Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от i4eto3421 » вт фев 14, 2012 9:04 am

Gigi,дано успеете да стигнете до лекар скоро.Стискам палци.
Честит 14 Февруари.
Всеки да празнува това което му е на сърце :love: или :beer: .Прекарайте добре с любимите хора и приятели.
Дано поне днес да можем да зарежем/малко не ми се вярва,че сме на работа/На 1.02.не можахме.Миналата година си спретнахме малък празник:зарязване,поливане с вино лозата,избрахме си цар винар,добра трапеза с приятна компания :D Лек и спорен ден на всички.


Потребителски аватар
BABY
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 494
Регистриран на: пет юни 13, 2008 9:46 am
:: 457 рецепти от BABY
:: 1598 снимки от BABY
Местоположение: ХАСКОВО
Контакти:

Мнение от BABY » вт фев 14, 2012 12:27 pm

gigi,и аз преди 7-8 години бях така,нещо ужасно е.Изобщо не можех да се мръдна и на сантиметър дори,такива болки бяха.Обаче се оправих с инжекции VOLTAREN.Още след 1 имаше ефект,но след това се иска много пазене -никакви резки движения,да се пази кръста от студ...Желая ви по бързо оправяне!
Не говори каквото знаеш,но знай винаги какво говориш!!

magi12311
началник печка
началник печка
Мнения: 190
Регистриран на: нед авг 15, 2010 5:52 pm

Мнение от magi12311 » вт фев 14, 2012 12:39 pm

Сега успях да седна и аз пред компа.Да ни е честит празника днес ,да има много любов,и винаги да сме заредени с положителни емоции.НАЗДРАВЕ. :love: :thumup:

bubole4e
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 90
Регистриран на: ср авг 25, 2010 11:01 am
:: 16 снимки от bubole4e

Мнение от bubole4e » вт фев 14, 2012 12:56 pm

Gigi ,дано мъжа ти скоро да оздравее и да спрат тревогите ви.Наистина е много гадно когато някой близък е болен а ти си безпомощен да помогнеш ,ще стискам палци всичко да мине добре и бързо да оздравеете.Да не забравя и да ви поздравя всички с днешния празник:Бадете много усмихнати,обичайте и бъдете обичани.В нашето семейство празнуваме и двата празника,започваме с трифон зарезан и завършваме с деня на влюбените.Хубав ден.


Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » вт фев 14, 2012 3:46 pm

Честити и весели празници, момичета!

Няма да изброявам имена, но благодаря на всяка една от вас! Знам си аз, че тук ВИНАГИ ще намеря разбиране и съпричастност. :love:
Доброта струи от милите ви думи, а доброто е любов, така че май днес е празникът на Веселите готвачи! :hug: Обичам ви!

Върнахме се от лекар. Изписаха му това, което ние бяхме купили и инжектирахме-Профенид, + витамини Милгама, Мидокалм,
и нещо за стомаха. Когато се почувства по-добре, ще ходи на рентген, евентуално после и на скенер. Но в общи линии нищо ново
-радикулит, или (дано да не е) дископатия. И там казаха, че операцията не лекува, но понякога без нея НЕ може.Аз знам, че
самолечението не е разумно решение, но в ситуацията, в която бяхме, само това можехме да направим. Днес в 10 часа пътувахме
за Русе, още тогава вятърът вееше нови преспи, а в 13 часа, когато се прибирахме, пътят на места беше стеснен с поне 50 сантиметра.
И едни снегорини вървят с вдигнати гребла и горят една нафта напразно, пък ние плащаме едни винетки, и ни болят стомаси и какво
ли не от нерви... И до лекар не можем да стигнем, щото няма път! Не ме питайте колко съм бясна! Исках да сляза от колата и да го
питам..."господина" в снегорина защо всъщност не рине сняг, ама мъжът ми ме спря. Всъщност просто не ми спря и не можах да сляза
от колата, та си виках от вътре! Безобразие!!!

Лелее, колко приказки изприказвах! То си е за ядосване, де! Но вече съм по-спокойна. Мъжът ми е доста по-добре. Очаквам тези дни
да започна работа отново. И така...Благодаря ви за търпението, и за всичко :hug: ! Хубав ден и да сте здрави!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » вт фев 14, 2012 5:47 pm

Привет :) ,
Иве,радвам се ,че мъжът ти се чувства по-добре,
скорошно напълно оздравяване му желая,а що се отнася до неуредиците по пътищата нищо ново все пак е България :( .
Тази вечер ще се събираме с приятели и съм купила на всички по една малка ракияна чашка във формата на сърце.
Приятна вечер и наздраве!!!!
:beer: :flow2: :beer:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » вт фев 14, 2012 7:42 pm

Здравейте! Честит празник на всички! Няма значение кой от двата дни почитаме, важното е да се повеселим на по чаша вино с любимите ни хора и да се насладим на приятната вечер! Весело изкарване и наздраве!
Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср фев 15, 2012 4:21 am

Добро утро приятели :) ,
Винаги казваме, че утрото е по-мъдро от вечерта!
Да му се насладим с чаша грещо кафе или ароматен
чай и слънчеви усмивки за добро настроение!
С пожелание денят ви да е изпълнен със смисъл, радост, успехи!
:flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср фев 15, 2012 7:12 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/OCnf0FWc4BI[/youtube]

Добро утро :)

Надявам се всички да сме със свежи глави сутринта :wink: Снощи се почерпихме и за двата празника, но днес отново ще се трудим :roll:
Иве, радвам се, че половинката ти се чувства по-добре. Дано да премине всичко и да не се връща повече. А той трябва да се пази явно и от студ, и от преумора :hug: Дано и с твоята работа всичко да е наред :thumup:

От сутринта тук розовее на изток и очаквам днес Слънчо да е усмихнат :D

Хубав и усмихнат ден и на вас Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср фев 15, 2012 8:04 am

Добро утро :D
Днес е тихо безветрие дано и леда се разтопи....
Средата на седмицата е, дано ни е леко и спокойно
ИзображениеСядам за малко с кафето си при вас, за да ми тръгне хубаво деня :D
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена