Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб юли 16, 2011 8:16 am

Изображение

<iframe width="425" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/5TfyNVrRYjs" frameborder="0"></iframe>

Добро утро :)

От сутринта е горещо - все пак е вторият ден от Горещниците. Днес най-накрая отиваме на село, че има плодове и ще трябва да се поработи. Така и не се излюпихме рано, но ще търсим по-дебела сянка :wink:

Хубав и спокоен ден на всички и се пазете от слънцетоИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
Elti
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 678
Регистриран на: чет окт 08, 2009 10:07 pm
:: 31 рецепти от Elti
:: 1236 снимки от Elti
Местоположение: Перник
Контакти:

Мнение от Elti » съб юли 16, 2011 11:16 am

Здравейте. Тези дни такива жеги, ей... нищо не помага. Нищо не ми се работи и съм като парцал. Днес следобяд се очертава пътуване до вилата на наши приятели - новичка е, не сме ходили там и се надявам да е хладно.
Отпуската е далече и се разнообразяваме с кратки пътувания. А за голямото екскурзионно летуване за сега съм си набелязала Девин, Златоград и всички забележителности около тях. Ако някой има впечатления за хотели в тези градове, ще се радвам да ги сподели.
Още ме е страх да правя резервации, че при нас нещата не могат да се плануват, но събирам информация и..... мечтая :roll: . Вчера имах гости - нашите кумове, та ми се наложи да сготвя (иначе напоследък сме на бързи и мързеливи ястия). Кумът ни е голям кулинар (негов лаф е, че ръцете да си измие и супа ще направи :D ).
Наистина е майстор - от нищо прави нещо и не просто нещо, а мнооого вкусно нещо :thumup: . От няколко години работи в чужбина като готвач и сега се е прибрал, та решихме да се видим. Изкарахме си много хубаво и весело. И най-важното получих неговите похвали за кулинарните ми творения, та бях много горда и щастлива :chef: . Подариха ми една туя, на която веднага намерих място и днес трябва да я засадя (поспорихме с мъжа ми до басейна или на входа, но го убедих за входа. И за да не се сърди ще му купя друга за при басейна). Сега съм пуснала пералната и мързелувам (от няколко дни все това си правя :oops: ) пред компютъра. Очертава се ленив ден.
На вас също пожелавам хубава юлска събота. От мен е сладоледа.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
BABY
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 494
Регистриран на: пет юни 13, 2008 9:46 am
:: 457 рецепти от BABY
:: 1598 снимки от BABY
Местоположение: ХАСКОВО
Контакти:

Мнение от BABY » съб юли 16, 2011 7:51 pm

Elti,мен ако питаш,не си прави предварителни резервации.Винаги ще намерите място къде да отседнете.Така,ако не ти хареса мястото си тръгваш и отиваш другаде.Но бъди сигурна че и без резервация ще си намериш.В близост до Девин са двете пещери- Ягодинската и Дяволското гърло.Ако не сте ходили, ще е направо престъпление да идете до Девин и да не идете до пещерите. :thumup: ,Хубав маршрут си избрала :thumup:
Не говори каквото знаеш,но знай винаги какво говориш!!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед юли 17, 2011 8:57 am

Изображение

<iframe width="425" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/dyihQtBes1I" frameborder="0"></iframe>

Добро и свежо утро :)

Днес вече се диша малко по-добре - при нас е леко облачно, но въздуха е свеж и прохладен.
Днес е Св. Марина - ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ - нека са живи и здрави, да носят с чест името си и да са щастливи. И във форума си имаме Марина - СПЕЦИАЛНИ ПОЗДРАВИ

Изображение

Хубав и свеж ден на всичкиИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед юли 17, 2011 9:57 am

Здарвейте Бони пак ни е поднесла кафенцето и аз сядам да го изпия с
удоволствие.
Честит празник на всички именници,здраве,щастие и късмет.
Хубав ден!!!

Потребителски аватар
SIBEL_82
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 11
Регистриран на: пон юни 20, 2011 8:35 pm
Местоположение: bruksel

Мнение от SIBEL_82 » пон юли 18, 2011 1:13 am

ах ах :cry: момичета завиждам ви за хубавото време тук е мрачноо тъмноо нямам думи затворихме се вкъщи отново домъчня ми за БЪЛГАРИЯ обхвана ла ме е една меланхолия утешавам се с това че аз няма да се прибера тази година , но майка и татко ще ми идват на гости :clap:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон юли 18, 2011 6:26 am

Добро утро :)
,днес най-после е прохладно утрото и ви каня на кафенце,
да започнем денят с едно ароматно и горчиво кафенце и всеки да крачи по задачи.
Хубав и спорен ден!!!
Успешна нова седмица!!!
:flow2: :flow1: :flow2:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон юли 18, 2011 7:14 am

Изображение

<iframe width="425" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/Edwsf-8F3sI" frameborder="0"></iframe>

Добро утро :)

Ивка, благодаря за поканата - ние с теб се редуваме кой да поднесе пръв кафето. И аз допивам вече моето - гъсто и горчиво :wink: Навън е прекрасно - хладно и свежо, слънцето прозира леко зад облаците, въобще СУПЕР :thumup:
SIBEL_82 не тъгувай - щом близките ти ще бъдат с теб, те ще те заредят с енергията на дома. Наслаждавайте се на всеки миг заедно :love:

Хубав ден и успешна нова седмица на всичкиИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт юли 19, 2011 7:15 am

Изображение

<iframe width="425" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/dyihQtBes1I" frameborder="0"></iframe>

Добро утро :)

За днес с пълна сила може да важи вчерашното кафе, но...ще ви предложа ново - вкусно и ароматно :wink:
Къде се губите всички, явно слънцето доста ни е напекло :roll:

С пожелание за един цветен и усмихнат денИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт юли 19, 2011 7:16 am

Изображение

<iframe width="560" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/EdO-9XSyTUw" frameborder="0"></iframe>

Добро утро :)

За днес с пълна сила може да важи вчерашното кафе, но...ще ви предложа ново - вкусно и ароматно :wink:
Къде се губите всички, явно слънцето доста ни е напекло :roll:

С пожелание за един цветен и усмихнат денИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Заключена