Какво сготвих днес - Март '12

Дъра-бъра за всичко в кухнята
kontesa38
любител с ренде
любител с ренде
Мнения: 24
Регистриран на: вт окт 11, 2011 4:22 pm

Re: Какво сготвих днес

Мнение от kontesa38 » нед мар 18, 2012 2:19 pm

Здравейте и от мен в този слънчев неделен ден :) Днес ще приготвя сирене по швейцарски;пилешки воденички с ориз;салата"Снежанка"(от магазина)пържена риба и за десерт "Дамски каприз".Приятен ден :clap:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон мар 19, 2012 3:21 pm

Привет момичета,днес почистих бидона от зелето и вероятно се сещате, че в днешното меню ще присъства зеле и така -Свинско със зеле,за десерт има от Бисквитената торта и много плодове - те са ми любими,независимо какви.Много настроение и весели мигове ви пожелавам.

Melina
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 81
Регистриран на: пон фев 27, 2012 3:06 pm
:: 8 рецепти от Melina

Мнение от Melina » пон мар 19, 2012 8:16 pm

Здравейте Дами!Днес сготвих руло Стефани,картофена салата,зелена салата и крем карамел.Приятна вечер на всички!
Човек трябва да бъде достатъчно голям за да признае грешките си,достатъчно умен за да спечели от тях и достатъчно силен за да ги поправи!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » вт мар 20, 2012 10:49 am

Здравейте :) ,
Честита първа пролет!!!!
За днес свинско със зелен боб,домашна наденичка на скара със гарнитура от картофи(мъжо ще я измисли и салатите той ще измисли),а за десерт шоколадови бонбони.
Хубав ден!!!!


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт мар 20, 2012 11:18 am

Честита пролет мили веселушки,днес само ще прибавя нещо към менюто,тъй като имаме доста ядене от вчера - ще направя пълнени гъбки - шунка,сирене,кашкавал,десерта е ясен - плодове.Хубав и спорен ден милички.

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт мар 20, 2012 8:55 pm

Привет :chef:

Днес бях в командировка - мислех като се върна да купим риба, но ... закъснях и не успяхме :innocent:
Поради тази причина вечерята ни на шега се превърна във вкусна и бърза :wink: Салатата беше Краставица с плочка сирене, имах малко Супа от спанак и после Препечени филийки с пастет, със сирене, с халва /по желание/ и готово :hungry:

Хубава и нежна вечер ви желая :)
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » ср мар 21, 2012 7:17 am

Здравейте!
Да се отчета и аз: в понеделник доядохме каквото остана от почивните дни.Снощи опържих кюфтета, направихме си салата от домати, краставици и сирене и таратор. Десерт нямахме, защото забравих да купя плодове :ooppss: .
Хубав ден, веселушки! :)
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.

bubole4e
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 90
Регистриран на: ср авг 25, 2010 11:01 am
:: 16 снимки от bubole4e

Мнение от bubole4e » ср мар 21, 2012 11:14 am

От доста време в нас само се вечеря.Децата са по цял ден едното на училище,другото на ясла,мъжо на работа и затова съм доста облекчена в отношение на готвене но днес просто незнам какво да бъде всякаш вече всичко сме яли :) Вчера спретнах една пилешка каша с таратор и плодове за десерт ,но за днес все още умувам.Хубав ден.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср мар 21, 2012 3:14 pm

Привет момичета,отдавна се точех на Кордон блъо и ето - днес това е менюто,направих го с пилешко филе,шунка,кашкавал и двойна панировка,стана страхотно,също така прибавих за гарнитура Картофено пюре,добре е да се сервира със сос Бешамел,но става много тежка храна,десерта - любимите плодове,разбира се ще има и свежа салатка.Весел следобед.

Melina
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 81
Регистриран на: пон фев 27, 2012 3:06 pm
:: 8 рецепти от Melina

Мнение от Melina » ср мар 21, 2012 8:55 pm

Привет Дами!Тази вечер панирах кашкавал с картофено пюре за гарнитура,зелена салата и за десерт сладкиш с плодове.
Сега приготвям телешко с грах но то ще е за утрешния обяд.Приятна вечер на всички!
Човек трябва да бъде достатъчно голям за да признае грешките си,достатъчно умен за да спечели от тях и достатъчно силен за да ги поправи!


Заключена