cry: А на мен ми се плаче, защото се наех преди месец и половина да организирам "уикенд на балкан" с едно приятелско семейство и резервирах хотел с басейн отрано, списъци правя, менюта за скари, плажни млека купвах ентусиазирано, децата не могат да спят от вълнение.... :eek:и го дават дъжд! Точно сега на 25 и 26! :( Айде ние големите как да е, ама малките ще издивеят затворени в стаите. Силно стискам палци прогнозата да е грешна или застудяването и дъжда да позакъснеят с 2 дни..... или някакси облаците да заобиколят мястото на което ще сме..., но едва ли


Заключена