Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » нед май 27, 2012 7:29 am

:flow1: :flow2: :flow1: :flow2: :flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2: Добро утро на станалите момичета!Нека грейне от тук защото навън е мрачно!Не съм добра в качването на снимки и музика,но поне някоя иконка мога :D Приятен ден ,мили мои :hug:


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед май 27, 2012 8:42 am

Добро утро :)
Най-сетне имам нет и мога да се включа в компанията :clap:
Пропуснах навреме да поздравя всички за 24 май, не успях да окуража Елти и Дидка, за което много съжалявам, но се надявам, че ме разбирате :)
Тук е мрачно и вали ситен дъждец, тези дни чистя след майстори и доста се уморих, но утре на работа ще си почина :wink:
Сега поднасям по кафе и пак по задачи
Изображение
Хубав ден, веселушки :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед май 27, 2012 9:02 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/T5CV6Xf0QHk[/youtube]

Добро утро :)

Дианка, Наталка, благодаря за кафенцата - и аз съм тук Изображение
И тук е леко облачно, дано не завали - имам толкова пране, че чак се чудя как да го сложа навън :? Заредих сушилника вътре, но има и още :roll:
Melina, как мина бала - дъжда заваля към 19 ч, дано да не е измокрил децата :wink:
Ивка, при теб как минаха гостите :roll:

Хубав ден на всички и си починете добре, че скоро няма празници Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » нед май 27, 2012 9:40 am

Здравейте!
Такива празнични дни отдавна не е имало - затворени вкъщи, по цял ден вали и е мрачно. Дано да се пооправи това време, че ми действа зле на настроението! Добре, че сте вие да ми го пооправите!
Днес трябваше с малката да ходим на парти с класа им за завършването на учебната година, но като гледам как вали май ще си останем на сухо у дома.
Трябва да свърша и още нещо важно - в края на седмицата си имам рожденничка и тъй като повечето деца се разпръснаха, тя реши празникът да е вкъщи с двамата й най-добри приятели - от две седмици го организира. :wink: В списъка с отметки са отбелязани гости, игри, купон, концерт пред родителите, чипс, торта, сандвичи, соленки. За последните две ще има нужда от моята помощ, но трябва да се поровя малко из сайта и да намеря подходящи идеи. Скоро ми попаднаха интересно оформени сандвичи на renito и смятам да се възползвам.
И така отдавам се на търсене, а на вас желая приятен почивен ден!


Melina
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 81
Регистриран на: пон фев 27, 2012 3:06 pm
:: 8 рецепти от Melina

Мнение от Melina » нед май 27, 2012 3:02 pm

Днес си почиваме след бала на племенницата ми!Нищо не ми се прави,нищо не ми се готви,просто си мързелувам с книга в ръка.Приятен ден на всички!
Човек трябва да бъде достатъчно голям за да признае грешките си,достатъчно умен за да спечели от тях и достатъчно силен за да ги поправи!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед май 27, 2012 4:27 pm

Здравейте приятели :) ,
снощи си прекарахме много добре със приятелите,че чак до ранни зори,
песни музика и танци,днес като се излюпихме със половинката се захванахме със почистването и
миенето на съдове , вече съм пред компа да се видя със вас,остатъка от деня мисля да го измързелувам,
че нещо май в по-вече ми дойдоха сбирките.
Приятен ден и спокойна вечер приятели !!!!
:flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед май 27, 2012 6:20 pm

Привет мили момичета,леко абдикирах от вашата компания,но стягаме рожден ден на милото ми внуче - казва се Антон и става на 1 годинка.Утре ще празнуваме със голямо детско парти в заведение,надявам се всичко да мине добре.Въпреки мрачното и дъждовно време ви пожелавам много настроение и хубава вечер.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед май 27, 2012 7:29 pm

Да ви е жив и здрав сина и внука Антон!Много да ви радва !Когато хората се обичат и повода е прекрасен ,времето вън няма значение.

magi12311
началник печка
началник печка
Мнения: 190
Регистриран на: нед авг 15, 2010 5:52 pm

Мнение от magi12311 » пон май 28, 2012 6:24 am

Добро утро момичета.Моите слънца си тръгнаха вчера и докато оправя след тях малко зор имаше.То не може хем шетане ,хем рев ,но се справих.Сега вече ще ги чакам пак лятото да доидат за един месец.От много приказки почти не сме спали,но поне се понаситихме едни на други.Малката беше наи добре,магазините бяха неини.Събра една торба бонбони и малки шоколадчета.Само на плаж не ходихме ,че имаше вятър и пясъка в очите ни.Хаиде сега да си изпия кафето във вашата компания ииии пак на работа :confused:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон май 28, 2012 7:24 am

128277821_355212_2557050.jpg
Добро утро,ето ме и мен след леко неразположение на линия.МАГИ12311,благодаря ти ,току-що прочетох съобщението ти,мила. :winkiss: Дидка,и на теб само хубави новини ,и да си гледаш безпроблемно бебчо. :) Няколко дни се видяхме "на сухо",но тая сутрин гледам,нито слънце,нито дъжд,по израза на синоптиците облачно,с вероятност за превалявания,само да не ни затрупа градушка,гледах хората как чистеха леда,сякаш е зима,в централна Гърция,а вчера видях доста народ да се прибират с хавлиите от плажа при нас.МАМИ,да ти е жив и здрав внука,радост в къщи!!!Сега пийваме глътка черно кафе и бегом,че е понеделник и имам доста задължения,утре имам едно представяне ,дано всичко мине добре.Весела и спокойна седмица,ВЕСЕЛУШКИ!!! :
128277821_4832211_3299960.jpg
) :)


Заключена