Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от milena75 » чет май 24, 2012 5:48 pm

Здравейте!
Честит празник на всички българи! Днес е един от най-светлите дни за всеки един от нас!Специални поздрави на нашите учители, на децата ни и на всички, които се занимават с наука!
Изображение
Честито и на абитуриентите, както и на техните семейства!
Изображение
Ивка, на сина ти пожелавам попътен вятър в живота и много мечти, които да следва, а на теб сили и енергия, за да му помагаш и да му се радваш!
Изображение
Днес и аз имам повод да почерпя - моята първокласничка успешно завърши учебната година, заедно с нея и аз, сега гледаме напред към втори клас :clap: и се отдаваме на ваканционни забавления!
Освен това имам и курбан, няма да ни идват гости, но поне вас мога да почерпя за здраве!
Изображение

Изображение
Весел празник!


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет май 24, 2012 7:33 pm

Изображение

Миленка, специални поздрави на теб и Веси :hug: Бъди добър преподавател и студентите ти ще оценят това, а на Веси желая щастлива и весела ваканция, пълна с много игри и забавления :clap:

На цялото ви семейство желая много здраве и нека никога не ви се случват подобни случки :thumup:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет май 24, 2012 9:00 pm

Момичета,лека и спокойна нощ,без повече трусове,дано остане вече в миналото!Не можах по-рано да ви пиша тъй като и аз идвах до София,няма да скрия ,че ме беше страх!Дано посрещнем утрото с чаша кафе и добри новини!Лека,слънчица!

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » чет май 24, 2012 10:25 pm

Благодаря ти, Бони! :hug:


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет май 25, 2012 12:56 am

dianakatau,Маги,Бони,mami48 и Миленакка,
блгодаря за пожеланията :hug:
преди час се прибрахме се от Сливен беше много хубаво
оркестър ги съпровожда до ресторанта много се забавляваха децата,че и ние покрай тях,
прекарах ме си супер даже на моята половинка му се насълзиха очите(е все пак е баща на децата ни) и дъщеря ни много се забавлява,
ако мога ще кача снимки,но в тази област съм инвалид :( ,
днес на 25.05 сме на друг бал,а в събота продължаваме у нас със приятели събираме се около 20 човека :) ,
но това са хубави поводи дай боже всекиму.
И сега да ви поканя да си изспием кафенцето за сутринта,
защото се очератва да се видя с вас по късно през деня :)
нека е весел и щастлив денят ви приятели!
:flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2:

magi12311
началник печка
началник печка
Мнения: 190
Регистриран на: нед авг 15, 2010 5:52 pm

Мнение от magi12311 » пет май 25, 2012 7:15 am

Добро утро и от мен момичета.Моите слънчица доидоха.Не ги бях виждала 2 години .Много добре са пътували,но бяха уморени.Само внучката имаше достатъчно енергия да тича и да дивее.Нека да се наспят и започваме с тичането и ние останалите,както казва Диана пушки сме,само покраи дребосъка да не стана картечница, че се бъркам и в превода.На половинката говоря на Български ,а с детето на гръцки. :? Нищо и тои се хили заедно с нас,какво да прави човека :eek: Ако успея по някое време ще пиша пак.Лек и спокоен ден ви пожелавам :wink:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет май 25, 2012 7:22 am

b).gif[/attachtmenlank (1][attachment=1]2.jpg
Добро утро,Ивка,радвам се,че сте прекарали хубаво,това ще остане :) :) Миленка,честит празник и на теб ,за съжаление при нас свършват 15 юни,всички малки и големи.Лека и безгрижна ваканция!!!Идвам с моето кафе във Веселата компания,ако мога да я направя по-весела!!!На всички желая приятен и спокоен ден,пълен с усмивки!!! :) :) :) :)MAGI,добре заварила ,напълно те разбирам и за говора,и за чувствата....Да им се радваш и да прекарат хубаво!!! :wink:
blank (1).gif

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет май 25, 2012 8:12 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/YUDtIOyOwgw[/youtube]

Добро утро мили момичета :)

Ивка, Маги Дианка, :hug: Много сте ранобудни, девойки :)
Ивка, приятни дни около абитуриенските вълнения :thumup:
Маги, чудесно е че децата са пристигнали - сега и къщата, и душата ти са пълни - радвайте се едни на други и приятни забавления :love:
Диана /didurana/, какво се случи че ходи в София - нали в края на месеца трябваше да ходиш на преглед? Как си? Как е Бебо?

Elti, как са нещата около вас миличка, как е вашата къща? Обади се да не те мислим :?

Тук отново вали, през последните дни се изсипа дъжд като за световно :roll:

Хубав и усмихнат ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет май 25, 2012 10:45 am

Здравейте! Ние днес решихме да мързелуваме и станахме преди малко. Имах планове да ходя до пазара за пресни лозови листа, но уви дъждът ми ги провали, сега ще трябва цял ден да си стоим затворени вкъщи.
Елти, надявам се да сте добре и да нямате много щети. Дано да си заета покрай гостите и дъщеря ти и затова да не ти остава време за нас. Ние имаме приятели в Рударци, чухме се с тях и се успокоихме, защото тяхната къща е една от малкото без поражения.
Маги, имаш голяма радост - две години далеч от децата са страшно много време, хубаво да им се нарадваш и да се наиграеш с внучката.
Ивка, чудесни преживявания, винаги по това време на годината се връщам към спомените за моята абитуриентска вечер, тогава не я оценявах, мислех си за предстоящите изпити, но сега така ми липсват онези преживявания.....
Макар и дъждовен нека денят ни бъде изпълнен с хубави емоции!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет май 25, 2012 11:38 am

Бони,получих болки,по-силни от обикновено и задух,казаха веднага да тръгвам.Слава богу,ще мина с корекция на лекарствата ,а сега вместо контролния който беше за 31 май,трябва е първата седмица на юни.Дано дотогава да се е разчистил кръвоизлива.Още не съм си записала час.


Заключена