Как тече денят на Веселите готвачи? - Август '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Anego
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 115
Регистриран на: съб сеп 04, 2010 10:14 am
:: 26 рецепти от Anego
:: 212 снимки от Anego

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Anego » чет авг 23, 2012 7:52 am

Добро утро, скъпи съфорумци!

Редовно посещавам сайта, но от няколко дни съм неприятно атакувана от още по-натрапващи и изнервящи реклами. Мили Админи, наистина не може без да печелите за труда, положен за оформяне на сайта, но пощадете ни малко! :)


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет авг 23, 2012 8:14 am

Добро утро, веселушки :)
Хайде на кафето
Изображение
Нинка, и аз правя зимнина, но я почвам септември като поразхлади и понеже всичко купувам от пазара правя само някои неща :) и то в събота и неделя, че уж тогава почивам :wink:
И, момичета, да не говорим за ЕГН-ета, важен е духа и борбеността. Като "гледам" тук сме все на около 30 :wink: и става веселба.
Хубав ден и много усмивки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет авг 23, 2012 8:17 am

380494_391546004246525_582896664_n.jpg
Хей,къде сте само Малина е поднесла :coffee: ,
а аз си мислех,че съм се оспала :) .
Пия си кафенцето тук и изчезвам да плащам сметки :wink: ,
докато не е станало много горещо.
А ето я и Наталка :) ,Добро утро :) .
Не е важно ЕГН-то важно е на колко се чувстваш,
а купончетата при нас са на 6 :thumup: .
Хубав ден!!!

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » чет авг 23, 2012 8:46 am

Добро утро на всички.
Цяла нощ не съм спала,малчо беше с 38.8Т.Какво беше това чудо не знам.Давам му за температурата ,а тя се вдига от 37.8 стигна 38.8,изгоря детето,втори път му давам,друг сироп и след 1 час стана 38.2.За първи път да не мога да сваля температура.Че и на слабинките му слагах студен компрес и нищо.Сега ще ходим на доктор,абе от вчера ми е тръгнало така.Правих една торта със фондан,а той се набръчка и започна да се разтича :cry: .Тортата е слонче,счупи му се едното ухо.Трябваше да е за 20 парчета ,а тя стана почти двойна,луда работа......аз не пуша,но ако имаше една кутия цигари със сигурност щеше да изчезне за отрицателно време.Стискайте палци,всичко да е ОК.
И мен ме дразнят рекламите ,но пък ми става и готино ,че все повече искат да рекламират тук.Това значи че сайта е доста посещаван,което много ме радва.
Ето едно мързеливо кафенце :coffee: от вас чакам компания и хубаво настроение.


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » чет авг 23, 2012 8:51 am

Добро утро приятелки! :hug:
Няма да говорим за ЕГН-та, важното е как се чувстваме :wink:
Присъединявам се към вашата компания с кафенце и ви желая хубав ден :sun:
Изображение
Иче, сега прочетох за детенцето, дано се оправи, че аман вече от тези целогодишни вируси. Идете на лекар и стискам палци!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
borissova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 79
Регистриран на: вт авг 07, 2012 10:13 am
:: 10 рецепти от borissova
:: 34 снимки от borissova

Мнение от borissova » чет авг 23, 2012 9:10 am

Всичко ще е наред, Иче. От нас винаги можеш да имаш компания и хубаво настроение.
"То целият свят е болен, синко. Едни от това, Други от онова. Няма здрав човек на света. Гледаш, тялото желязно, а душата — гнила." /Елин Пелин/

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет авг 23, 2012 9:28 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/XTBtt31TR58[/youtube]

Добро утро :)

Много е хубаво да си в отпуск - ставаш когато ти се иска, правиш каквото ти е хубаво, какво повече :wink:
Снощи си направихме една много мила среща - не се бяхме виждали от 2 години. И понеже бяхме колеги с мъжа, имахме толкова много неща да си кажем ... За огромно съжаление се оказва, че когато сме в чужбина можем да живеем и работим по техните правила, а защо ли тук всичко си тече по старому и мнооого трудно се променя :?

