Козметика

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Re: Козметика

Мнение от Aliana » вт дек 27, 2011 12:59 pm

упс, незнам защо се изписва, че цитатът е на Цурето. Цитатът е от dessi_avon.
www.facebook.com/artandhobby


Потребителски аватар
cvetkQ
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 114
Регистриран на: пет окт 15, 2010 10:41 pm
:: 6 рецепти от cvetkQ
:: 2 снимки от cvetkQ

Мнение от cvetkQ » вт дек 27, 2011 3:46 pm

Здравейте ! Аз за Коледа получих парфюм много е як :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :eleni: :eleni:

Потребителски аватар
ma_rri_na
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 220
Регистриран на: ср окт 15, 2008 9:55 pm
:: 106 рецепти от ma_rri_na
:: 653 снимки от ma_rri_na
Местоположение: Варна

Мнение от ma_rri_na » вт дек 27, 2011 6:01 pm

И аз съм на мнението на Aliana. Има хора с чувствителна кожа и не всяка козметика им понася.
Аз пък имам "капризен" нос. Повечето парфюми , още като ги помириша и почва да ми се повдига - независимо каква марка са. Да подуша някой с по тежък парфюм, независимо колко скъп е - резултата е същия. От 10 години съм на Ô Oui на Lancome. Опитах се да го сменя , четох съставките му и кой друг парфюм по състав се доближава до него. Нищо не намерих , което да ми понася. Предполагам, че съм чувствителна към някоя съставка и то доста разпространена.
Мисля, че и други хора имат подобни проблеми с козметиката като цяло. Затова се стремя да не подарявам козметика.
А от кремовете- ползвам хипоалергични такива от марки , произвеждащи медицински продукти. Такива, които нямат в състава си аромати , оцветители .
Независимо от това съм си поръчвала някои от продуктите на Avon или Oriflame - но в повечето случаи кремове за тяло .


Отговори