Как тече денят на Веселите готвачи? - Август '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » пон авг 22, 2011 1:43 pm

Ухааааааааааааааа,колко много празници.
ЗА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЛИ И ИМАЛИ ПОВОД ДА ПОЧЕРПЯТ:
Да сте живи и здрави.Много любов и топлина.Винаги добър приятел до вас.Весели мигове с любимите хора.


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пон авг 22, 2011 1:44 pm

Здравейте! Днес се събудих с чудесно настроение! Времето навън е топло и слънчево, точно като за август.
Чака ме доста натоварена седмица. Нашите кумове се преместиха преди няколко години да живеят в София и сега ще си идват за една седмица, вече с нетърпение чакам да се видим. Весито и тя ги чака, защото е доста привързана към тях, а и те си имат две близначки на нейната възраст, голяма игра пада като се съберат.
След тях чакам други гости, които също не са идвали от няколко години, но с които сме много добри приятели.
А после са другите гости, за които вече ви писах. Е, тях не ги чакам с такова нетърпение, но вече свикнах с мисълта и реших хич да не си давам много зор, изобщо няма да мисля, че на един му било горещо, на друг тясно, на трети му се спяло и не искал да му шумят децата - като не им харесва да си стоят у тях.
Сега с малката ще започнем да оправяме нейната стая, вече ще търсим по-скришно място за играчките, за да направим място за тетрадките и учебниците.
Тази вечер е много специална - уговорихме се да се видим с Ани, най-после оздравях и не се притеснявам, че ще ги заразя. Весито от снощи е много развълнувана, че ще се запознае с нейните дечица - все ме пита колко са големи, как се казват, говорят ли български. Цяла нощ не е спала, при нея е винаги така, като предстои нещо интересно на следващия ден само за това мисли и не може да заспи. Чак се плаша понякога, че е толкова чувствителна, това в живота няма да й е винаги от полза. Сега стои пред огледалото и си избира тоалет за довечера. :wink: Какво ли ще стане като тръгне по срещи ?! :roll:
Това е от мен за сега. Желая ви приятен летен ден!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон авг 22, 2011 2:08 pm

Миленка, най-сърдечни поздрави на Ани.Нацелувай я и от мен :hug: :hug: :hug: Направете снимки да ви видим, и вас, и децата :)
Приятна и незабравима среща :love:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » пон авг 22, 2011 6:34 pm

Йони, ако ме галят ПО косъма, съм сговорчива и търпелива. Нооо ако обърнат посоката...имам много хаплив език, а и котка по гръб не пада... :P Всъщност, трудно пускам човек в сърцето си, но после още по-трудно му разрешавам да си отиде. Мисля, че засега само пренебрежението не съм успявала да простя, за всики други причинени ми огорчения съм намирала оправдание. Но какво да се прави-лъвското его е деликатно нещо, знаеш...Пък и като се замисля, че аз също огорчавам близките си, случайно или не, и се стремя да не тая в себе си негативни чувства, да прощавам и да не наранявам. Лелеее, пак се разфилософствах...То и това е едно от добрите ни качества-обичаме да говорим за себе си.
И накрая да кажа две думи по същество :wink: :за партньор съм си избрала скорпион, така че ако не се слушахме взаимно, едва ли щяхме да сме заедно.Много сме различни, и доста остри камъни, но засега с толерантност, търпение и
любов нещата се подреждат.


Потребителски аватар
BABY
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 494
Регистриран на: пет юни 13, 2008 9:46 am
:: 457 рецепти от BABY
:: 1598 снимки от BABY
Местоположение: ХАСКОВО
Контакти:

Мнение от BABY » пон авг 22, 2011 10:30 pm

gigi2000 :thumup: и при нас е така-ЛЪВ-СКОРПИОН/аз/
Не говори каквото знаеш,но знай винаги какво говориш!!

Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » пон авг 22, 2011 11:11 pm

BABY, :thumup: ! Принципно абсурдна комбинация, но пък е доста забавно, нали? Че и синът ни е скорпион ! Но пък щерката е козирог! За равновесие! :shock:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » вт авг 23, 2011 6:35 am

Добро утро ви казвам с чаша ароматно кафенце :) .
Миленче,разкажи как е минала срещатата и Веси как я е приела :)
На всички желавя един незабравим августски ден!!!!
:flow2: :flow1: :flow2:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт авг 23, 2011 8:17 am

Изображение

<iframe width="560" height="345" src="http://www.youtube.com/embed/2yRsGl7Fbx0" frameborder="0"></iframe>

Добро утро :)

Ивка, благодаря за кафенцето - вече и аз пия моето с безкрайно удоволствие :love:
Снощи до късно имахме гости - приятелите ни, с които от много години сме заедно на летните почивки, а това лято го пропуснаха поради ред причини. Доста поокъсняхме, но пък ни беше хубаво :wink:
Чакам новини от Миленка :)
За днес мисля да посветя деня на себе си - да изляза на женска разходка, да почета и да се помотам.

На всички вас желая един хубав и усмихнат летен денИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт авг 23, 2011 8:54 am

Добро утро :D
Работния ми ден започна, но да изпием по кафе
Изображение
Спокоен ден :D
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » вт авг 23, 2011 9:32 am

Добро утро, момичета:) Присъединявам се към ароматното кафенце. Днес се събудих в много добро настроение. Ктаракът ми днес става на 3 годинки, мисля да го поглезя повечко днес, макар че едва ли има накъде :D


Заключена