Да се усмихнем, посмеем...

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
akva7
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 403
Регистриран на: нед фев 21, 2010 10:14 pm
:: 15 рецепти от akva7
:: 107 снимки от akva7
Местоположение: София

Мнение от akva7 » пон сеп 12, 2011 12:28 am

Невероятно,но факт !!!
Изображение


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб окт 15, 2011 4:01 pm

ДОБРО ОБЯСНЕНИЕ...

Мъж си купил ново БМВ и го подкарал с висока скорост. След малко обаче забелязал преследващата го полицейска кола с включена червена лампа.
Шофьорът си казал „Аз съм с БМВ, няма начин да ме стигне” и ускорил още.
След няколко минути преследване обаче решил, че така си влошава положението, отбил встрани и спрял.
Полицаят приближил и казал:
– Добре. Днес имах тежък ден, краят на смяната ми е, освен това е петък, 13-и. Не ми се пишат разни актове и фишове, така че ако ми дадеш за превишената ти скорост добро обяснение, каквото не съм чувал досега, те пускам да си ходиш.
Шофьорът помислил и казал:
– Предната седмица жена ми избяга с един полицай. Уплаших се да не би да ме гони, за да ми я върне.
Полицаят казал:
– Приятна събота и неделя!
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » вт окт 18, 2011 3:56 pm

Майчино писмо


Здравей, обична дъще!

Като получиш това писмо, значи е пристигнало. Ако не – кажи ми и аз ще ти го напиша отново.
Нарочно пиша бавно, защото знам, че не можеш да четеш много бързо.
Времето при нас е добро. Миналата седмица валя само два пъти – в началото на седмицата три дни и към края още четири дни.
Сега за палтото, което искаш да ти пратя: Чичо ти Петър каза, че заради железните копчета ще е скъп колетът. Затова махнах копчета. Ти ще си ги зашиеш, като го получиш. Сложила съм ги в десния джоб на палтото.
Сестра ти Елиза е бременна! Не знаем още какъв е полът на бебето, затова не мога да ти кажа дали ще ставаш леля или вуйчо. Ако е момиченце, сестра ти иска да го нарече на мен. Малко ми е странно, защо някой ще иска да нарече детето си Майка, но не искам да й се меся.
А на брат ти му се случват случки! Онзи ден си заключи ключовете в колата! Наложи му се да мине 10 км пеша до в къщи, за да вземе резервния ключ, да отключи колата и да ни пусне с баща ти да излезем от нея! Голямо чакане беше, а на мен и до тоалетна ми се ходеше.
Ако срещнеш братовчедка си Лили, поздрави я от нас. Ако не я срещнеш, не й казвай нищо!

Много поздрави!
Любящата ти майка!

П.С. Исках да ти сложа и малко пари в писмото, но като се сетих, вече бях запечатала плика!

Потребителски аватар
neli.mag
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 138
Регистриран на: пон авг 06, 2007 12:26 pm
:: 33 рецепти от neli.mag
:: 136 снимки от neli.mag
Местоположение: Кърджали

Мнение от neli.mag » ср окт 19, 2011 2:25 pm

:D :D :D
Днес се посмях ПРЕДИЗБОРНО ПО УЧИТЕЛСКИ

ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА

Разказана от министри

Мирослав Найденов: Един ден Червената шапчица тръгналa да носи на баба си храна в една кошничка. Всички тези храни били по стандарт "Стара планина". И затова бабата изгаряла от желание да получи храна, защото ние сме това, което ядем.

Сергей Игнатов: Добрата подготовка, която дава българското училище по география и математика, е позволила на това дете да се ориентира само` в гората. Още повече, че в училище то е разговаряло с училищния психолог и без страх е тръгнало към гората. Догодина ще въведем часове за срещи с вълци. Колективи вече подготвят учебните и помагалата.

Тотьо Младенов: Обърнете внимание каква потребителска кошница е очаквала възрастните хора. Това показва социалната политика на правителството, защото тази баба е вдовица, а вдовишките пенсии ще бъдат увеличени. Ако осъществим пенсионната реформа, мъже и жени се пенсионират на 80 години. Тогава тази баба ще работи и няма да живее в гората.

Росен Плевнелиев: Само след шест месеца тази пътечка, по която е вървяла Червената шапчица, ще стане горска магистрала и с колите до тази и друга баби в гората ще се отива за десет минути.

Трайчо Трайков: Бабата ще продължи да се топли с дърва в гората. И ако се оказва по-изгодно с отопление на твърдо гориво, ние няма да строим АЕЦ Белене.

Нона Караджова: Искам да подчертая, че къщата на бабата не е построена в защитена местност, както твърдят еколози. Затова част от гората зад къщата на бабата е изсечена и се предвижда строеж на ски писта.

Симеон Дянков: Вълкът нападнал бабата и Червената шапчица, защото е бил гладен. Да, така е. Не отричам, но ясно искам да кажа,че пари за храна на вълци няма. Гладни, жадни - това остава техен проблем. Нашите вълци все пак са много по -стабилни от американските.

