Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
irinchicata
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 342
Регистриран на: ср авг 12, 2009 10:51 am
:: 49 рецепти от irinchicata
:: 187 снимки от irinchicata

Re: Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '11

Мнение от irinchicata » чет дек 15, 2011 8:12 am

Изображение Добро утро на всички ранобудници!Минавам на бързо да пийнем по кафенце с една лека закуска и изчезвам по задачи.В тази мъгла човек може да се загуби :D


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет дек 15, 2011 10:03 am

Здравейте, днес и аз набързо с коледно кафе за коледно настроение :D
Изображение
Да е радостен и успешен денят виИзображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет дек 16, 2011 7:09 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/QG68SGxavrc[/youtube]

Добро утро :)

Ето че отново е петък - най-любимия ми ден от седмицата. Предстоят почивни дни - последните преди големия празник. Надявам се да съм ОК и да украся най-накрая къщата :wink: До сега съм купила две нови гирлянди и съм ги сложила само ей така - да блещукат и ми напомнят, че идва празник :roll:

А сега ви желая спокоен и хубав ден Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет дек 16, 2011 8:39 am

Добро утро :D
Бони, и аз харесвам петъка още повече, че пак ще излизам в отпуск :clap: Предколедно украсих къщата и някак ми стана хубаво и уютно.....Сега да изпием кафето
Изображение
Хубав и ползотворен денИзображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет дек 16, 2011 9:51 am

Здравейте! Нареждам се и аз с вас на кафе.
Тази седмица ми беше доста натоварена. Всеки ден след работа се налагаше да обикалям един или друг магазин, докато открия това, което търся. Вчера ми беше най-напрегнато, защото Дядо Коледа за малко да не успее да си изпълни поръчката :wink: . Малката си пожела детски цифров фотоапарат. Да но се оказа, че точно такъв какъвто тя иска, никъде не може да се намери. Вече щяхме да сменяме желанието, когато го открихме :clap: !
Коледното настроение започна да си проправя път и да се усеща в нагласите на хората около мен. Аз вече обмислям менюто за Бъдни вечер, иска ми се да се подготвя предварително, за да не ми се налага цял ден да стоя над печката.
Да ви се похваля - излязоха резултатите от състезанието по математика - от 100 възможни точки дъщеря ми има 91. От децата от нейния клас само тя и още едно момиченце имат над 90 точки, което е доста добре като се има предвид, че им е първо състезание.
Желая ви един прекрасен ден и много предпразнично настроение!

Потребителски аватар
irinchicata
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 342
Регистриран на: ср авг 12, 2009 10:51 am
:: 49 рецепти от irinchicata
:: 187 снимки от irinchicata

Мнение от irinchicata » пет дек 16, 2011 11:49 am

ИзображениеЧестито на победителите!!! :celebrate: :gold_cup: :gold_cup: :gold_cup: :celebrate:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пет дек 16, 2011 2:41 pm

Здравейте приятелки!
Нямах напоследък много време да влизам тук, но преди малко се върнах от работа и седнах с удоволствие "да се видя" с вас! :D
Миленче, много се радвам са твоята дъщеричка. Нека да е умничка и все повече успехи да има! Гордей се с нея! Ти си щастлива майка!
Изображение
Сега ви поднасям едно следобедно кафе и ви желая приятни почивни дни :winkiss:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет дек 16, 2011 5:33 pm

Здравейте! Вяра, Ирина, благодаря ви! Нека и вашите деца да ви радват и всяка майка да е щастлива с децата си. Не е важно толкова какви успехи ще имат, а да ги възпитаме да станат добри хора.
Въпреки, че като гледам какво става около нас, се обезверявам. Да ви се оплача какво ми се случи днес. Тъкмо се зарадвах, че коледният дух постепенно идва при нас и бързо, бързо се върнах в реалността - на опашката в един магазин докато чаках да платя ми откраднаха телефона :agr: . Него ще го прежаля, номерата ще си ги възстановя, но ми стана болно, че посегнаха на нещо мое! Най-грозното е, че го направи младо момиче(14-15г.). Какво става с този свят не мога да разбера?!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет дек 16, 2011 6:33 pm

Миленка, обади се в кабелния си оператор - хем да ти блокират картата, хем мисля че могат и да проследят телефона и да блокират апарата. Всъщност, обади се и в полицията :idea:
Жалко е че има такива хора :yup: От мен веднъж са открадвали портмоне в градския транспорт - преди години. Тъкмо си бях събрала парички за златен пръстен /42 лв./ и исках да си го подаря за 8-ми март /от Алф за Алф/, но ... не ми било писано... Много се ядосах, имах и карта Метро - тъкмо отваряха магазина и ми я бяха подарили, а и други неща ...
Приеми го по-философски ако можеш - тази девойка просто си е сложила още една голяма черна точка в собствената си съдба :roll:

П.П. Поздрави за успеха на Веси :clap:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Elti
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 678
Регистриран на: чет окт 08, 2009 10:07 pm
:: 31 рецепти от Elti
:: 1236 снимки от Elti
Местоположение: Перник
Контакти:

Мнение от Elti » пет дек 16, 2011 8:41 pm

Здравейте. При мен дните са ужасно къси, времето не ми стига за нищо странично (и лично). Нямам сили дори да ви кажа едно "здравейте" в сайта.
Още не съм планувала подаръците, а време не остана. Празничното меню горе-долу е измислено и даже вечер (когато не заспя в 9) си "почивам" с направата на фигурки от захарно тесто.
Забърках и квас за хляба на Бъдни вечер (дано стане, че той си е с характер. Ако не, ще си купя и мая за резерва ). Да не ви казвам от кога не съм готвила качествено.
Тази вечер петъчно ще се събираме с приятели, но аз не съм домакинята (пак няма да готвя). Утре се очертава пак да съм на работа, а в неделя просто ще се чудя кое да подхвана и кое да пусна.
Дано ми остане време за обикола по магазините. Приятна петъчна вечер на всички.
Миленче, поздравления за детенце - представила се е чудесно :thumup: . И съжалявам за случката с телефона ( а на въпроса "какво става с този свят" и още много подобни и аз търся отговор).
Изображение
Моето блог-местенце - http://elti-spodeleno.blogspot.com
Моята facebook страничка http://www.facebook.com/SpodelenoOtKuhnataNaElti


Заключена