Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '11

Мнение от Makaweli » вт ное 08, 2011 7:25 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/HEdbIZAfh7w[/youtube]

Добро утро :)

Поднасям ви кафето с малка почерпка - днес имаме годишнина от сватбения ни ден. Тооолкова отдавна, а сякаш беше вчера :love: Децата порастнаха, ние помъдряхме... Нека Бог ни даде още дълги години, мирни и щастливи заедно :innocent:

ИзображениеИзображение
Изображение

akva7 иди на лекар - не оставяй пръста сам да се оправи. Хубаво е да ти направят снимка, за да е сигурно, че няма счупване. Аз няколко пъти съм си премазвала пръстите и на асансьорна врата, и на кола. Единия път бях в малко градче по работа и сутринта преди да тръгна се подредих. Сложих много лед и стоях така докато тръгна. Пръста посиня, болка и т.н. Там ме заведоха в болницата колеги при познат лекар /бивш военен доктор/. Той беше невероятен - каза че трябва да се изкара наседналата под нокъта кръв, за да облекчи налягането и да не тръгне възпалителен процес. Проби ми нокъта с нагорещен кламер и направи превръзка с риванол. Повярвай ми, болката отшумя, а нокъта не падна.

Хубав и спорен ден на всички и много усмивкиИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » вт ное 08, 2011 8:32 am

Avka7,дано да ти мине без счупвания,пуквания и т.н.За синината знам риванол и студен компрес.Ако много те боли отиди на лекар,не чакай.Пиши как си.
Нашите приятели вчера летяха за Англия :cry: ,много ми е мъчно.Ще се видим чак след 1 година.И баща ми заминава тази седмица и ми е още по мъчно :cry: :cry: :cry: Боби/детенцето ми/ вече е голям,разбира.Какво ще правим ако започне да плаче и да иска да ходи при него :? .Правил ми е този номер 2-3 пъти.
Много обичам спанак,а нямам място във фризера.Искам да си купя по-голямо количество за са си имам за зимата.Ако го бланширам и го сложа в буркани,ще стане ли?Моля ако някой си прави по този начин да ми пише!Е,това е от мен.
Лек и спорен ден.

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » вт ное 08, 2011 8:35 am

Ееееееееее,Makaweli,Честита годишнина.Пожелавам ви много здраве,щастие и това,което си си пожелала да се сбъдне.

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » вт ное 08, 2011 9:25 am

Добро утро!
Бони, честита годишнина! Желая ви още дълги години да се обичате, да се подкрепяте и да изживеете много споделени радости, поднесени ви от големите ви вече деца!
Днес е Архангелов ден! Според православната църква Св. Михаил е един от седемте първенстващи ангели, стоящи винаги пред престола на Господ. Светецът символизира тържеството на доброто, светлината и справедливостта. В църковната иконография е изобразен с копие в ръка, тъпчещ с краката си дявола. Днес имен ден празнуват Ангел, Ангелина, Aлина, Лина, Михаил, Михайлина, Михаела, Мила, Милен, Милка, Рангел, Рафаил, Гавраил, Серафим, Райко, Рая, Радко, Райна, Радослав, Рада, Радостин, Емилия, Емил, Райко, Пламен, Огнян, Милко. Честит празник на всички тях! Да са живи и здрави!
Желая на всички, които празнуват днес, весело изкарване!
Изображение


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт ное 08, 2011 10:39 am

Вече добър ден :D
Бони,честита годишнина и много щастие за напред.
Хevi, доволна съм че снимките се харесват ( правени са с обикновен телефон), може би ще ги кача както ме съветваш, но още не съм станала такъв спец....
Това, че вече някои от тях са в сайта ме радва, не бях правила до сега такова упражнение :clap:
А днешния ден ще е заразтоварване, ще ходя на фризьор да се освежа малко, отпуската ми свършва след 2 седмици :( .....
Лек и хубав ден на всички!!!
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
tillia
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 510
Регистриран на: ср фев 20, 2008 8:23 pm
:: 721 рецепти от tillia
:: 2770 снимки от tillia
Контакти:

Мнение от tillia » вт ное 08, 2011 12:22 pm

Бони, ЧЕСТИТ СЕМЕЕН ПРАЗНИК!
Желая ви много семейно щастие !