Свилен Нейков: Възрастните хора, ако спортуват, може те да ходят при внуците си, а не обратното. Затова предвиждаме фитнес зали в гората, за да може старите хора да поддържат здравето си.

Вежди Рашидов: Ако имахме един хубав музей, един български Лувър, тая баба щеше да се разхожда по цял ден из него, вместо да дивее по горите и да я ядат вълци. Чудя се как някой хора не могат да го разберат това. Любовта към изкуството няма възраст. Като съм бил в Париж, много пъти виждам как техните бабички по цял ден са из музеите.

Цветан Цветанов: При акция "Бабата" със съдействието на ловец е хванат вълкът, извършител на тежкото престъпление. Той е криминално проявен, многократно са повдигнати обвинения към него, но интересно защо съдът не се е произнесъл досега с присъди. Само това искам да попитам.

Маргарита Попова: Съдебната система работи въпреки някой недостатъци. Тя ще поеме вълка и той ще получи присъдата, която заслужава. Убедена съм в това.

Бойко Борисов: Изял вълкът бабата. Неприятно е, но аз искам да попитам: къде бяха правителствата предишните двайсет години, защо не уредиха бабата в старчески дом, а са я захвърлили в гората? В Банкя старите хора са си по къщите. И ние сега ще се погрижим за старите хора в горите. Ето, направили сме трийсет нови пътечки. Утъпкваме още петнайсет и до края на нашето управление ще имаме четирийсет и пет нови горски пътеки! Само това да е, аз ще съм доволен!


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет ное 04, 2011 7:49 am

Гледайте това - голям смях :rotlf: :rotlf: :rotlf:

http://www.videoclip.bg/watch?v=73635
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон ное 21, 2011 7:00 pm

Изображение :rotlf: :rotlf: :rotlf:

[youtube]http://youtu.be/yEH4Yum4nN4[/youtube]
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед яну 22, 2012 9:58 am

Какво прави брака щастлив

Граф някой крал Алфонс запита
Кога е любовта честита?
"Мъжът когато оглушее,
А пък жената - ослепее."
Отвърна графът разсъдлив:
"Защо бедата страховита
Да прави брака ни щастлив?"

И рече кралят: "Щом ушите
Не чуват вече ругатните,
Мъжът прогонва от слуха си
Словата злобни на жена си
На масата или в кревата.
Така, избавен от кавгите,
Живее в мир, с душа благата.

Подобно случва се с жената:
Щом не съзира светлината,
Не може да следи съпруга
Дали не кръшка тайно с друга,
Тъй ревността ѝ се стопява,
Във всичко вярва слепешката
И бракът се успокоява."

1547

Ханс Закс

Превод: В. Константинов
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед яну 22, 2012 9:59 am

Като развален телефон :

Директор вика секретарката си и и съобщава: "Решил съм да отидем за седмица в чужбина. Приготвяй си багажа.".
Секретарката на път за вкъщи съобщава новината на мъжа си: "Скъпи, заминавам с шефа "на командировка" за седмица, ще се наложи да се грижиш сам за себе си.".
Мъжът звъни на любовницата: "Жена ми заминава за седмица, хайде да прекараме това време заедно."
Любовницата звъни на ученика си, на който преподава частни уроци по математика: "Ще съм заета, имам много работа, за една седмица уроците се отменят."
Доволното момче звъни на дядо си: "Дядо, цяла неделя няма да имам занятия, . учителката ще е заета. Хайде да прекараме седмицата заедно.".
Дядото (директора на фирмата) отново звъни на секретарката си: "Тази седмица внука ме помоли да прекарам времето си с него. Пътуването се отменя. Ще заминем друг път."
Секретарката звъни на мъжа си и му казва "Шефът е зает тази седмица, отложихме командировката".
Мъжа звъни на любовницата: "Не може да се видим тази седмица, жена ми отмени пътуването си".
Любовницата звъни на ученика си: "Тази седмица занятия ще има както обикновено".
Ученика звъни на дядо си: "Дядо, учителката каза, че ще имаме уроци както обикновено. Няма да мога да ти правя компания".
Дядото звъни на секретарката си "Не се безпокой, заминаваме тази седмица. Събирай багажа."
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Elti
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 678
Регистриран на: чет окт 08, 2009 10:07 pm
:: 31 рецепти от Elti
:: 1236 снимки от Elti
Местоположение: Перник
Контакти:

Мнение от Elti » пон яну 23, 2012 11:29 pm

Добре се посмях :D :D :D
Изображение
Моето блог-местенце - http://elti-spodeleno.blogspot.com
Моята facebook страничка http://www.facebook.com/SpodelenoOtKuhnataNaElti

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » вт яну 24, 2012 2:18 pm

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Много смешно :D :D :D :D :D :D :D :D


Отговори