Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
bubole4e
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 90
Регистриран на: ср авг 25, 2010 11:01 am
:: 16 снимки от bubole4e

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от bubole4e » пон фев 13, 2012 11:46 am

Здравейте момичета,вече съм на линия компютъра ми беше на ремонт и дълго време неможех да ви чета и пиша.Благодаря на vyra59,ivkaa75 i milena75 за съветите относно детето ми.Едва днес ги прочетах но аз по сащия начин се справих.Разстрих я хубаво с мас а на краката прибавих и сол,на другия ден всичко беше ОК.Желая ви хубав и ползотворен ден.


Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » пон фев 13, 2012 10:08 pm

Здравейте, момичета! Да ви се оплача, не, че можете да ми помогнете, ама поне ще е споделена болка...От събота мъжът ми е на инжекции
Профенид, че го боли кръста. И тази сутрин, преди третата инжекция го захапа яко...не може да се изправи, цял ден лежи, започна и всичко
друго да му се схваща...Знам, че е за лекар, но не е сигурен, че ще може да шофира в това време, а по пътя Русе-Щръклево има един малък
участък, който за по-малко от час може да стане непроходим. Тежи ми, че не мога да му помогна, а му личи колко много го боли. Дано утре
пътят да не се е превърнал в равна бяла поляна, и да направим необходимото, за да се лекува.
Пожелавам ви топла и спокойна нощ, и бъдете здрави!

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пон фев 13, 2012 10:51 pm

gigi, това което споделяш е много тревожно, особено като се има предвид лошото време. Стискам ви палци до утре да се държите мъжки и да успеете да се доберете до някое здравно заведение. Ако не можете вие да пътувате може би трябва да помислите да повикате помощ на място. Кураж! Пиши как се развиват нещата.
Между другото най-добре е утре ако стигнете до Русе да потърсите лекар - физиотерапевт, който работи мануална терапия. От опит го казвам - много помага. Мъжът ми е бил схванат до степен да не може изобщо да се движи и точно това го оправи - специалистът като знае къде и как да пипне веднага освобождава блокажа и болките отшумяват.

Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » пон фев 13, 2012 11:28 pm

Миленка, благодаря ти за подкрепата. Опасявам се, че без медикаментозно лечение няма да се размине.
За физотерапията съм съгласна с тебе, но може би първо трябва да овладеем положението, защото се
страхувам нещата да не стигнат до операция. Пък и съм убедена, че операция не би помогнала задълго.
Аз съм привърженик на алтернативните методи. Наш близък имаше проблеми с коляното, възползва се от
помощта на една дама, която ... не знам как се казва, може би ...упражнява рейки. Човекът е много доволен
от резултата. Ама моят мъж, като не го боли, е абсурд да го завлека където и да било, доброволно или
насилствено...Както и да е...Благодаря ти отново. Ще споделя развитието на нещата, надявам се още утре.
Лека нощ!


Потребителски аватар
xevi
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 407
Регистриран на: нед авг 05, 2007 12:34 pm
:: 108 рецепти от xevi
:: 706 снимки от xevi

Мнение от xevi » вт фев 14, 2012 3:02 am

gigi.2000, наистина много неприятно е това, което казваш. За схванат кръст най-доброто е почивка на топличко. Да не мърда много и да го загръща хубаво.

Лекарството, което казваш, че му инжектирате лекар ли го предписа? Причините за схванат кръст може да са различни и не всяка ще се повлияе от точно това лекарство. Освен това, то не е болкоуспокояващо (може да има лек болкоуспокояващ ефект, но за силна болка не става) - виж в аптеката какво е най-силното болкоуспокояващо, което могат да ти дадат без рецепта и да е съвместимо с инжекциите.

Виждам, че те притеснява мисълта за лекарства и операция - не всяка причина за схванат кръст може да се оперира, а и пътя докато се стигне до операция е мнооого дълъг, тя е съвсем крайно решение (от личен опит го казвам). Освен това, една операция, въпреки всичките минуси, които има, може да е напълно успешна и да премахне проблема (пак от личен опит). Недей да бъдеш толкова скептична :)

Стискам палци да се оправи по-бързо и ако не - отивайте на лекар.

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » вт фев 14, 2012 4:18 am

ДНЕС Е 14.02 - ПРАЗНУВАМЕ СВЕТИ ВАЛЕНТИН - ДЕНЯТ НА ВЛЮБЕНИТЕ!
Свети Валентин е католически празник,
който се празнува на 14 февруари.
На тази дата влюбените изразяват любовта
си един към друг, като изпращат поздравителни
картички, бонбони, сърчица!
Обичайно е да се подаряват цветя на любимите хора!
A,сега нека си изпием кафенцето :)
ДОБРО УТРО НА ВСИЧКИ С ПОЖЕЛАНИЯ ЗА ПРЕКРАСЕН
ВТОРНИК ИЗПЪЛНЕН С МНОГО ОБИЧ И ЛЮБОВ!
ПРАЗНУВАЙТЕ, ВЕСЕЛЕТЕ СЕ, ОБИЧАЙТЕ СЕ!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт фев 14, 2012 7:21 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/V5nt4aqsxeo[/youtube]

Добро утро :)

Ивка, :hug:

ЧЕСТИТ СВ.ВАЛЕНТИН И ЧЕСТИТ ЗАРЕЗАН
Много обич и взаимно търпение, много хубави преживявания и щастливи мигове на всички Изображение

Иве, тази сутрин не вали. Всъщност спря още през нощта - надявам се успешно да стигнете до лекар. Най-добре е да не го пропускате, защото самолечението няма да се справи с проблема. Тези болки обикновено се дължат на захапан нерв /ако не са бъбречни/ и докато не се освободи - спасение няма. Дано всичко да премине успешно :thumup:

Хубав и влюбен ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт фев 14, 2012 8:35 am

Добро утро :D
gigi.2000, дано съпруга ти се оправи.....
На всички ви пожелавам Много любов, не само в днешния ден
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
irinchicata
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 342
Регистриран на: ср авг 12, 2009 10:51 am
:: 49 рецепти от irinchicata
:: 187 снимки от irinchicata

Мнение от irinchicata » вт фев 14, 2012 8:37 am

ИзображениеЧестит Свети Валентин!!!Честит Трифон Зарезан!!!Какъвто и празник да празнувате днес-ОБИЧАЙТЕ СЕ!!! :love: :love: :love: :winkiss:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » вт фев 14, 2012 8:40 am

Изображение
ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН И ТРИФОН ЗАРЕЗАН!Желая ви щастлив ден, пълен с вино и любов!!!Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Заключена