Изображение
http://da-gotvim-s-tillia.blogspot.com/
http://www.snimka.bg/?profile,albums

Истината е въпрос на гледна точка !
Изображение Изображение

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » вт ное 08, 2011 4:16 pm

Здравейте приятелки!
Бони, честит юбилей! Пожелавам ви да сте здрави и щастливи, любовта никога да не угасва, да отгледате внуци и правнуци!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт ное 08, 2011 6:42 pm

БЛАГОДАРЯ ВИ, МИЛИ МОМИЧЕТА ЗА ПРЕКРАСНИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ :hug: :hug: :hug:

Годишнината ни не е кръгла, но ние си я отбелязваме всяка година :love: И днес не пропускаме - малко набързо приготвени, но ще споделим вечерта с приятели.

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ - СУТРИНТА В БЪРЗИНАТА ЗАБРАВИХ ДА ВИ КАЖА, ЧЕ И У НАС СИ ИМАМЕ - ИМЕННИК - МАЛКИЯТ НИ СИН. НЕКА СА ЗДРАВИ, НЕКА УСПЯВАТ И СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ СИИзображение

Желая ви прекрасна вечер :)
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Elti
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 678
Регистриран на: чет окт 08, 2009 10:07 pm
:: 31 рецепти от Elti
:: 1236 снимки от Elti
Местоположение: Перник
Контакти:

Мнение от Elti » вт ное 08, 2011 10:02 pm

Здравейте, момичета.
Гледам, имаме си нова визия на форума. Със старата така бях свикнала, а и много си ми харесваше.
Сега ще трябва и с тази да привикна. Прочетох ви набързо и се радвам, че сте добре (с изключение на akva7).

Akva7, как е ръката? Ходи ли на лекар? Дано не е сериозно нараняването и бързо отшумяване на лошото.

А сега да поздравя всички, които са имали повод за празнуване и да се извиня, че съм пропуснала да ги поздравя навреме (но всичко е от нямане на време - ще ме разберете :( ).

Разгледах и едни хубави снимки от екскурзията на Sirena - страхотна почивка, страхотни места сте посетили! Сподели, моля те, впечатленията си от Вършец и Видин. Как ти се видяха градовете като цяло - какво излъчване имат (на "живи" или западнали)? Аз бях запланувала едно ходене до Видин (и други дунавски градове бяха в списъка), но наши приятели ни отказаха. По техните думи само Русе заслужавал да се види (Makaweli, не се надувай сега :) ).
И i4eto342 беше обещала да разказва за Рибарица, но се скътава. Но сега чета, че и е свито на душата за приятелите и баща и. Иве, времето лети и няма да усетиш как пак е дошъл моментът да сте заедно.

А сега да не пропусна да поздравя Makaweli - ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА!!!
Любов, любов и пак любов!
Пожелавам ви още много години да гори онази искрица, която е разпалила душите ви! Бъдете здрави и се подкрепайте!
Дечицата да ви носят само радост. И скоро да дундуркате внученца (а ти обещаваш да си добра свекърва :wink: ).
Наздраве и всичко добро. И както се казва - още мнооооого сол да изядете заедно. Да ви е жив и здрав и именика!
Изображение

Честит Имен Ден и на всички празнуващи Архангел - Михаил. Milena75, ако празнуваш ЧЕСТИТ ПРАЗНИК и на теб!
Изображение

Приятна вечер на всички.
Изображение
Моето блог-местенце - http://elti-spodeleno.blogspot.com
Моята facebook страничка http://www.facebook.com/SpodelenoOtKuhnataNaElti

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср ное 09, 2011 7:05 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/6HZJA0gytOI[/youtube]

Добро утро :)

Elti, благодаря ти за поздравите и пожеланията :hug: :hug: :hug: Нека всички сме живи и здрави и всички около нас :thumbsup: Наистина, заповядайте в Русе - ще ви хареса, има какво да се види. При възможност се обадете - ще ми бъде много приятна срещата с виртуални приятели :)

А сега ви желая един спокоен и слънчев ден, пълен с усмивки и добро настроениеИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Заключена