Предствете се с 2 думи..

Мнения, препоръки, съвети - всичко свързано с функционалността, съдържанието и дизайна на сайта и форума
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Предствете се с 2 думи..

Мнение от Sirena » пон авг 13, 2012 3:07 pm

Добре дошла, Мира :) Радвам се, че нашето семейство се увеличава. Успех в кулинарното поприще :giflo1:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


mira408
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 2
Регистриран на: пон авг 13, 2012 10:16 am

Мнение от mira408 » пон авг 13, 2012 4:59 pm

Благодаря ви за топлото посрещане lady_LANA и на тебе Sirena ще се радвам да си бъдем полезни във всяко едно положение.С уважение Мира!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон авг 13, 2012 5:18 pm

Добре дошла, при нас Мира,попаднала си на точното място - богато разнообразие на рецепти,мили и сърдечни приятели, дано ти е добре при нас, засега си доста ангажирана с бебчо,но по-късно, като поизрасне, ще влезеш в ритъма на Веселият готвач.Пожелавам ти успех в кулинарното изкуство.Лека и приятна вечер,Мира.

Потребителски аватар
sbt03
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 527
Регистриран на: нед юни 20, 2010 10:22 am
:: 23 рецепти от sbt03
:: 179 снимки от sbt03

Мнение от sbt03 » пон авг 13, 2012 5:27 pm

Здравей, Мира! :)
Добре дошла в този кулинарен свят! Освен много идеи, рецепти, апетитни снимки, в сайта има страхотни кулинарни, които винаги могат да ти помогнат, макар и виртуално. Приятни кулинарни мигове! Много здраве и всичко най-хубаво пожелавам на твоето бебче! :)
:sun: :flow2:
Моят блог - http://vinagi-vkusno.blogspot.com :chef:

Изображение


mam4eto_30
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 28
Регистриран на: пон мар 15, 2010 7:03 pm

Мнение от mam4eto_30 » пон авг 13, 2012 5:35 pm

Здравейте .Казвам се Петя и съм от Варна и се радвам че съм част от Вашият кулинарен свят. :thumbsup:

Потребителски аватар
borissova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 79
Регистриран на: вт авг 07, 2012 10:13 am
:: 10 рецепти от borissova
:: 34 снимки от borissova

Мнение от borissova » пон авг 13, 2012 6:15 pm

cook-3.jpg
cook-3.jpg (69.18 KиБ) Видяна 2929 пъти
Здравей и от мен Мира! Добре дошла при нас! Тук всичко е вкусно, уютно и радостно! Честита рожба, да ти е жива и здрава! Поздрави и слънчево настроение - Малина. :tongue:
"То целият свят е болен, синко. Едни от това, Други от онова. Няма здрав човек на света. Гледаш, тялото желязно, а душата — гнила." /Елин Пелин/

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт авг 14, 2012 8:14 am

Здравей,mam4eto_30 и аз съм от Варна, казвам се Наталия. Добре дошла!
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Melina
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 81
Регистриран на: пон фев 27, 2012 3:06 pm
:: 8 рецепти от Melina

Мнение от Melina » вт авг 14, 2012 9:08 pm

Здравейте!Казвам се Милена и съм от Русе.Съвсем случайно попаднах при вас и съм очарована от приятелските взаимоотношения в този форум.А по отношение на рецептите които изпробвах ще цитирам големия си син:Изключително съм доволен,че откри този сайт!Желая приятни и щастливи мигове на всички!
Човек трябва да бъде достатъчно голям за да признае грешките си,достатъчно умен за да спечели от тях и достатъчно силен за да ги поправи!

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » вт авг 14, 2012 9:16 pm

Петя, Милена, здравейте:)
Тук е чудесно:) :thumbsup: :giflo2:
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт авг 14, 2012 11:12 pm

Здравей,Мира!Добре дошла при нас,тук ще намериш много приятелско отношение,много вкусни рецепти.Да ти е живо и здраво детето,знам,че сега нямаш много време за писане покрай мъника,моето е на годинка и пак май няма време :wink: :D .Много харесвам този сайт-страхотни рецепти,много вкусотии научих,направила съм си папки и като харесам нещо с едно цъкване и хоп в любими и са ми подредени рецептите......абе супер е ! :thumup:
Здравей ,Петя !Добре дошла и на теб!И аз съм от Варна.Спомням си като се регистрирах колко топло ме посрещнаха както вас сега,беше много хубаво.


Отговори