Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
BABY
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 494
Регистриран на: пет юни 13, 2008 9:46 am
:: 457 рецепти от BABY
:: 1598 снимки от BABY
Местоположение: ХАСКОВО
Контакти:

Мнение от BABY » нед юли 10, 2011 11:35 pm

Вяра,искрени съболезнования.Не си загубила майка си,просто не я виждаш физически,но тя винаги ще е до тебе!
Не говори каквото знаеш,но знай винаги какво говориш!!


Потребителски аватар
BABY
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 494
Регистриран на: пет юни 13, 2008 9:46 am
:: 457 рецепти от BABY
:: 1598 снимки от BABY
Местоположение: ХАСКОВО
Контакти:

Мнение от BABY » нед юли 10, 2011 11:43 pm

Аз да се похваля :D -петък и събота бях на гости на MANI :) .Изкарахме си страхотно,а малката принцеса Мери е едно невероятно и много хубаво и сладко бебче.Да и е живо и здраво и много да я радва.Да е жива и здрава и майка и,която и помага много.Един невероятен и много добър човек.От много приказки-забравихме да се снимаме :( ,но нищо-следващия път :)
Не говори каквото знаеш,но знай винаги какво говориш!!

Потребителски аватар
akva7
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 403
Регистриран на: нед фев 21, 2010 10:14 pm
:: 15 рецепти от akva7
:: 107 снимки от akva7
Местоположение: София

Мнение от akva7 » пон юли 11, 2011 12:38 am

Бони,радвам се,че сте си прекарали чудесно,но там е някак си много успокояващо.Преди време и аз ходих на Кръстова гора-чист въздух,тишина,силен енергиен заряд за всичко що е живо,лековита вода.Сега ,може би има и хотели? Ти ще кажеш,защото тогава караха материали за строеж.Хареса ми много природата,но това кичене на клоните на дърветата с човешки парцалки,не ми допадна.Обясниха ни,че това не се прави от християни,а от др.вери и то от мъка.В петък вечерта се изнесе литургията и трябваше после да се преспи под открито небе,но как да спиш,като във въздуха витаят толкова много легенди,граничещи с реалността.На утрото отидохме до аязмото,като си мислехме,че сме първи.А там огромна опашка.Моята колежка си изми очите,понеже имаше проблем,предстоеше и операция в понеделник.Събрахме и камъчета с кръстове.Обиколихме всичките сгради що ги имаше,запалихме свещички,оставихме си подаръците и късно следобяд потеглихме за дома.В понеделник колежката си идва на работа и то здрава,все едно не е била никога с проблем на очите.Невероятно,но факт.Така,че аз вярвам,ЧЕ НА КРЪСТОВА ГОРА СЕ СЛУЧВАТ ЧУДЕСА !!!
Това е най-големият енергиен център на земята.
Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон юли 11, 2011 7:29 am

Добро утро :)

akva7, наистина е така - енергията струи от всякъде. Затова писах, че чувството е неописуемо. На самата Кръстова гора няма нищо, което да не е на мястото си. Има място за спане - нещо като спални, на 2 етажа. Постройка, която не се натрапва и бунгала, които са вероятно в гората и не се виждат. По дърветата почти нямаше висящи неща. Ние отидохме още в събота след обед, после спахме в селото преди да се качиш към Кръстова гора - казва се Борово. На сутринта отидохме пак. До аязмото срещнахме една жена първия път - сякаш БОГ я изпрати :love: Беше служителка от манастира - разказа ни толкова много и интересни неща, обясни ни кое къде се намира. На другия ден макар че отидохме рано, никъде не я видяхме... Това, което ме грабна беше службата - струва ми се че тя не спира никога, мелодията на песнопенията се носи във въздуха - озвучено е и навън, а камбанния звън - той сякаш извира от земята и те обзема целия :love:

Хубав ден приятели и дано всеки от вас намери подходящия си момент и да посети това свято мястоИзображение

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
latkova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 195
Регистриран на: вт окт 06, 2009 4:50 pm
:: 3 рецепти от latkova
:: 78 снимки от latkova
Местоположение: Варна

Мнение от latkova » пон юли 11, 2011 9:31 am

Здравейте :chef: ,
ВЯРА, приеми моите най-искрени съболезнования. Няма думи, които могат да помогнат на човек в този момент , но това е естествения ход на живота-
децата изпращат родителите си. Ще я носите в спомените и сърцата си. Кураж мила !

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон юли 11, 2011 10:42 am

Здравейте приятели :) ,
днес започвам раобта в един хранителен магазин,
честно да ви кажа изобщо не ми се работи в тази свера почивният ден е само един ,няма празник няма делник :wink: ,
но просто съм прекарана стоя без една стотинка вече два месеца и
чакам само на моята половинка и така не става уговорила съм се за пробен период от две седмици,а после ще реша днес съм втора смяна от 14-22,утре първа от7-14:30 и така.
Радвам се че ви има за да си споделям с вас е :hug: .
Хубав ден!!!

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пон юли 11, 2011 3:05 pm

Здравейте приятели!
Ивка, Миленка, Рали, Ивелинка, Маги, Ичето, Елти, Аква, Стелка, Бони,
BABY, Миглена благодаря ви много за искренните съболезнования и
съпричастност към мен. В живота има и такива моменти - трудни и тра-
гични. Майка ми умря в мъки, не мога да го забравя, но се старая пред
очите ми да е нейната слънчева усмивка, синия й поглед и любов, с ко-
ято ни обгръщаше. Благодаря ви момичета още веднъж! Прегръщам ви!!!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » вт юли 12, 2011 6:27 am

Добро утро :) ,
да пием кафенце и да се захващаме за работа :shock: ,
в този слънчев и уж :? не толкова горещ ден!
Хубав и приятем да е !!!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт юли 12, 2011 6:49 am

Изображение

<iframe width="560" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/2FcMYagLo80" frameborder="0"></iframe>

Добро утро :)

Ивка, добре че си намерила работа. Все пак така ще си по-спокойна, а през това време ако излезе нещо по-добро - здраве да е :wink:
При нас снощи само притъмня, но не заваля. Все пак нощта не беше толкова гореща. А днес от сутринта си пече...

Хубав и усмихнат ден ви желаяИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » вт юли 12, 2011 8:20 am

Добро утро милички! Ивка и Бони, благодаря за ароматното и горчиво кафе! Сядам с вас и хубавата музика! Приятен летен ден ви желая, мили приятели! :hug:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Заключена