Печива в конвекторна фурна - възможно ли е?

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Отговори
pavlovska
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 2
Регистриран на: нед авг 28, 2011 3:34 pm

Печива в конвекторна фурна - възможно ли е?

Мнение от pavlovska » нед авг 28, 2011 9:20 pm

Ако някой от вас има опит, моля да го сподели: възможно ли е да се приготви кекс или питка в конвекторна фурна? Благодаря предварително за отговора.


Потребителски аватар
mamcheto61
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 185
Регистриран на: съб сеп 11, 2010 11:32 am
:: 195 рецепти от mamcheto61
:: 1056 снимки от mamcheto61
Местоположение: c.Cтрaнcко Хacковcко

Мнение от mamcheto61 » ср авг 31, 2011 6:39 pm

:D здравей!!Аз от скоро я имам фурната и все още не съм пробвала да правя питка,пробвах само един сладкиш за който съм пуснала рецепта тук в сайта "шоколадов фъдж в халогенна фурна"-между другото и други потребителки на сайта са споделили рецепти-трябва само да напишеш в търсачката "халогенна фурна" и ще ти излезнат рецепти.Аз ползвам ето този сайт за обмен на информация http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=508848.0,а също така си поръчах по интернет ето тази книжка,доставиха ми я за 3 дена и ми струваше само 10 лв.има доста интересни рецепти.,но най важни са указанията за време и градуси при готвене.Изображение

pavlovska
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 2
Регистриран на: нед авг 28, 2011 3:34 pm

Мнение от pavlovska » нед сеп 04, 2011 4:43 pm

Явно моята фурна не е като вашите. Правила съм досега пържоли, шишчета, пилешки бутчета и бяга разкошни. Но проблемът при мен е с печивата. Струва ми се, че моята "Домо" не пече никак отдолу. Пробвах рулото с кайма току - що. Наложи се да го обърна. Мисля след малко да направя сладкиша си в другата фурна. Не мога да разбера защо не ми се получава печене от долната страна. Възхищавам се на тези от вас, които успяват да сготвят всичко в тази фурна.


Отговори