Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Makaweli » съб юли 07, 2012 5:52 pm

Нинка, ЧЕСТИТ РООЖДЕН ДЕН НА СЕСТРИЧКАТА ТИ - НЕКА Е ЖИВА, ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА, ВИНАГИ ДА СТЕ БЛИЗКО ЕДНА ДО ДРУГА И ДА СИ ПОМАГАТЕ :flow1: :flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2:

Изображение

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА ПОЛОВИНКАТА ТИ - ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И НЕКА ЛЮБОВТА И ВЗАИМНОТО ДОВЕРИЕ ВИ БЪДАТ ВЕРЕН СПЪТНИК ДЪЛГИ И ЩАСТЛИВИ ГОДИНИ :cake:

Изображение

[youtube]http://youtu.be/b91JUg0u-OI[/youtube]

ВЕСЕЛО ПРАЗНУВАНЕ :celebrate: :happybd: :baloons:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб юли 07, 2012 5:54 pm

ninka71,благодаря ти за милите думи,аз не се оплаквам,че не мога да отида някъде - просто обясних,че съм била по тези маршрути,но на тоя етап не можем да отидем никъде, това не ме притеснява изобщо,само мъжът ми да е жив и що годе добре - нищо не искам за себе си.Да са ти живи и здрави рождениците, много щастие,късмет и успехи, дано завинаги си останете весело и сплотено семейство.Нинка, каква е тая щедра почерпка, а казваш - криза е, дано винаги в такава разкошна \ криза\ живеете.Весел празник, мила Нинка.

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб юли 07, 2012 6:28 pm

Нинка,, честит рожден ден на твоята половинка и на сестричката ти! Много здрави и щастливи да са!
:happybd: :baloons: :cake: :beer: :flow1: :flow2: :happybd: :happybd:
Благодаря ви за съчувствието и пожеланията - дано повече не се случва. Да, така е, Бони. Беше ми неприятно първият ден, но се свиква. Преди 2 лета нямахме климатик, в България никога не сме имали и не ми е правило впечатление. Но като свикнеш по един начин и после ти трябва малко време да се адаптираш към новите условия.
Днес ще помързелувам, ще се помотаме по магазините, късно вечерта, когато падне сянка над басейна ще се гмурнем в него и така...
Ще е най-горещия ден, а утре - бури... Ох, дано ни подминат този път.
На вас ви пожелава лято без бури,лято, изпълнено с много приятни преживявания!

magi12311
началник печка
началник печка
Мнения: 190
Регистриран на: нед авг 15, 2010 5:52 pm

Мнение от magi12311 » съб юли 07, 2012 8:04 pm

Здравеите мили момичета.Наи - после малко време и за компа.mami48 поклон пред любовта ви .Да обичаш и да си обичан е нещо прекрасно. :love: Нинка да са ти живи и здрави рожденниците.Пожелавам ви още много щастливи мигове. :cake: :baloons: :serve: :happybd: Иоанна дано вече няма проблеми с тока.Знам какво е .Ние почти всяко лято сме на нещо като режим ,че не могат да произведат достатъчно енергия и при 42 градуса ............ доста трудно става охлаждането ,добре че имаме газов котлон ,та поне за готвенето не се притеснявам.Но с горещините толкова години не мога да свикна.Изтощават яко.Момичета пожелавам ви прекрасна вечер и още по прекрасен и разхлаждаща неделя.А на всички отпускари.... заредете се с положителни и красиви емоции.Приятно прекарване на отпуските :D :thumup:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб юли 07, 2012 9:30 pm

Мила МАГИ, сърдечно ти благодаря,за милите и топли думи - мисля,че точно в трудни моменти се разбира, колко държиш на човека до теб, когато си млад и здрав е лесно, но има и такива моменти в живота - да направиш ревизия на всичко минало и да се молиш, дано още много време да сме заедно, той е моето другарче, той е мъжът, който заслужава много любов, обич и топлина.Всичко добро Маги.

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » нед юли 08, 2012 2:45 am

Здравейте мили готвачета:)
Доста дълго липсвах по много причини, но не ви забравих. Липсвахте ми, но за съжаление нямах възможност дори да ви чета от време на време. При мен има много новости, но най-важното е новото попълнение в семейството- имаме си един гоооолям бебчо, които вече е на 8 месеца и е мнооооооого хубав:)
Всеки свободен час ще гледам да съм с вас.
Много целувки на моите любими приятелки в сайта- Milena75, makaweli, vyra59,Elti и quick_v, и пожелания за чудесно лято на всички в сайта.
Аз съм Ани- за тези, които не ме помнят и за новите приятелки:)
**********************************

С малко закъснение , но от сърце всичко най-прекрасно за Нинка и за всички празнували :)
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » нед юли 08, 2012 5:39 am

Мила Ани, здравей и добре дошла отново при нас! Много се радвам за теб, че си добре и че имаш един прекрасен бебчо!
Да ти е жив и здрав и много да те радва! Надявам се, че вече ще бъдеш редовно с нас! :hug:
Тъй като съм станала много рано(на мога да спя от горещините) поднасям по едно неделно кафенце
Изображение
Нинка, честит рожден ден на половинката ти и на сестричката ти! Да сте живи и здрави, да имате много радостни моменти заедно!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » нед юли 08, 2012 5:50 am

ДОБРО УТРО:)
С нетърпение очаквах да дойде утрото и да ви пожелая хубав ден:)
С кафенцето (за мен сокче) ви пускам и едно лятно хитче.


[youtube]http://youtu.be/hcm55lU9knw[/youtube]

Започвам със сутрешните задачи и едновременно със закуската и ще се навъртам около компютъра- ако ми позволят:D
Вярвайте ми- толкова ми липсвахте, че цяла нощ четях рецепти, коментари, мнения във форума... Поздрави на Неви и Павел- БРАВО- много чудесни новости :clap:
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
xevi
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 407
Регистриран на: нед авг 05, 2007 12:34 pm
:: 108 рецепти от xevi
:: 706 снимки от xevi

Мнение от xevi » нед юли 08, 2012 6:23 am

lady_LANA, добре дошла пак при нас, наистина много време липсваше :)
Поздрави за най-новия член на семейството, да е жив и здрав и да ви носи много радост :flow1:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » нед юли 08, 2012 7:57 am

Добро утро и от мен!
Ани, радвам се, че си отново тук. Да расте здрав и силен малкият юнак и много да ви радва!
Изображение
Весел ден за вас!
А за мен сладки сънища :yawn: :sleep:
Като се събудя ще си пийна от кафето.


Заключена