Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от ivkaa75 » вт май 22, 2012 4:31 am

Добро утро във вторник :) ,
каня ви на ароматно кафенце,
тази нощ ни разлюля земетресение,беше си страшничко,а в София се е усетило доста,
дано няма по-вече.
Желая усмихнат,успешен и щастлив ден приятели!
:flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2:


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт май 22, 2012 6:10 am

Добро утро,Ивка,добро и на всички останали ранобудни момичета!Днес ще бъде отново един прекрасен,невероятен ден.Много ме е страх от земетресения,въобще от природните стихии-там сме безсилни.Дано около 31май,като ще съм в София да е скокойно,пу ,пу :D .Но сега да си направим кафе и :flow2: :flow1: :flow2:

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » вт май 22, 2012 7:48 am

Добро утро,момi4ета.Тази нощ беше кошмарна.Усетихме труса във 3 часа.Много страшно беше,дано това да е било всичко.Усетихме и 3-4 вторични труса :cry: Довечера не знам как ще заспя.Дано Господ да ни е приготвил само това.Мога да ви пожелая лек и спокоен ден.

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт май 22, 2012 8:02 am

Добро утро :)
Знам, че след такова премеждие като земетресение е страшничко даже и вкъщи да се приберем, но се надявам вече да е свършило и всички вие, които снощи сте преживели този страх да сте добре и спокойни :)
В слънчевата сутрин сядам на кафе с вас
Изображение
Хубав ден, момичета :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


magi12311
началник печка
началник печка
Мнения: 190
Регистриран на: нед авг 15, 2010 5:52 pm

Мнение от magi12311 » вт май 22, 2012 9:16 am

Елти как сте мила.Успях да се чуя с братовчедка ми.Живеят на ул.Искър.Била е нощна смяна в болницата и е доста уплашена .Слава Богу добре са,Маика и е пред инфаркт милата.Дано се размине само със разрушения и да няма човешки жертви.Ако мога с нещо да съм полезна от тук казваите.Не се притесняваите,с вас сме.А на всички останали веселушки ви пожелавам единспокоен ден

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт май 22, 2012 9:34 am

Добро утро :)

Момичета, кой усетил, кой не - но изкарахме напрегната нощ :roll: Най-вече в София и околностите си е било страшничко. И ние го усетихме силничко в Русе. Живеем на 13-ти етаж и се събудихме от скърцане и пукане на стените. Аз мислех че вали дъжд и ми се струваше, че някой се опитва да отключи вратата. Застанахме под рамката на вратата, която е трегер - доста продължително ми се стори, че люлее. Не излязохме навън, но дълго стояхме будни. Дълго звънях до студента в София - той пък излязъл навън без телефон :roll:

Хайде сега да поразпуснем и да пием по кафенце - дано се успокои всичко и да няма повече трусове :thumup:

Изображение

[youtube]http://youtu.be/kNdNKiuMKvY[/youtube]

Спокоен ден на всички Изображение

Elti, как си, стискам ти палци :hug: :hug: :hug:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Elti
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 678
Регистриран на: чет окт 08, 2009 10:07 pm
:: 31 рецепти от Elti
:: 1236 снимки от Elti
Местоположение: Перник
Контакти:

Мнение от Elti » вт май 22, 2012 12:37 pm

Здравейте.
Включвам се от епицентъра на събитието. Снощи имах най-кошмарното събуждане и като продължение - най-кошмарната нощ.
Живеем в къща (на 1 етаж), а люлеенето усетихме много силно. По високите етажи на блоковете със сигурност е било още по-страшно. Имах чувството, че земята се движи на вълни под краката ми. Тътенът беше зловещ. Всички в града са изплашени и бягат по селата, защото се пусна слух и за пропукана язовирна стена. Има разрушени комини, пропукани блокове.
Приютихме в къщи родителите на мъжа ми (те живеят в блок на 4 етаж), сега чакам с нетърпение и дъщеричката да се прибере. Снощи се чухме с нея. В Благоевград е било по-слабо, но въпреки това са го усетили и там.
Дано няма повече!!! Благодаря ви, че мислите за мен!!! Бъдете здрави и нека е спокоен денят ни.
Изображение
Моето блог-местенце - http://elti-spodeleno.blogspot.com
Моята facebook страничка http://www.facebook.com/SpodelenoOtKuhnataNaElti

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » вт май 22, 2012 2:14 pm

Здравейте Веселушки!
Елти, днес бях първа смяна, излязох рано и нямах време да чета в интернет, но мислих за теб.
Ти си точно в епицентъра, но слава богу добре си. Дано няма повече такива ужаси, ние в Плевен го усетихме,
аз съм на третия етаж и доста се изплаших, това беше съня за тази нощ. Повече не заспах и днес на работа ми беше
малко отнесено. :yawn: Не можах сутринта ди пийна кафенце с вас и затова сега ще пийна с вас нещо друго :)
Изображение
Бони, как си след люлката на 13 етаж :? Пожелавам ви спокоен следобед!!! :hug: :hug: :hug:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт май 22, 2012 2:36 pm

wallpaper_1681-5.jpg
Какво да кажа ,направо съм стресирана от всичко ,което чета от България.1999г. преживях и аз голямото земетресение ,което бе в Турция тогава,не мога да опиша ужаса,който преживях.Бяхме на почивка,събираме багажа и с първия полет в Атина,ама то сякаш с нас е било.Стоях с 2 огромни чанти подаръци за България,защото след 2 дни пътувахме иза БГ ,гледката още ми е пред очите блока на свекърва ми ,който е 3 етажен го гледах как като пластелин се гърчи ту наляво,ту надясно ,голяма сила.Въобще не влязохме вътре.Отидохме да първия магазин и купихме най-малкия телевизор на батерии ,за да сме информирани.2 нощи в колата .пътувах ,каквото имах под ръка и няма да забравя уплашения поглед и на гръцките и на българските гранични власти и нетърпимостта да чуят новини от мястото на събитието.При нас почти вски месец има трусове,но ако не са силни не обръщаме внимание.Щом са минали 3 труса предполагам ,че лошото е минало.Спокойствие и лек ден,дано утре да сте усмихнати :) :)

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср май 23, 2012 4:34 am

Добро дъждовно утро :)
тук вали ли вали,но това
не ни пречи да си изпием кафенцето заедно :)
хубав и неповторим ден приятели!!!
:flow1: :flow2: :flow1: :flow2:


Заключена