Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » чет юни 14, 2012 7:54 am

Добро утро :)
Нинка, честит рожден ден "на патерица" на дъщеря ти! Да е жива и здрава и сбъдне мечтите си.
Изображение
Как сте, момичета, днес е по-прохладно и рано-рано дойдох на работа, сега поднасям по кафе за усмихнат старт на деня
Изображение
Хубав ден и много обич да получавате :hug: :hug: :hug:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет юни 14, 2012 8:16 am

ДОБРО УТРО!ПРИЯТЕН ДЕН НА ВСИЧКИ!
НИНКА,СЪС МАЛКО ЗАКЪСНЕНИЕ ДА ТИ ЧЕСТИТЯ-ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА ДЪЩЕРЯ ТИ!МНОГО ЩАСТИЕ Й ЖЕЛАЯ! :flow2: :flow2: :hug: :flow2: :flow2:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет юни 14, 2012 10:21 am

128277821_14554218_2557049.jpg
]Добро утро и от мен! :) БОНИ, благодаря ти,миличка,малко поспадна температурата,но едно 37,7 и 8 ,38 поддържа,вчера 2 часа бяхме в болницата,утре пак ще посетим доктора,изрично му забрани всякакъв вид умора до неделя,но и той самия няма кураж ,а е мъж 1.85 .Както и да е вярвам,че почивайки ,ще си възобнови силите.Притеснявам се не за друго толкова,но преди 4 години ,още живеехме в Атина,лятото държахме една таверна тук ,на острова от един ,такъв вирус ,получи усложнение възпаление на миокарда,защото тогава с температура и антибиотик работеше?!Резултата бе 13 дни в интензивно отделение в Атина ,добре,че късмета бе на негова страна и микроба не успя да унищожи мускула на сърцето.Оттогава преосмислих живота ,всичко това побъркване по материалното и решихме да се преместим тук ,на тоя далечен остров,далеч от всичко,което съпътства модерния,съвремен живот....и да се опитаме да живеем колкото по-земно е възможно.Момичетата от големите градове ,предполагам,че ме разбират напълно..... :) Днес ,сърцето се възобнови,за наша радост съвсем малки изменения,които ни обясниха,че може почти всеки да ги има,без да подозира,ако не прави специални изследвания.ДИДКА,как са при теб нещата?Лек и спокоен ден,и не забравяйте да се усмихвате и да сте позитивни."БЛАГА ДУМА ЖЕЛЯЗНИ ВРАТИ ОТВАРЯ" :) :)

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет юни 14, 2012 10:43 am

Вълшебно утро в Четвъртък Приятели!~
Вълшебно лято,топло,ароматно ухае на цветя и на липи събуди ме в зори с усмивка нежна като песен!
Прошепна нещо мило и мечтано,целуна ме и Благослови!
В такава утрин,като тая денят Ви нека грее от сиянието на многоцветните цветчета,
ароматите и песните на лястовичка бяла,която,за късмета Ваш рано,рано е запяла!
Благословен да е деня за всички ни!
:flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет юни 14, 2012 1:10 pm

Привет момичета мили,вчера бях в сайта и прочетох за рожденичката на Нинка - написах поздравления и изпълних процедурата по изпращане и проверка,видях го с очите си,че е отпечатано под това на Нинка, по - късно,влезнах в сайта да потърся рецепта за Мусака с патладжан и останах изненадана,че написаното от мен е изчезнало - това,между другото не е за пръв път,може ли да ми обясните -как се получава това положение.Нинка,да ти жива и здрава дъщеричката,радост,щастие и късмет в живота.Прекрасен ден мили момичета.

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » чет юни 14, 2012 3:17 pm

Здравейте,слънчица!

Изображение

Момичета,много ви благодаря и от името на дъщеря ми за милите пожелания!

Днес,ще ви почерпя отново.Аз имам Рожден Ден!
Ами,да съм жива и здрава! :D
Вече празнувах с колегите,сега и вас да почерпя и довечера вкъщи.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » чет юни 14, 2012 3:35 pm

Изображение

Изображение

Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет юни 14, 2012 4:41 pm

00159.jpg
wallpaper_2146-6.jpg
Честит Рожден Ден,НИНКА и разбира се да си жива издрава,пожеланията ми са за много здраве,бъди все така радостна ,лъчезарна ищастлива жена,обичана и влюбена!Нека щастието е винаги при теб итвоето семейство!!! :wink: Вие поне имате възможност с Мими да празнувате всяка своя празник,докато най-малкия ми син и аз имаме рожден ден на един и същи ден,така че почти не усещам ,че празнувам ,винаги заслужено празнува Стилианос,все пак и малък е ,пък и да не афиширам и аз много,нали пораствам :ooppss: ,но пък всяка възраст си има своята красота!От мен весело прекарване ,пийте едно пиене и за нас,че тук ни морят големи жеги....Наздраве и след 100 години ,пак да се вдигат наздравици и щях да пропусна едно,голямо БЛАГОДАРЯ за виртуалното почерпване ,ами то си е цял купон :yee:
Последна промяна от dianakatou на чет юни 14, 2012 4:45 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет юни 14, 2012 4:44 pm

Нинка, честит рожден ден

Една свещичка повече гори
Една сълза във твоите очи блести...
Не, ти не си една година остаряла
ти просто мъничко си помъдряла!
Честит рожден ден!

Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

magi12311
началник печка
началник печка
Мнения: 190
Регистриран на: нед авг 15, 2010 5:52 pm

Мнение от magi12311 » чет юни 14, 2012 5:34 pm

Нинка то си е голям купон .Честит рожден ден.Ако мога да събера щастието в двете си шепи ,ти го подарявам,Ако мога да побера любовта в двете си шепи ,и нея ти я подарявам,ако мога да събера красотата в очите ми ........и нея ти я давам :love: Бъди жива и здрава мила


Заключена