Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от i4eto3421 » пет юли 06, 2012 9:17 am

Здравейте всички бърборани :D Ето ме след почивка.Морски поздрави от Китен.ИзображениеИзображениеИзображение


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет юли 06, 2012 12:30 pm

Привет момичета,както винаги сте на ниво - сърдечни пожелания,естетично сервирани кафета,благодаря за което.Бони, точно така е мила - радвам се и съм щастлива,че сме заедно въпреки всичко, ние сме едно много сплотено семейство и примаме предизвикателствата на съдбата стоически и бих казала геройски,не се предаваме,дано още дълги години сме заедно,този мъж никога не ме е наругал,обидил,наранил,затова заслужава моето внимание и грижи,просто се обичаме.Миленка, много красиво поднесено кафе, а за стихотворението,какво да кажа - това е Петя Дубарова, не се нуждае от коментар.Пожелавам на всички - весел,прекрасен и спокоен ден.

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет юли 06, 2012 5:00 pm

Здравейте :)
Време е за следобедното ни Сладко изкушение Приятели!
Весел Уикенд!~
Пожелавам Ви да обеднеете с няколко Тревоги,
да забогатеете с много Усмивки
и с един Приятел повече в днешния Слънчев и Прекрасен летен ден!
Благодаря на Бог за хората с големи сърца!
Поднасям Ви Мелбичка с много Любов,Шоколад :bliz:
и дано оставащите часове от деня да са много цветни и сладки!
Обичам Ви!Весел Уикенд!
:flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет юли 06, 2012 6:12 pm

Изображение

Ехооооо, СЛАДОЛЕДЧЕТА :D
Поднасям ви го с удоволствие и го споделям с вас - МНОООГО ГО ОБИЧАМ :love:

Хубава вечер и прекрасен уикенд и на морето, и в планината, и в къщи :clap:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб юли 07, 2012 12:07 am

Здравейте!
Загубих се малко, тъй като нямахме ток. Преди седмица се развихри буря, която остави след себе си паднали клони, дори и цели огромни дървета, скъсани ел. кабели и над 2 милиона потребители без ток :eeek: ... При всичко това - и ужасна жега... Някои райони все още са без ток. Добре, че беше басейнът през деня, а през ноща се охлаждахме под студените душове. Близкият мол гъмжеше от хора. Гледката навсякъде беше следната: хора, седнали и легнали по пода до електрически контакти (а такива има и по стените, и по пода на мола) си зареждаха мобилните телефони и други електроники. Някои дори си бяха донесли и ютии и си гладеха дрехи на местата за преобличане на бебета. Опашката от коли пред Мак Доналдс излизаше на булеварда... Лед беше невъзможно да се намери по магазините...
Такива неща се случват при нас. Синоптиците предсказват още бури, дано да не се случва отново това, че е страшно горещо без климатик.
Сега си взимам от сладоледчето и след това се отправяме към басеина.
Дори и през нощите не се захлажда. А и влажността на въздуха е много висока и така горещината се усеща още повече.
Лека и прохладна нощ на вас!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб юли 07, 2012 7:06 am

Хайде да ви кажа и добро утро, да ви пожелая слънчеви и усмихнати почивни дни и да отивам да спя :sleep:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб юли 07, 2012 9:02 am

Изображение



http://www.vbox7.com/play:f9a8f6f1

Добро утро :)

Йоанка, радвам се че вече сте осветени и охладени :) Дано макар и да има бури, да няма такива неприятни поражения :thumup: Без ток си е направо ужасно - толкова вече сме свикнали с всякакви електрически уреди, че без ток сякаш ни е трудно да живеем :roll:
А в не много далечното минало /преди 60-70 г/ нямаше климатици, дори вентилатори по къщите не е имало, а не бих казала че климата е бил по-различен :? Да си спомним Яворов и "На нивата" или "По жътва" на Елин Пелин :innocent:

Много се отнесох и ми стана мъчно - и сега в 21 век има хора, които живеят толкова първично. Едни от желание да бъдат близко до природата, а други просто от невъзможност :(

Да се порадваме на летния ден и нека доброто настроение и усмивките да бъдат с нас Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб юли 07, 2012 12:00 pm

Бони,благодаря ти за прекрасната песен на Лили Иванова и видео, сега, макар и на обяд, ще си пийна кафенце от твоето.Йоанка, наистина е много трудно да живее човек без ток, дано повече нямате подобни проблеми, че в тия горещини си е направо ужас, откъдето и да го погледнеш.Прекрасен ден, мили момичета.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб юли 07, 2012 12:56 pm

Ето ме и мен.Аз също ще пия кафето си сега :) Приятна почивка на всички! :winkiss:

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » съб юли 07, 2012 4:23 pm

Здравейте,сладурчета!
Изображение

Дано,всичко,при всички да е наред!
Йоанка,дано нямате повече никакви проблеми,че и без друго,жегата там е ужасна.

Катенце,удовлетворението,в този живот,и смисълът да живееш,не се състои в това,непременно да отидеш някъде...,за да видиш нещо...и т.н.
Ще си щастлив,само тогава,когато сърцето и душата са там,където са сродните такива.Когато даваш едното си крило,на човека,който до този момент е използвал неговите заради теб и семейството и си оставате в гнезденцето,но с много любов и красиви спомени.Аз,също съм преживяла това нещастие.Преди години,татко ми получи тежък инсулт,но и ние като вас,сме едно голямо сплотено семейство,и с цялата ни обич и опора,днес,татко си е жив и здрав и така...
От все сърце,пожелавам на всички,само прекрасни,летни дни,където и да се намират!Само здраве да е!
Тези цветенца,са за вас,с много обич и приятелски чувства-от мен!

Изображение


И дойде време,за една почерпка
Мойта половинка,днес пораства с още една годинка.Както обичам да се шегуваме с колежките,че мъжете си остават цял живот деца,а аз им отговарям , че моят мъж расте,вече е пети за шести клас :D :D :D :clap:
Шегата на страни,днес ще ви почерпя за неговият рожден ден,и за този на сестричката ми,който беше на 04.07.,но аз гледам да мина с една почерпка...Е,криза е........


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Каквото и да им пожелая и на двамата,ще бъде малко.Затова,им желая,да са ми живи и здрави и да бъдем,все така заедно и сплотени!Много си ги обичкам!
Довечера ще е пиршеството,в тяхна чест!
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон


Заключена