Къде живея?

За всички, които обичат да пътуват и посещават интересни места
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб яну 08, 2011 9:06 am

Мартине, благодаря ти за чудесната разходка - с удоволствие изгледах клипчето на линка и доста други около него. Градът наистина е хубав и приветлив - УСПЕХ в начинанията ти :thumup:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » съб яну 08, 2011 9:34 am

Мартине, приеми и моите пожелания за успех в работата и късмет. Не си много време там, но дано да имаш близки около теб. И дано да срещнеш добри приятели:) Доколкото разбирам ще останеш там да живееш. Дано не срещнеш спънки и изпълниш плановете си:)
Градчето изглежда спокойно. А хората сигурно нямат нищо общо с нас- балканците? Интересно ми е да науча- спокойни ли са хората в къщите си или треперят от страх да не ги ограбят, наранят, убият?
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
Jordanka1
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 436
Регистриран на: нед сеп 20, 2009 4:03 pm
:: 4 рецепти от Jordanka1
:: 28 снимки от Jordanka1
Местоположение: Белослав-Варненско

Мнение от Jordanka1 » нед яну 09, 2011 11:06 am

здравейте аз живея в Белослав много си харесвам града той се разделя на две северен и южен разделя го белославския канал тук може да разгледате http://www.beloslav.org/ дано да ви хареса - който кадето е отраснал там му е любимо иначе сам ходила в Германия много е хубаво в Турция и там има красиви места но тук си е най добре :clap:

Потребителски аватар
elityyy79
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 111
Регистриран на: нед ное 15, 2009 2:23 pm
:: 104 снимки от elityyy79
Местоположение: Пловдив

Мнение от elityyy79 » пон яну 10, 2011 3:57 pm

Здравейте,аз съм от Пловдив! Обичам и харесвам града си,макар,че по медиите,го бяха обявили за най-замърсения град в страната ни.Верно,през лятото е много горещо,шумно и не най-приятното местенце......но въпреки това,си го харесвам.Аз също съм посещавала други градове и държави,навсякъде има уникални и прекрасни местенца,но както се казва камъка си тежи на мястото! :thumup:


Потребителски аватар
latkova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 195
Регистриран на: вт окт 06, 2009 4:50 pm
:: 3 рецепти от latkova
:: 78 снимки от latkova
Местоположение: Варна

Мнение от latkova » чет фев 17, 2011 5:20 pm

Здравейте Весели :chef: ,
Аз съм родом от Варна , живея във Варна сега голямата ми дъщерясе омъжва също във Варна. Надявам се и децата ми да обичат града си и да останат да живеят тук. Ето една разходка из стара и съвремена Варна:
http://www.vbox7.com/play:e4fc20a6

Дано съм успяла да кача нещо

Потребителски аватар
SIBEL_82
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 11
Регистриран на: пон юни 20, 2011 8:35 pm
Местоположение: bruksel

Мнение от SIBEL_82 » вт юли 12, 2011 9:10 pm

ех супер и аз съм от силистра обожавам я и се гордея че съм от там обичам и българия ама за съжаление станаха 2 години не съм се прибирала :cry: домъчня ми за всичко виздуха водата камъните и пръста

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед юни 02, 2013 12:03 pm

Отдавна никой не е писал тук - хайде покажете ни красотите на родните си места :)

Ние вчера имахме среща на випуск 1983 на Русенския университет /само на нашата специалност/. Беше мнооооого вълнуващо и много приятно :love: Не пропускаме да се виждаме на всеки 5 години, а вече си говорим да го правим и по-често. Разходихме се заедно из университета, по Русенските улици, покрай любимата река и имахме толкова щастливи спомени :clap:
Прикачени файлове
DSC04772.JPG
Русенски университет "Ангел Кънчев"
DSC04773.JPG
Русе, Площад "Свобода" - 01.06.2013
DSC04774.JPG
Русе, площад "Свобода" - 01.06.2013
DSC04775.JPG
Русе, Паметника на свободата - 01.06.2013
DSC04780.JPG
"Вечната река" Дунав - 01.06.2013
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » нед сеп 28, 2014 12:18 am

Здравеите! Аз от известно време следя този саит, един от любимите ми е. Родена съм в Шумен, живях в София до 2002, след това в САщ. В момента живея на север от града Спокеин, щат Вашингтон, САщ - втория по големина град в щата. Обичам да пътувам, когато мога. Ето няколко снимки от Спокеин
Изображение
Изображение
Изображение
Кметството
Изображение
Катедралата Свети Георги
Изображение
Последна промяна от AnnaJames на нед сеп 28, 2014 1:12 am, променено общо 1 път.
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » нед сеп 28, 2014 1:03 am

Изображение
Това е снимка от Риверсaид Парк, Спокеин, щата Вашингтон. Аз в момента не живея в града, а на 20 минути от него на север - с мъжа ми купихме земя тук и строим къща; идеята е по-късно да си нмеря работа в града и да се преместим там, а земята да остане като вилно място. По професия съм учителка, работя в различни училищни раиони по заместване, и в момента уча по две следдипломни специaлизации.
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед сеп 28, 2014 1:52 pm

Добре дошла при нас, Анна :hug: :hug: :hug: :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Щом ни четеш от известно време, значи ни познаваш :) Радвам се, че ни се представи и ни запозна с града, в който живееш.
Ще ни бъде приятно да се срещнем и в другите теми, а също така и да споделиш вкусни неща от американската кухня :cook:

Йоанка, Влади, имате си още една задокеанска дружка :thumbsup:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Отговори