Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от dianakatou » съб юни 09, 2012 9:20 am

f_1_29.gif
http://www.youtube.com/watch?v=b-TvXugx1P0 Добро утро! БОНИ,Честит рожден ден ,една от любимите ми песни е поздрав за теб,нямам време да преведа дословно ,но говори за обич,много обич и за всеотдаване.Метафорична е , няма пряк смисъл с рожден ден ,но има смисъл с взаимоотношенията ,обичта....Пожеланията ми към теб са за много здраве,най-важното ,да си винаги усмихната и всичко,което ти доставя щастие да го имаш в изобилие!!!Бъди щастлива и все така всеотдайна,да красиш сайта на ВЕСЕЛИЯТ ГОТВАЧ :thumup:
wallpaper_1902-1.jpg


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб юни 09, 2012 9:55 am

Дианка, БЛАГОДАРЯ ТИ :hug: :hug: :hug:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб юни 09, 2012 10:03 am

128277821_14385434_2811233.jpg
Колкото до мен ,предстои ми преместване в нова къща и просто не можете да си обясните какъв хаос цари при мен :? иначе съм добре,ще гледам морето от друг ъгъл в съчетание и с много зеленина,но докато стане до края на месеца ,тежко и горко :yee: Затова и нямах възможност да пия кафето ми с Вас,а и май така ще е за известно време ,друг проблем,че ще чакаме и за Интернет в новата къща ,защото искам да си запазя номера на телефона...Да оставя всичко настрана ,ДИДКА,стискам ти палци и да Ви почерпя и аз 12 години официален брак ,а иначе са около 15.Имам съпруг,който за миг досега ,толкова години ,не ме е разочаровал и отношението му към мен е такова,че сякаш жена само аз съм на Земята ,за което му благодаря от сърце и може да ми е тъжно за България , но важно е човека до мен и след години,всичко е като в началото с единствената разлика,че ентусиазма и любовта ,отстъпва място на разума и обичта :love: На всички пожелавам да сте обичани и щастливи!!!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб юни 09, 2012 10:08 am

Изображение

Дианка, нека щастието, обичта и взаимното доверие бъдат с вас дълги и щастливи години - ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА :love:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб юни 09, 2012 5:11 pm

Привет мили веселушки,едва сега сядам на едно следобедно кафе с вас - днес е пазарен ден и отделих време да заредя пресни зеленчуци и плодове.Мила Дианка,Честита годишнина-бъдете живи и здрави,все така сплотени,обичайте се и нека радоста и щастието останат при вас завинаги,Стана ми така приятно прочитайки, какво означаваш за съпруга си, дано е винаги така и на всички пожелавам така да протича и техният живот.Хубав и спокоен ден момичета.

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » съб юни 09, 2012 6:09 pm

Изображение

Желая ви,прекрасна,лятна вечер!

Дианка,Честита Годишнина!

Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » съб юни 09, 2012 6:18 pm

Изображение

И,да се почерпим с нещо разхладително,в края на горещият ден :)
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

magi12311
началник печка
началник печка
Мнения: 190
Регистриран на: нед авг 15, 2010 5:52 pm

Мнение от magi12311 » съб юни 09, 2012 7:09 pm

Диана ,честита годишнина.Бъдете все така влюбени.Бъдете винаги заедно.Пожелавам ви цялото щастие което можете да поемете.А на останалите веселушки пожелавам една приятна вечер. :cake: :flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :beer:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб юни 09, 2012 8:50 pm

Изображение

Присъединявам се към пожеланията за прекрасна вечер - с това питие на красивия морски бряг, показан от Нинка :love:

Дианка, НАЗДРАВЕ :hug:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб юни 09, 2012 9:34 pm

Диди,честита годишнина!Пожелавам ти да съхраните това,което сте изградили завинаги!И ако има благородна завист ви завиждам..Дано винаги да се чувстваш така обичана,уважавана и подкрепяна от мъжа до теб!
:flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1:
На всички момичета спокойна нощ!


Заключена