Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » нед юли 15, 2012 11:16 am

Нинка,Бони, благодаря ви за кафенцата - само като види човек, как и къде са поднесени, няма как да остане безразличен.Нинка, мина ли стреса от труса или още сте притеснени, пиши мила.Бони, правилно си се ориентирала - на сянка и климатик, днес при вас, ще се сипе жар буквално - 43 градуса е непосилна жега, дано всичко лошо да отмине и градусите да се вместят в нормални граници, че вече си мисля, дали не сме във Африка.Пожелавам един спокоен, приятен и лек ден.


lu.peltekova
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 7
Регистриран на: вт апр 03, 2012 6:46 pm

Мнение от lu.peltekova » нед юли 15, 2012 11:51 am

Здравейте мили момичета..имам нужда от вашата помощ кажете ми някакви идеии за празнична вечеря но да се приготва бързо защото няма да имам мн време .. благодаря ви (целувки)

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » нед юли 15, 2012 12:34 pm

Момичета,благодаря ви,за съпричастността
Положението за сега е спокойно.Страхът,като че,повече се усеща с настъпването на нощта.
Дано,никъде по света,да няма бедствия,че много изстрадахме всички.
Бони,мила,пази се днес,че е жестоко горещо,особено при вас.Била съм и в Русе и във Видин,по това време на годината,в близост до Дунав,и ако трябва да съм искренна,никъде в страната,няма такъв АД.Страшно е.Особено,за хора,които не са живяли там.
Изображение

Изображение

Изображение
Приятен обяд,приятелчета!
Хубава неделя!

За малко да забравя;днес е първият ден,от трите,така наречени горещници.Празнуват,носещи имената;Юлита,Юлиана,Владимир и техните подобни.
На именниците-Честито!Здраве,щастие и късмет!
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед юли 15, 2012 2:09 pm

Катя, Нинка, наистина навън е нещо ужасно - след като пуснах климатика се показах само за да пусна боклук в кофата и установявам, че е НЕВЕРОЯТНО ГОРЕЩО.
Освен "главозамайването" от вчера имам и едно ужилване - и представете си не от пчела, а от оса :? А уж където имало пчели, нямало оси - да, ама не ... Сега си имам едно огромно червено петно до лакъта, а как сърби, не е истина :roll: Както се смеят моите мъже - "Мамо, не си жена за село :D "

И ... нещо разхлаждащо :clap:
Изображение

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юли 15, 2012 3:45 pm

Бони, слагай лед на ужиленото място . много облекчава и спира сърбежа.Относно жегиона . нямам думи, при нас не се диша, спотайваме се в къщи на климатик и вентилатори, да издържим до вторник - 28 градуса, мечтана температура.Да са живи и здрави всички именници, весел празник и много настроение.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед юли 15, 2012 4:30 pm

Здравейте ,момичета!Трябва да издържим на тия жеги,малко остава!Съчувствам на всички в района на земетресенията,чак днес научих и то от форума :ooppss: .Тези дни често пропускам новините,просто защото излизам в парка на въздух.
Относно празничната вечеря ,аз се уча още от другите и не бих могла да дам идеи,сигурна съм,че някоя от момичета ще помага,междувременно разгледала ли си рецептите,може нещо да ти ,,проговори,,от редовете :wink: .Аз например сега ровя за рецепти за соленки и сладкиши,ще ми трябват за повод.Щом са насреща хората и рецептите на,,веселия готвач,,вечерята ще бъде супер! :thumup:

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » нед юли 15, 2012 7:00 pm

Изгоряхмееееее!
Ужасно е!
Искам зимааааа!

Този ад,не се издържа вече.
Бони,у нас в двора показва 43*,а при вас,не ми се мисли...
Изображение

Дано,поне да завали дъжд...

Приятна,неделна вечер! :winkiss:
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

magi12311
началник печка
началник печка
Мнения: 190
Регистриран на: нед авг 15, 2010 5:52 pm

Мнение от magi12311 » нед юли 15, 2012 7:14 pm

Момичета кураж .Още малко и поне в БГ ще позахлади.А тук изгаряме до сряда на 44 -45 градуса.Лошото е, че започнаха и пожари и това допълнително ни затопля,а за плаж ,дори не мисля.Водата е като току що сварена супа. :yee: НОООООООО ще премине и това,само да издържим.А сега ви пожелавам прекрасна вечер :love:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » нед юли 15, 2012 8:17 pm

Здрваейте!
Съчувствам на тези от вас, при които е наистина непоносимо горещо. Ако можех да ви пратя малко прохлада с подухващия морски вятър, бих го направила с удоволствие.
Изображение
Ние два дни не мръднахме от плажа. Беше много приятно, под чадъра естествено. Децата почти не излязоха от водата, а тя - топла, топла, на чай прилича. Особено днес там беше и по-безопасно. Почти цял следобед духаше силен вятър и чадърите летяха по плажната ивица като изтребители...Един се заби в рамото на мъжа ми и сега го лекуваме. Но пък за сметка на това си починахме чудесно.
Желая ви лека и спокойна вечер!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед юли 15, 2012 8:25 pm

ох ,милите!Знаете ли за какво си помислих,колко хора възрастни и болни нямат климатици,някои сигурно и вентилатори дори....... :( .Жал ми е ,ние младите едвам се справяме.......Но чакаме дъжд ,утре ще е по-добре,на есен най! :wink:


Заключена