За ЕГН няма да говорим - всеки е на толкова, на колкото се чувства :roll:

Иче, тези летни вируси са много неприятни - дано всичко бързо отмине и детенцето да е добре :thumup:

Хубав и успешен ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет авг 23, 2012 1:42 pm

Здравейте момичета, днес графика ми се наруши - спах до 9ч.,това не се е случвало отдавна и после трудно наваксах задълженията - взех душ,хукнах, като луда да пазарувам,дори едно кафенце не пийнах до обяд,направо се озъбих от бързане, пребърсах набързо всичко, приготвих бърз обяд, пак душ и накрая се изплезих от бързане - като Пинко, бавно и тържествено седнах да ви пиша.Иче, много съжалявам,че така се е случило с мъничката душичка, дано се оправи бързо, пиши как е, има ли подобрение.Виждам,че сте добре останалите,дано е винаги така, харесва ми,че се абстрахирате от ЕГН-то - то не е важно, аз,като съм на почти 100г. да не би да ми личи, имам отлично чувство за хумор, самоирония,обичам хората, малките дечица,птиците,животните, абе, с една дума - цялата флора и фауна,а вас, обичам най-много.Хубав и спокоен ден на всички.

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » чет авг 23, 2012 4:04 pm

Здравейте,мили момичета!

Иче,как е малкото зайче?Спаднали температурата?За другото не се ядосвай.Дано детенцето да се оправи.Пиши.
Наталка,моите продукти са в градината.Стоя си на терасата и ги дебна...Щом узрее нещо,веднага го "копвам" и хоп в буркана... :D Лесно е,нали :thinking:
Бони,е как,да не е хубаво по време на отпуска,та нали я чакаме толкова време...то,направо си е релакс.А що се отнася за хората,които живеят и работят в чужбина,съобразявайки се с техните правила и начина им на живот,отговорът не е труден.Там,освен,че умеят да ти възложат работа за изпълнение,като прилагат в това такт и уважение към работника,знаят,че този труд си има и цена.И вече,като погледнеш крайният резултат в края на месеца,осъзнаваш,че си струва следващият път,да вложиш още по-голямо старание.Или казано на кратко;стимул и хъс!
Това е!А тук,ако може ти да им плащаш,за да те вземат на работа,няма да се замислят...Тогава процента на безработните ще е 0%
В България,едва ли скоро ще настъпи нещо като промяна,но в положителен аспект.Не вярвам да се случи.Не и в България!Много години,проспаха някои от висшестоящите,а сега се чудят,зад коя ли маска се крият лицата на братя Галеви,например.Или други подобни,които те създадоха и онези пък им играеха по свирките,а сега КЪДЕ СА???
Е,ТАМ СА.....КЪДЕТО И ОСТАНАЛИТЕ!!!Всички знаем отговорът.Но ни правят на глупави.Ние пасем трева и лапаме мухи...Ето затова и за още много такива дела,надеждата ми за промяна тук,умря.....Непростимо е,да гледаш,как умишлено убиваш народа си,който е отделил единствената си възможност,която му се дава в БГ,а именно да използва своя глас,защото ти се е доверил,защото си му дал надежда,защото си подхвърлил като на куче,коричката хляб,а той я вземе целувайки ти нозете,за да я занесе на децата си,които снощи са си легнали съвсем гладни...Непростимо е,цял един народ,да преживява такова страдание и такъв труден живот,за да са добре други.
И...след като сме в криза,ще бъде за всички!Не,само за обикновения човек.........
С две думи...НЯМАМ ДУМИ!Въпреки,че изписах доста.
Много се извинявам,ако съм ви натоварила с мойто изказване,но така стоят нещата пред моите очи....За съжаление...

А,сега по кафенце,за извинение :)
Изображение

Изображение
Желая ви,хубав следобяд!
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет авг 23, 2012 5:07 pm

Милички,днес ви писах по обяд,но много бързах и вярвайте,тъй като не си виждам съобщението,се чудя в бързината,как съм пропуснала да погледна,че не е ....прието или тръгнало,не знам как да се изразя :thinking: :thinking: Но..Иче,дано днес сте по-добре,най-малкото поне да няма повече температура.Нинка,изобщо не се притеснявай да споделяш ,нали сме си ,,свои,, :winkiss: Да се надяваме нещата да се оправят в България!Колкото и да съм оптимистка признавам ,че ми е трудно да си го представя, но все пак..Чао,мили,после пак :heart: :music: :giflo1: :sun:


Заключена