Какво сготвих днес - Март '12

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
pajarita
началник печка
началник печка
Мнения: 64
Регистриран на: ср яну 05, 2011 1:59 pm
:: 1 рецепти от pajarita

Re: Какво сготвих днес

Мнение от pajarita » нед мар 11, 2012 11:35 pm

Здравейте и от мен,късничко е ,но чак сега успех да се добера до компа.Отчета ми за няколко дена-пилешка супа,пиле с бял ориз,миш маш,боб,пържоли и кисело зеле със свински ребра.Десертите са купешки плодоби млека,кремчета и няколко вида плодове.


the_ani
началник печка
началник печка
Мнения: 3
Регистриран на: ср дек 28, 2011 4:37 am
:: 2 рецепти от the_ani
:: 14 снимки от the_ani

Мнение от the_ani » пон мар 12, 2012 7:38 am

Здравейте, весели! :chef:
Вчера вкъщи хапвахме Макарони със сирене и захар, Печени картофи със сирене + за гарнитура лютеница и салата от краставици и пресен лук. Менюто за днес: Спагети с доматен сос (кайма, зелени чушки и лук) и Шоколадов сладкиш с майонеза. За десерт още имаше банани, нектарини и компот от праскови.
Приятен ден!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон мар 12, 2012 3:52 pm

Здравейте веселушки,днес -Боб със свински джолан яхния,салатка-трушийка,пълнени камби с моркови,карфиол и зеле-мариновани,десерта-плодове и шоколад.Хубава вечер и много настроение.

Viktoria_katrin
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 7
Регистриран на: пон мар 12, 2012 4:41 pm

Мнение от Viktoria_katrin » пон мар 12, 2012 5:03 pm

Здравейте мили дами аз съм нова тук туко що си направих регистрация от много време следя всичко тук този сайт ми помага хем да изненадам гостите си,хем понякога да се улесня с нещо бързо но вкусно когато ми е трудно и не мога да реша какво да сготвя вие сте насреща :) Сега с удоволствие ще следя всичко тук и се надявам да си помагаме взаимно стига моето малко зверче да ме слуша Днес сготвих гювечета с сиренце кренвирш луканка чушка габка маслини и яйце,направих любимата ни великденска салатка с малко промени Маруря краставици лук крутони майонезен сос и яйце за десерт направих бисквитена торта :)


Потребителски аватар
maggie07
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 157
Регистриран на: съб авг 23, 2008 8:41 am
:: 13 рецепти от maggie07
:: 24 снимки от maggie07
Местоположение: Пирдоп

Мнение от maggie07 » пон мар 12, 2012 6:10 pm

Обяда беше зелеви сарми,а вечерята нещо измислено-свинско с картофи,но в йенска тавичка(ще видим какво ще се получи) и кисело зеленце с олио и червен пипер за салатка!десерта е -ядеш сега или гориш :wink:

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » пон мар 12, 2012 6:36 pm

За днес зелеви сърни и постна супа.

kontesa38
любител с ренде
любител с ренде
Мнения: 24
Регистриран на: вт окт 11, 2011 4:22 pm

Мнение от kontesa38 » пон мар 12, 2012 6:49 pm

ЗДРАВЕЙТЕ :chef: Днес на обяд дояждахме от вчера каквото беше останало,за вечеря приготвих картофи ,гъби и пилешко филе на фурна за десерт плодова салата,също така и супа от пилешки дробчета за утре на обяд.

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон мар 12, 2012 8:24 pm

Привет :chef:

Зелето от вчера остана за утре :roll: Тази вечер ни се прияде Скумрия на фурна с кисели краставички и лук. Салатата беше Салата от алабаш и моркови. До снимки не можа да се стигне - бяхме доста нетърпеливи :wink: Десерта е Натурален шоколад :bliz:

Топла и спокойна вечер :)
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Melina
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 81
Регистриран на: пон фев 27, 2012 3:06 pm
:: 8 рецепти от Melina

Мнение от Melina » пон мар 12, 2012 8:28 pm

Привет Дами!Днес за обяд момчетата дояждаха каквото беше останало от вчера, а за вечеря приготвих пържено пиле, ориз със зеленчуци и зелена салата.За утрешния обяд сготвих пилешки дреболии със сос от топено сирене и сметана.
За десерт има богат избор от плодове.
Човек трябва да бъде достатъчно голям за да признае грешките си,достатъчно умен за да спечели от тях и достатъчно силен за да ги поправи!

Потребителски аватар
irinchicata
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 342
Регистриран на: ср авг 12, 2009 10:51 am
:: 49 рецепти от irinchicata
:: 187 снимки от irinchicata

Мнение от irinchicata » вт мар 13, 2012 9:05 am

Здравейте милички!Не съм ви писала отдавна(пак),с тези счупени компове направо ми писна.Сега пък не мога да качвам снимки :cursing: И аз като повечето правих зелеви сърми с кълцано свинско месо,ориз.......Иначе какво ли не мина през трапезата ни-зеле на фурна със свинско месо,боб яхния,пържолки с гъбен сос,картофена супа,пилешка супа,ориз с пиле,салата от краставици,домати или кисело зеле с олио и червен пипер,гювеч със заек и зеленчуци,баница със сирене,бисквитена торта,мляко с ориз,плодове..............Ейййй изморих се :D :D :D Ами това е засега от мен момичета.Ще пиша само без да качвам снимки :cursing: Докато не си купя кабел :wink: Забравих да поздравя новите готвачи в нашата кухня!Добре дошли при нас :hug: :celebrate: Хайде лек и слънчев ден на всички!!!


Заключена