Предствете се с 2 думи..

Мнения, препоръки, съвети - всичко свързано с функционалността, съдържанието и дизайна на сайта и форума
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Предствете се с 2 думи..

Мнение от mami48 » вт фев 14, 2012 2:25 pm

Мили момичета, днес открих тази тема и реших да се представя - аз съм Катя, пълното ми име е Екатерина, но за жалост никой не ме нарича така. От Димитровград съм, семейна с две вече пораснали момичета, малката има бебе на 8 месеца - Антон, радоста на живота ми. Много обичам да готвя - правя го от 12 годишна и никога не ми омръзва, а когато открих Веселият готвач останах приятно изненадана от милите и топли отношения помежду ви, за рецептите ви да не говоря - черпя и разнообразявам менюто за деня, благодаря ви за което. Щастлива съм, че съм част от семейството на веселите и много мили готвачи.


Потребителски аватар
tillia
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 510
Регистриран на: ср фев 20, 2008 8:23 pm
:: 721 рецепти от tillia
:: 2770 снимки от tillia
Контакти:

Мнение от tillia » вт фев 14, 2012 9:18 pm

В последно време има бум на новодошли в сайта. На всички представили се или не - ДОБРЕ ДОШЛИ ! :) Тук ще намерите много интересни рецепти, ще научите много, но и вие ще ни учите :thumup:
Приятно прекарване и участие в сайта ! :D
http://da-gotvim-s-tillia.blogspot.com/
http://www.snimka.bg/?profile,albums

Истината е въпрос на гледна точка !
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Elinor73
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 20
Регистриран на: съб май 30, 2009 6:32 pm
:: 13 рецепти от Elinor73
:: 65 снимки от Elinor73

Мнение от Elinor73 » вт фев 14, 2012 10:02 pm

Здравейте на всички !
Днес видях, че има такава тема и реших и аз да се представя ( въпреки,че от няколко години посещавам редовно сайта ).
Казвам се Елица на 38 г. от Варна - родена съм в Перник, но от както се помня живеем във Варна.От 20 години имам човек до мен, с когото живеем на семейни начала.Работя в частна фирма за корабно снабдяване - мъжка работа, но аз много си я харесвам.
За момента сме си само двамата в къщи и кучето :).Много обичам да готвя, а мъжът ми много обича да яде :thumbsup: .От както разнообразявам менюто с рецепти от тук - сайта имам предвид - той е много очарован и само ме врънка да напусна работа и да си седя в къщи и да готвя :-D .
поздрави на всички Весели Готвачи и Готвачки и продължавайте в същия дух !

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт фев 14, 2012 10:06 pm

Диана, Катя, Ели, ДОБРЕ ДОШЛИ :hug: :hug: :hug:

Със сигурност сайта води до пристрастяване - ще го усетите :) Приятно готвене с нас и споделяйте вашия опит :chef:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
Elinor73
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 20
Регистриран на: съб май 30, 2009 6:32 pm
:: 13 рецепти от Elinor73
:: 65 снимки от Elinor73

Мнение от Elinor73 » вт фев 14, 2012 11:29 pm

Мерси Бони.
Хубаво е да знаеш че зад аватарите и никовете има реални хора с реални имена - някак си по - мило му става на човек.Тази тема с представянето е много хубава - как съм я пропуснала, а ужким редовно чета какво става тука :innocent: .
Приятна вечер от мен.!

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » ср фев 15, 2012 1:58 am

Добре дошли на всички нови и не толкова нови участници! :clap: :flow2: :) :love:
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » ср фев 15, 2012 8:36 am

Добре дошли на всички.
Радвам се ,че с общи усилия Веселият готвач расте :clap: :clap: :clap: Тук наистина има мнооого хубави неща,човек ще научи нещо полезно,приятно,весело...

Потребителски аватар
SIBEL_82
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 11
Регистриран на: пон юни 20, 2011 8:35 pm
Местоположение: bruksel

Мнение от SIBEL_82 » ср фев 15, 2012 2:54 pm

Здравейте мили моми4ета видях темата и рекох да ви се представя :D казвам се Сибел родена и отраснала съм в гр.Силистра от 10 години живея в Брюксел имам си 2 ангел4ета дъщеря на 9 и син на 6 от време на време работя (то къщната работа не се с4ита за работа) ина4е работи мъжо.Редовно посещавм този сайт ,но още не съм събрала смелост да изпратя рецепта за напред ще се пробвам ама за сега само 4ета и готвя :winkiss:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср фев 15, 2012 4:51 pm

Мили веселушки, благодаря ви за милото и сърдечно посрещане,ще се постарая и аз да бъда полезна.Щастлива съм, че попаднах сред толкова позитивни хора, благодаря ви от сърце.

vesi.di
готвач с точилка
готвач с точилка
Мнения: 2
Регистриран на: нед яну 29, 2012 12:04 pm

Мнение от vesi.di » чет фев 16, 2012 11:50 am

:) Здравейте Весели готвачки и готвачи!От доста време посещавам този чудесен сайт,а скоро се регистрирах и реших да се представя.Казвам се Весела,на 49години от София.Семейна съм с две деца(дъщеря на 25год. и син на 16год.).Въпреки дългият ми стаж като домакиня от вас научих много нови и полезни неща.Радвам се да се присъединя към Вашето мило семейство!Благодаря,че ви има!


Отговори