Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Nelka
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 130
Регистриран на: вт ное 11, 2008 7:24 am
:: 4 рецепти от Nelka

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Nelka » съб апр 28, 2012 9:37 pm

Благодаря ви момичета за прекрасните пожелания! Дай Боже всекиму такова щастие и любов!!!! :hug:


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед апр 29, 2012 8:18 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/CA5SI0slgPs[/youtube]

Добро утро :)

Лек, успешен и щастлив неделен ден от мен, изпълнен със слънчево настроение и много усмивки!
А сега просто се насладете на ароматното кафе! Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Nelka
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 130
Регистриран на: вт ное 11, 2008 7:24 am
:: 4 рецепти от Nelka

Мнение от Nelka » нед апр 29, 2012 9:01 am

Добро утро и от мен момичета.Денят е прекрасен изживейте го пълноценно!! :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед апр 29, 2012 12:56 pm

Привет мили момичета, днес е толкова слънчево и красиво,насладете се на прекрасната пролет,бъдете мили и слънчеви и вие.Хубав ден веселушки.


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед апр 29, 2012 1:53 pm

Nelka,да ти е жив,здрав и до 100 все така да се обичате и щастието да не излиза от дома ви!!!! IVKA,да ти е жив,здрав сина и като майка ,както искаш да го видиш в живота е моето пожелание-щастлив и успял!!!! :) МАКАWELI,няма да престана да ти благодаря ,затова,че ми доставяш удоволствие както на окото,така и на ухото,колкото до свободния електрон -неповторима си :yee: :yee: :yee: при мен мноооого гладене,навън много топло и съвсем не е за гладене ....Иначе като чета ,че ходите по селата това ми липсва много на острова .Не ,че нямаме села и тук ,но ходим да се разходи народа или ядем покрай морето.....ще ми кажете ,кое му е лошото ,но когато правиш едно и също ,омръзва....но здрави да сме .Лек и спокоен ден!!! :wink:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » нед апр 29, 2012 4:22 pm

Здравейте! Днес времето е не пролетно, а направо лятно :clap: ! Вече извадих дрехите с къс ръкав и заедно с тяхната пъстрота и настроението ми стана по-цветно! Имам си и причина - преди малко си завърших учебника и сега се отдавам на пълноценна почивка и на вашата прекрасна компания! Липсвахте ми напоследък! Да честитя "на патерица" на всички, които са имали повод да празнуват, да сте живи и здрави вие и вашите близки и да ви се случват само хубави неща!
Желая ви приятни почивни дни!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед апр 29, 2012 4:53 pm

Привет,момичета :) Да взема и аз да се появя днес :wink: Моите мъже цял ден са на работа и се метнах да честя прозорци, то тераси, стаи, пердетата изпрах, щорите измих. А бе къщата светна, ама яко се изморих. Сега след душа малко ще полегна пък вечерята не я мисля. Лек ден.
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед апр 29, 2012 9:52 pm

Изображение

Привет :)

Каня ви на по студена биричка :wink: Днес си бяхме на село, засяхме си тревната смеска, занесохме на бабата ел.косачка и за изненада соларни лампички. Сега са пуснали промоция в няколко магазина - аз отдавна съм си харесала, но сега им дойде времето :roll: Уж не сме белички, особено аз /имам си една боя по рождение/, но така се зачервихме - като опържени. Така е като забравих да взема слънцезащитен крем, ама след дългата зима си мечтаем за топло слънчице и не мислим как жари :ooppss: Сега приятно уморени сме на биричка и фастъци :beer:

Миленка, браво на теб - сега имаш пълно право на заслужена почивка :hug: Толкова познато ми е това чувство - нали съм съпричастна с всяка стъпка на академичните среди у дома :roll:

Наталка, аз утре мисля да се поразвихря с чистенето :wink: Тази вечер като се прибрахме успях да си засадя няколко невена в голямата саксия, в която преди беше лимона. Освен това сложих и една туфа лавандула /донесох си от Балкана миналото лято, разсадихме на село и се прихвана/ и един корен цъфнала ягода, която се извади с другите растения :) Сега остава да се надявам благополучно да се прихванат :thumup:

Дианка, :hug: :hug: :hug:

Спокойна нощ на всички :love:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон апр 30, 2012 8:42 am

magi12311,Стелка,Бони,Nelka,mami48,Вяра,dianakatau и Милена,
Благодаря ви за прекрасните пожелания,бъдете живи и здрави
:hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон апр 30, 2012 8:43 am

Добро утро, прекрасно начало на деня
и ползотворна нова седмица изпълнена
със слънчево настроение,
много усмивки и късмет от мен!
:flow2: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2:

Човек винаги има две причини,
да направи или да не направи нещо.
Едната-звучи добре, а другата-е истинската.

/ Дж. Морган /
:flow1: :flow2:


Заключена